PDA

View Full Version : За Учителите



BMEClick
10-23-2009, 18:07
Тук ще поговорим малко за гадните учители и затова как да се защитим когато сме обвинени в нещо несправидливо

Както аз така и вие имате поне 1 учител/ка в даскало която не харесвате.Споделете с нас за "гадната" госпожа във вашето училище.С какво ви дразни,как се държи с вас и така нататък :)


При мен положението е следното: г-жите по Химия и Български са доста гаднички.По БЕЛ е някаква супер зле.Мисли се за голяма работа,все едно света е неен.Държи се прекалено надменно над учениците...все едно сме роби.Но когато аз си отворя устата...да кажа нещо за нея...започва да заплашва с 2-ки и поправка...защото не и утърва!!! Абе въобще гадна работа....ама и аз ги дразня много :D :D

DesireToFire
10-23-2009, 18:15
Дааа! Попринцип уважавам труда на учителите и тяхната професия, но вие писали ли сте есе по английски на тема "When I Was A Dog" :D ](*,)

elito0o0o0
10-23-2009, 18:23
че то без такива на къде? Винаги ги е имало,има ги и ще ги има ;)

john95
10-23-2009, 18:25
А писали ли сте тема по БЕЛ : ' Има човек има проблем, няма човек няма проблем' 8-)

Или пък господина по Трудово да пише 6 на момичетата щот са му симпатични :lol: :razz: :razz: :razz:

BaBsYyY_SeXyYy
10-23-2009, 18:35
Ами ... от новото училище не познавам много учители, но вече реших, че има гаден учител- класната. С една дума- стара мома. Няма подход към учениците си, някаква надута е.. Ужас. Не знам дали ще науча нещо при нея \мн. хора казват, че няма да науча кой знае какво\, но като човек е ужасна.
От старото училище- преподавателката ми по математика. Тя пък като човек беше супер готина и забавна, но като учител- не ставаше.
Но пък те са ми учители и опитват да ме научат на нещо, така че си ги уважавам, макар и да нямам кой знае колко топли чувства към тях.

OneGirl
10-23-2009, 18:46
Абе чак гадни няма. Понякога се случва да ме подразни някой ама общо взето са доста разбрани хорица :) .

lipstik
10-23-2009, 19:51
Че то къде няма?

Unendlich
10-23-2009, 20:52
Навсякъде има по някой кофти даскал, сигурно изключенията ще се броят на пръстите на едната ръка.. Какво и да е, дразни ме г-жата по Химия, мисли ни за бавно развиващи, тя е доста над 60 да отбележа. Постоянно говори за това как е било преди ученето, че сега това на нищо не прилича.. Не се съобразява, че много неща не знаем от 7-ми клас (сега сме 9-ти) .. И постоянно ни натяква, че трябвало да ги знаем, глупости, абе гледа да те смачка, даже ни говори само по номера, в който сме в клас.. ахха :lol: :?

Ne7w0rK
10-23-2009, 21:20
eми в ново даскало сам и за ся никой/я не ми се струва гадна само тая по Физика... :o

t0d1t0
10-23-2009, 23:10
Бъти му и въпроса разбираш... http://www.pic4ever.com/images/ugly004.gif

Di
10-23-2009, 23:19
Г-жата по биология,защото се заяжда с мен,знам че е мрази,но чувствата са взаимни. :)
По физика също я мразя. :)

mrtn
10-24-2009, 06:55
чак гадни, но има и такива, които адски много ме дразнят, госпожата по философия, тая жена от 9 клас се е заяла с мене, и ни мисля за някви адкси кухи лейки.
Но аз имам чувството, че учителките по химия за доста отвратителни, повечето да не кажа всички.. 8-)
може би предмета им е такъв..