PDA

View Full Version : Йода каза омфдм



haritov
10-23-2009, 16:08
Днес едно младо семейство се сдоби с дете мъжа на 19г,а майката Виолета е на 11 утре ще се женят?

Kukumqvka
10-23-2009, 16:12
И са ми съграждани .. о,боже мой :lol:

stupiddog
10-23-2009, 16:15
Любов и секс .. какво да ги правиш

PsychologicalDisorder
10-23-2009, 16:21
много си проЗД, ве, майна.

haritov
10-23-2009, 16:21
много си проЗД, ве, майна.

уча се от теб

PsychologicalDisorder
10-23-2009, 16:25
много си проЗД, ве, майна.

уча се от теб

нали си Йода, аз трябва да се уча от теб.

Stan4o123
10-23-2009, 16:26
много си проЗД, ве, майна.

уча се от теб

нали си Йода, аз трябва да се уча от теб.


омг... Йода е зелен!!!

haritov
10-23-2009, 16:27
много си проЗД, ве, майна.

уча се от теб

нали си Йода, аз трябва да се уча от теб.

Джедая трябва да се учи от учениците си?

PsychologicalDisorder
10-23-2009, 16:31
много си проЗД, ве, майна.

уча се от теб

нали си Йода, аз трябва да се уча от теб.

Джедая трябва да се учи от учениците си?

http://i291.photobucket.com/albums/ll319/benchilada/Politics/BarackObamaAwHellNawMacro.jpg

stupiddog
10-23-2009, 17:03
Мразя Star Wars .. сори брат \ /

scyLLa
10-23-2009, 20:02
Мразя Star Wars .. сори брат \ /
Мразиш star wars :shock: :shock: ??? Значи мразиш и себе си !!! :lol: :lol:

haritov
10-23-2009, 21:25
Мразя Star Wars .. сори брат \ /
Мразиш star wars :shock: :shock: ??? Значи мразиш и себе си !!! :lol: :lol:
той не валдее силата?

t0d1t0
10-23-2009, 23:02
пич трагичен си!

sl0w
10-23-2009, 23:03
хахаха 8)

t0d1t0
10-23-2009, 23:04
Йода ис деад http://www.pic4ever.com/images/129fs238648.gifhttp://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/i0/monkeypiss.gif

Tempest
10-24-2009, 00:05
ъъ... по темата така или иначе няма да се пише... поне да си кажа и аз мнението за тия филмираните от форума... изживяващи се като прота на нещо, като джедаи, нинджи, умници, непукисти, крайно настроени по даден политически въпрос... имам да кажа нещо за всички вас... ЧЪК ЩЕ ДОЙДЕ И ЗА ВАС!!!

fireball121
10-24-2009, 05:39
абе братле що не спреш с тея малоумни теми дето ги пускаш...имам чувството че нямаш реален живот и постоянно си в този форум...всеки път като влезна ти или си написал някъв малоумен коментар или си пуснал няква безмислена тема...тъпо е защото някои хора влизат тук когато се чувстват самотни и имат нужда да си излеят душата...имат нужда да споделят болката си и притесненията си...и повечето тук им помагат...даже много често съм виждал и твоя ник да дава зрели и добри съвети...обаче спри да се правиш на интересен щот е тъпо ;] не се заяждам...само ти го казвам защото в раздела Любов нямат място някви глупости за Йода и за Стар Уорс манията от преди 10 години....не си забавен ;]

scyLLa
10-24-2009, 06:31
ъъ... по темата така или иначе няма да се пише... поне да си кажа и аз мнението за тия филмираните от форума... изживяващи се като прота на нещо, като джедаи, нинджи, умници, непукисти, крайно настроени по даден политически въпрос... имам да кажа нещо за всички вас... ЧЪК ЩЕ ДОЙДЕ И ЗА ВАС!!!
DON'T FUCK WITH CHUCK !!!
http://1.bp.blogspot.com/_TrsKgTP5Mx8/ScCjXIg-oMI/AAAAAAAAARY/R2WNIlBGyWQ/s400/ChuckNorris4.jpg

haritov
10-24-2009, 07:34
абе братле що не спреш с тея малоумни теми дето ги пускаш...имам чувството че нямаш реален живот и постоянно си в този форум...всеки път като влезна ти или си написал някъв малоумен коментар или си пуснал няква безмислена тема...тъпо е защото някои хора влизат тук когато се чувстват самотни и имат нужда да си излеят душата...имат нужда да споделят болката си и притесненията си...и повечето тук им помагат...даже много често съм виждал и твоя ник да дава зрели и добри съвети...обаче спри да се правиш на интересен щот е тъпо ;] не се заяждам...само ти го казвам защото в раздела Любов нямат място някви глупости за Йода и за Стар Уорс манията от преди 10 години....не си забавен ;]

Пускам тъпи теми за хора като теб,които трябва да се научат да пишат.

Тренирай повече с химикала?

fireball121
10-24-2009, 11:44
ооо ти ме нахраниии....мисУиш ли че ше губя време да пиша правилно за да те поучавам кво да правиш...абсолютно сигурен съм че съм на по високо интелектуално ниво от теб...нищо че съм по малък

haritov
10-24-2009, 12:27
ооо ти ме нахраниии....мисУиш ли че ше губя време да пиша правилно за да те поучавам кво да правиш...абсолютно сигурен съм че съм на по високо интелектуално ниво от теб...нищо че съм по малък

радвам се,че се мислиш за умен? :D

пич в момента се лигавя тук от доста време и не си ти човека който да ми казва какво да правя?

пък и децата като теб са с голямо самочувствие?

DevilWish
10-24-2009, 12:29
Вярвате ли ми днес това го прочетох тук в белгийски вестник :# срамота.Само лоши неща за България съм чула през всичките тея години тук. . .

haritov
10-24-2009, 12:30
Вярвате ли ми днес това го прочетох тук в белгийски вестник :# срамота.Само лоши неща за България съм чула през всичките тея години тук. . .

ми те вчера го казаха по новините ама мислят че се ебавам тука :D

haritov
10-24-2009, 16:22
http://bg-lifestyle.com/?p=4059

повече подробности?

fireball121
10-24-2009, 17:05
ооо ти ме нахраниии....мисУиш ли че ше губя време да пиша правилно за да те поучавам кво да правиш...абсолютно сигурен съм че съм на по високо интелектуално ниво от теб...нищо че съм по малък

радвам се,че се мислиш за умен? :D

пич в момента се лигавя тук от доста време и не си ти човека който да ми казва какво да правя?

пък и децата като теб са с голямо самочувствие?

мн ясно че ще сме с голямо самочувствие...поне не сме форумни мишки дет само да се заяждат и да спамят...чудя се как някой от модераторите не ти трие темите...може би си завързал някоя виртуална любов и затова си привилигирован във форума :P

haritov
10-24-2009, 17:25
ооо ти ме нахраниии....мисУиш ли че ше губя време да пиша правилно за да те поучавам кво да правиш...абсолютно сигурен съм че съм на по високо интелектуално ниво от теб...нищо че съм по малък

радвам се,че се мислиш за умен? :D

пич в момента се лигавя тук от доста време и не си ти човека който да ми казва какво да правя?

пък и децата като теб са с голямо самочувствие?

мн ясно че ще сме с голямо самочувствие...поне не сме форумни мишки дет само да се заяждат и да спамят...чудя се как някой от модераторите не ти трие темите...може би си завързал някоя виртуална любов и затова си привилигирован във форума :P

ти па кой срещали ли сме се преди нещо не те помня

hamilcar
10-24-2009, 17:27
Живо и здраво да е, но темата се заключва.