PDA

View Full Version : Проблем с нашите...



Phan7omCr3a7or
10-24-2009, 08:28
Хора имам сериозен проблем с баща ми най-вече. Непрекъснато се караме и само ми забранява ту да излизам ту да вися пред компа, между нас няма НИКАКВО разбирателство и започва много да ми писва от него. Има още около месец докъто навърша 18 но ми иде още днес да се изнеса от нас. Поредното наказание да не излизам и няма да мога да ида на рождения ден на приятелката ми. Наказанието беше, затова че несъм си бил написал датата на деня в който съм писал един от уроците.... Моля ви помогнете с някаква идея какво да му кажа защото скоро ще стане голям скандал в нас и повече той няма да ми види очите. :-x

Благодаря предварително.

Lorsan
10-24-2009, 16:35
Ам просто му кажи сичко в очите ти вече не си малкото му момиченце а си жена трябва да помолиш и майката да му обясни тва но кажи и на нея сащото че вече си жена тя се надявам че ще те разбере по добре нека и тя да говори с него и ти но недей да повишаваш тон говорете нормално . . . . той си мисли че ти си все още малкото му момиченце . . . трябва да го проумее

miskaprizZ
10-24-2009, 16:38
Ами..... Питай го директно защо го прави и му обясни че вече можеш да предценяш действията си. Може би се притеснява за теб. Опитай се да поговориш с него.


SpoX всичко ще се опраи!!! :-D :-P

fallingstars
11-04-2009, 14:46
според мен трябва да го попиташ той какъв е бил на 17... сигурно ще се окаже , че не иска да му повтаряш грешките, но пък мен ако питаш, трябва да рискуваш. особено ако ти остава само 1 месец - какво може да ти направи , щом не си на 18? намери си някой, при когото да живееш, и работа и си готов :) и споко, не си единствен, няма да си последен, който прави решителна крачка :)

LadyGold
11-04-2009, 20:37
Трябва да има един много сериозен разговор,с който баща ти да разбере,че вече не си малкото му момченце,за да прави каквото иска с теб !

xExplosioNx
02-21-2010, 14:46
СМЯТАМ ЧЕ ТРЯБВА ДА МУ КАЖЕЖ ВСИЧКО В ОЧИТЕ! :) :-o