PDA

View Full Version : Колко ще ми струва горе-долу тая татуировка?



PinkFloydSound
10-23-2009, 16:17
http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=572535
Говоря за перманентна татиуровка. За големината не съм много сигурна, ама искам да е някаква дискретна. Мисля да си я направя до рамото отзад.
Та, някаква идея за цена?
Също давайте идеи за начин на правене на татуировки, които да не са перманентни. И цени. :D Но да не е нещо от рода на тези с къна, които седят 20 дена, а година или няколко. (Примерно, не разбирам много.)
Едит: Диаметърът може би ще е към 6-7 см.
Едит 2: Друг вариант е да си направя и черно слънчице, още по-малко. За него колко биха ми взели?

ameli
10-23-2009, 16:21
няма временна за година или поне аз не знам-трябва да си я подновяваш непрекъснато. можеш да пробваш с перманентен маркер или химикалка :D за цена до 30 лв (не съм сиг.)

успех 8)

PsychologicalDisorder
10-23-2009, 16:22
50- 60 лева... може и повече.

JUSTDNB
10-23-2009, 16:32
Ужасно много зависи от мястото,тва което знам е че е напълно различно навсякъде,тва е гадното.Kато ходих в Trip House за една страшно малка ми казаха,че ще ми вземат 90 кинта,на 1 др място пък по-малко..зависи,аз викам да отидеш да питаш на място,както направих аз,за да няма изненади.

Romance
10-23-2009, 16:42
Бих те посъветвала да изчакаш някоя и друга година и чак тогава да си я направиш.
В 8 клас исках супер много една простотия и бях на 100 %, че винаги ще я искам. Сега съм благодарна на обстоятелствата, които ми попречиха да я направя.
Това с татусите е много сложна работа.

MakeMeLaugh
10-23-2009, 16:48
грозна е.
ако не искаш да си обект на подигравки не си я прави ;д

Boot
10-23-2009, 16:50
грозна е.
ако не искаш да си обект на подигравки не си я прави ;д
никой не те пита ;)
Принтираш я, отиваш в студио и питаш. Ще ти кажат на място :) Но и според мен не е лошо да поизчакаш :Р

PinkFloydSound
10-23-2009, 16:58
Е, не съм казала, че бързам. :) Мисля да изчакам поне няколко месеца, ама сега проучвам ориентировъчно, че да знам дали да почвам да събирам пари. :Д
MakeMeLaugh, и ти си тъп, ама майка ти не те е дала в дом, нали?
Тая татуировка бих си я направила заради смисъла, който сама намирам в нея, и заради това, че НА МЕН ми харесва.
Нито ще си правя татуировка според това, какво на теб ти харесва, нито нищо.
Сега си изнасяй миризливия модераторски задник извън темата ми.

Jamalska
10-23-2009, 17:02
Минимум 100.

FockidyFockFock
10-23-2009, 17:03
MakeMeLaugh, и ти си тъп, ама майка ти не те е дала в дом, нали?
хахахаха, ШАШ!

поразпитай, както ти казаха. и все пак, едва ли ще те продухат с повече от 100 лева.

Romance
10-23-2009, 17:04
Няколко месеца пак са малко.
Не че искам да ти се бъркам, просто за да не съжаляваш го казвам :)
Освен това е много важно и къде ще я направиш. ( Плевен - На тъмно не е добър избор.. Мога да ти дам поне 3 примера) И не избирай по цени - къде е най - евтино..

Dimana99
10-23-2009, 17:23
Ужасна е тази

MakeMeLaugh
10-23-2009, 17:24
Ей, п утка майна нещастна, не говори по този начин!
Такъв дом ще ти начукам...

Можеш да кажеш всичко и да оспорваш, ама такива фрази и изрази за домове, майки и прочие да си ги нямаме.

OtherDimension
10-23-2009, 17:26
това е като "защо псуваш, бе, селяк, ма*ка ти да е*а"
:lol:

MakeMeLaugh
10-23-2009, 17:30
Просто отвърнах на удара, щото ме издразни адски.
Каквито и да ги говорим и да се обиждаме, си има един предел.

Както другите се изказаха, че не я харесват, така и аз, нищо по-различно не съм казал.

Второ - идеята с принтирането е най-правилна.
С най-ясна преценка за размера, сложността, цената.

Трето - уважих виждането й, че си има смисъл за нея и че тя си я оценя, след* като разбрах, че не я прави за хвалба, но след горният й пост какво ти уважение.

Canis_Dirus
10-23-2009, 17:38
Ей, п утка майна нещастна, не говори по този начин!
Такъв дом ще ти начукам...

Можеш да кажеш всичко и да оспорваш, ама такива фрази и изрази за домове, майки и прочие да си ги нямаме.
Браво бе, модераторче.

w0sh
10-23-2009, 17:51
Само аз ли така си мисля или перманентните татуси са за цял живот (или до лазерно премахване)

Щото перманентен май не значи едногодишен.

PinkFloydSound
10-23-2009, 17:53
Да, де. По принцип искам перманентен, но вметнах като опция и някакъв по-краткотраен.

hardball
10-23-2009, 17:55
Трябва да имаш предвид, че и на по-читавите места ще ти искат пълнолетие или писмено съгласие от родител, което е допълнителна пречка, но по принцип се заобикаля.
При инк брадърс на попа ме питаха "Имаш ли 18?" "Май да" "Май или да?" "Емиии да" "Айде, сядай"
Субективно е :D

PinkFloydSound
10-23-2009, 20:00
(yawn)

neocide
10-23-2009, 20:02

Tokarev
10-23-2009, 20:08
Ебати грозотията. Ако бях на ваще щях да ти дам пари да си я направиш, само за да гледам как след няколко години си разбираш сама собствената си простотия и се чудиш как да я махнеш. :)

PinkFloydSound
10-23-2009, 20:09
http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=21067
Това също много ми харесва, а и ще излезе доста по-евтино. И е дискретно.

PiruBloodz
10-23-2009, 20:53
грозна е.
ако не искаш да си обект на подигравки не си я прави ;д

Ти си обект на подигравки и без татуировка

Spider4eto
10-23-2009, 22:17
Бибс, картинките дето си ги харесваш от нета стават само за временни татуировки. Преди да си направиш перманентна първо трябва мнооооого добре да я обмислиш. Ако си татуираш първата картинка, която ти харесва, гаранция ти давам, че след 5-10 години ще се биеш по главата и ще се чудиш с кой акъл си си я направила. Освен това трябва и да порастнеш напълно физически, защото може да се разтегли иначе.

DarkKisss
10-24-2009, 04:55
Само аз ли така си мисля или перманентните татуси са за цял живот (или до лазерно премахване)

Щото перманентен май не значи едногодишен.

Перманентното е за от 3 до 5 години.
Перманентер грим например се прави за 5 години.
Сигурно и татуса ще е така :neutral:

HexGirl
10-24-2009, 05:50
Обмисли я ! Тогава се драскай перманентните татоси също оставят белези :) затова по добре обмисли си татоса повече време нека бъде нещо за теб а не картинка по албум :) Колкото повече време толкова по-добре . Аз за моята мислих доста години , после си избирах човек доста време и накрая съм доволна от резултата затова помисли не бързай , но си направи

Joc
10-24-2009, 06:46
ако е временна, купи си една кана и карай приятелките ти да те рисуват по шаблон :)


ако е истинска го помисли добре, защото това дето си го избрала ...

PinkFloydSound
10-24-2009, 07:53
Ама то е ясно, че няма да е тая. Просто давам като пример за големина.
Под перманентна съм имала предвид истинска. :D

SouthStandServiceLad
10-24-2009, 08:10
Аз не разбирам кво му е на олдскуул-а ? При всички положения е по добре от колкото да си нарисува Кондьо, тогава може би пловдивската майна Жоц щеше да е доволен :D
Не си прави татуировка, малка си. Ще ти писне, ще съжаляваш. Плюс това още растеш, ще се разтегне и развали много бързо.

PinkFloydSound
10-24-2009, 08:15
http://crazy-tattoo-designs.com/old_school_tattoo_designs.jpg
Аааа, влюбих се!!!
Аз пък си искам баш някаква old school/vintage татуировка.
Хора, колко сто хиляди лева би ми излязло ето това?
http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs236.snc1/8323_1048444107297_1711550399_94817_2049131_n.jpg

SouthStandServiceLad
10-24-2009, 08:25
5-600 на три пъти правене.

DimovB
10-24-2009, 08:28
парите дето ше ги дадеш за мангалската татурировка ги дай за 5 карти във фитнеса и напраи нещо за тялото си..

SouthStandServiceLad
10-24-2009, 08:29
Не зависи толко от колко цветове има.. зависи дали има светлосенки. Светлосенките са трудните. Може и повече, ако не издържа да я дерат 3 часа на стола.. може и на 5 пъти хаха.
Бианицо не очаквай от първия път да изглежда така ще минат най малко два месеца, защото след всеки път татуиране трябва да падне коричката и да зарасне, за да се продължи работа.

PinkFloydSound
10-24-2009, 08:34
Обичам болката. 8-)

SouthStandServiceLad
10-24-2009, 08:38
О, да
Минава през нежни места - не съм сигурен че и аз бих издържал нещо подобно. Наподобява най много дране хаха :)

PinkFloydSound
10-24-2009, 08:39
Е, аз само мога да си мечтая за такава татуировка в момента. :lol:
Но определено след година-две ще си направя нещо малко.

PinkFloydSound
10-24-2009, 09:02
Йес бееее, хрумна ми най-яката идея за татуировка, която има супер много смисъл за мен! :grin:
Ще си татуирам зодията, и без това съм самовлюбена. 8-) :D
(Ох, ще ме извинявате за излиянията ми, ама съм супер въодушевена и като едно 15-годишно момиче въобще не знам какво искам и само ми хрумват нови и нови идеи.) :lol:
http://www.astrohoroscope.info/sources/images/icons/zodiac/100png/01.png
http://www.tattooshock.com/prod_images/thumbnail.php?im=1838-aries-tattoo.jpg
(happy)

SouthStandServiceLad
10-24-2009, 09:07
татуирай си емблемата на Литекс Ловеч :D :D :D :D

DimovB
10-24-2009, 09:07
ако ше си правиш истинска татуировка, по добре я прави голяма

малките татуировки са яко фейл

hottie
10-24-2009, 09:08
Бианке, тепърва ще се развиваш, още си малка. Ако си направишсега татуировка(или след няколко месеца..все тая) поемаш риска да ти се развалия до няколко години.

PsychologicalDisorder
10-24-2009, 09:08
ако ше си правиш истинска татуировка, по добре я прави голяма

малките татуировки са яко фейл

http://www.failfunnies.com/images/2/tiny-tattoo-fail.jpg

LadyDi
10-24-2009, 09:48
Йес бееее, хрумна ми най-яката идея за татуировка, която има супер много смисъл за мен! :grin:
Ще си татуирам зодията, и без това съм самовлюбена. 8-) :D
(Ох, ще ме извинявате за излиянията ми, ама съм супер въодушевена и като едно 15-годишно момиче въобще не знам какво искам и само ми хрумват нови и нови идеи.) :lol:
http://www.astrohoroscope.info/sources/images/icons/zodiac/100png/01.png
http://www.tattooshock.com/prod_images/thumbnail.php?im=1838-aries-tattoo.jpg
(happy)
Недей. Не е хубаво да си татуираш собствената зодия или собственото име.

Иначе, ето ти за ориентир:

първа (http://prikachi.com/files/1120221G.jpg)
втора (http://prikachi.com/files/1120223m.jpg)

И двете ми струваха по 50 лв. Този, който ми ги прави ми обясни, че това е минимума, заради материалите, които използва.
Цената зависи от големината, сложността и това дали е цветна.

PainMonopoly
10-24-2009, 10:08
За да ти отговоря на въпроса: 120-150 лева в студио от сорта на Трип Хаус. В някой гараж сигурно ще е по-малко. :)

И да, глупаво е да си правиш татус на тези години. След 2 години ще ти се смени коренно вкуса и ще се тръшкаш и ще си скубеш косата как може да си изсрала такова лайно върху кожата си.

LadyDi
10-24-2009, 10:10
И да, глупаво е да си правиш татус на тези години. След 2 години ще ти се смени коренно вкуса и ще се тръшкаш и ще си скубеш косата как може да си изсрала такова лайно върху кожата си.
Мда, така е. Преди да си направиш татус, помисли си много добре. На мен ми трябваха 3 години, за да се навия окончателно.
Освен това, има и нещо друго. Без една можеш да минеш - но само с една, не. :)

PainMonopoly
10-24-2009, 10:16
и мене не ми е любимец,и съм го показвал мн пъти,но в случая е прав. а и въпроса е принципен - не върви 14-5-годишно лапе да храни хора на по 22-3 години... просто не върви. и тва не е само тук,навсякъде го забелязвам. едно време ние малките уважавахме супер много батковците и каките. сега тва го няма :) после се чудите що света е станал такъв,ми къв да е като само лайненеца растат в наши дни...22-3 годишен не означава винаги не-тъп и достоен за уважение. Модераторчето го доказва. Тези неща с уважаването на по-големите винаги са ми били смешни...

HexGirl
10-24-2009, 11:12
И да, глупаво е да си правиш татус на тези години. След 2 години ще ти се смени коренно вкуса и ще се тръшкаш и ще си скубеш косата как може да си изсрала такова лайно върху кожата си.
Мда, така е. Преди да си направиш татус, помисли си много добре. На мен ми трябваха 3 години, за да се навия окончателно.
Освен това, има и нещо друго. Без една можеш да минеш - но само с една, не. :)
! абсолютно вярно

Joc
10-24-2009, 11:50
http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=21067
Това също много ми харесва, а и ще излезе доста по-евтино. И е дискретно.

една приятелка има същата...

така като гледам колко ти харесаха и то какви, май не си сигурна каква татуировка искаш и дали я искаш? Да не би да си я правиш "щотУ да имЪш" ?
в крайна сметка с малко въображение измисли си я сама ( по- добрия вариант ) все ще има кой да ти я нарисува , ако не, обесни в студиото, и преди за избереш кой да ти я прави, което също е много важно, виж негови скици и снимки на татуировки, които е правил той ест.

guinessgirl
10-24-2009, 11:58
и мене не ми е любимец,и съм го показвал мн пъти,но в случая е прав. а и въпроса е принципен - не върви 14-5-годишно лапе да храни хора на по 22-3 години... просто не върви. и тва не е само тук,навсякъде го забелязвам. едно време ние малките уважавахме супер много батковците и каките. сега тва го няма :) после се чудите що света е станал такъв,ми къв да е като само лайненеца растат в наши дни...22-3 годишен не означава винаги не-тъп и достоен за уважение. Модераторчето го доказва. Тези неща с уважаването на по-големите винаги са ми били смешни...

и на мен.
от къв зор да уважавам хора,които нито ги знам,ни ги познавам,а още по-малко такива,които ме дразнят.

Boot
10-24-2009, 12:06
Абе що толкова я плашите, че ще боли.
Аз като казах на Емил къде ще ме рисува и той каза, че ще ми се ебе майката. Ми не ми се еба... Аз бих го определила повеже като епилиране, което за повечето жени е нещо абсолюююютно нормално :)

Joc, повечето татуси, които Бианца показа, имат доста общо помежду си, не се обаждай ;)

LadyDi
10-24-2009, 12:07
Абе що толкова я плашите, че ще боли.
Аз като казах на Емил къде ще ме рисува и той каза, че ще ми се е** майката. Ми не ми се е**... Аз бих го определила повеже като епилиране, което за повечето жени е нещо абсолюююютно нормално :)
Къде ти е татуса?

Canis_Dirus
10-24-2009, 12:08
Аз се държах мъжки, когато ми татуираха котвата с увита на нея русалка. Но на "ч"-то от "Мама не ме обича", което стоеше под котвата си поплаках :cry: :cry:

Joc
10-24-2009, 12:19
Joc, повечето татуси, които Бианца показа, имат доста общо помежду си, не се обаждай ;)

птица, котва и зодия ?

PinkFloydSound
10-24-2009, 18:07
http://i36.tinypic.com/6z2cd0.jpg
:D

DimovB
10-24-2009, 18:33
ама вие вервате ли си че ше отиде да я татОират

само вдига шумотевица тука, както винаги

PinkFloydSound
10-24-2009, 18:38
ама вие вервате ли си че ше отиде да я татОират

само вдига шумотевица тука, както винаги
Я си трай, бе.
И това с фитнеса беше абсолютната глупост, просто нема накъде повече да се изложиш.

DimovB
10-24-2009, 18:51
гадно е да говориш истЕната

и 20 татОеровки да си направиш, в телото като си пълния батал.. файдата

PinkFloydSound
10-24-2009, 18:58
Е, фактът, че в телото съм като пълния батал, не омаловажава този, че си един прегърбен кон, на когото устата му май много знае, а? :)

PsychologicalDisorder
10-24-2009, 18:59
:grin:
Димов, щА тА чукам, сексЕ.

Myrrie
10-24-2009, 19:24
Наистина е най-добре да почакаш, на 18 може и изобщо да не искаш татуировка :D
Само не разбирам защо обиждате толкова Бианка :? :?

DimovB
10-24-2009, 19:28
Е, фактът, че в телото съм като пълния батал, не омаловажава този, че си един прегърбен кон, на когото устата му май много знае, а? :)

и кво те бАрка кон ли съм, магаре ли съм

пак ли ти стана гадно

PinkFloydSound
10-24-2009, 20:03
Е, фактът, че в телото съм като пълния батал, не омаловажава този, че си един прегърбен кон, на когото устата му май много знае, а? :)

и кво те бАрка кон ли съм, магаре ли съм

пак ли ти стана гадно
Не, на теб ти стана гадно, айде стига си ми спамил темата.

Rowdy
10-24-2009, 21:31
хОди да те татуира Прилепа в Плевен и го разпитай колко му е любимо пияници посред нощ да му се обаждат, че ще го взимат към Ловеч да ги рисува :booooomb:

ifilin4ica
10-24-2009, 22:10
ама вие вервате ли си че ше отиде да я татОират

само вдига шумотевица тука, както винаги

най-верното мнение в темата :smt023

колкото джизъса е свалил оня ден 40.6 температура с амидофен майна :lol:

между другото(сори за спама) амидофен май вече не се произвежда :-o

xRainx
10-24-2009, 22:18
бианке, верно помисли. не искам да ти се меся, естествено, но все пак..

и аз искам две неща да си сложа, но още обмислям и проверявам, защото не става е така на прима виста, поне за мен.

и мен не ме кефи татуировката, но това не трябва да ти пука. а защо нея точно?