PDA

View Full Version : Кик-бокс ,момичета



Amelly
10-24-2009, 10:28
Двама познати ходят на кик-бокс и са много довлни.
Много ми се иска и аз да започна подобно нещо,защото хем да натрувам леко мускули,хем да тренирам нещо,а и да променя факта,че съм адски физ.слаба.
Та къде във Варна мога да тренирам кик-бокс ,а и момчета,момичета предполагам са отделно?
А ако някой тренира може ли да ми разясни как точно се започва за да съм мако по подготвена.

plamentigaraa
11-01-2009, 16:00
Двама познати ходят на кик-бокс и са много довлни.
Много ми се иска и аз да започна подобно нещо,защото хем да натрувам леко мускули,хем да тренирам нещо,а и да променя факта,че съм адски физ.слаба.
Та къде във Варна мога да тренирам кик-бокс ,а и момчета,момичета предполагам са отделно?
А ако някой тренира може ли да ми разясни как точно се започва за да съм мако по подготвена. Ами тренирал съм бокс около година и мога да ти кажа че от 1вата тренировка няма нищо по изтощително а какво точно се прави и как се почва немога точно да ти кажа защото навсякаде е различно

miminia
11-02-2009, 12:52
Доста смело се пускаш към кик бокс-а
това ,което мога аз да ти кажа ,че е
наистина много натоварващо ,но с времето свикваш
а ..ако си се занимавала преди това с нещо близко ще ти е голяма полза
тъй като кик бокс-а си изисква доста
трябва да си много издръжлива.постонна,воля и хъс да имаш
да не се отказваш .. не всичко става от 3ия път ;]
Една тренировка горе долу протича час - час и половина зависи
от това къде тренираш .. постоянно или ще скачаш
или правиш коремни,кофички,лицеви,гон ници,разтягания на земята до болка доакто някой те натиска отгорре,шпагати,техники се учат в последните 30 мин някъде ... поне при мен така ...
всичко става за бързина ... защото на теб точно това ти трябва
и най вече адски много желание и с кеф да ходиш :) Успех!

ThaIboXInG
11-05-2009, 12:44
Запиши се на Muay Thai доста по здрав спорт от Кик-бокса е.. наистина е много уморително ама когато обичаш спорта като мен например усесхташ умората чак като легнеш да спиш.. и на сутринта си като нов...до колкото разбрах си от Варна... аз тренирам във Варна :-D а да и в залата има и момичета.. и са си при нас момчеатата правят каквото и ние ама се бият само те щот ако пуснат някоя от тях на нас.. ще ги строшим :D 8-) айде успех :o