PDA

View Full Version : Коса..



Apricote
10-24-2009, 11:55
Омръзна ми да се гледам с топирана коса само. Винаги съм била така и понякога слaгам по някоя фибичка а пък и от топирането се изтощава косата предложете някоя прическа обаче да е нещо с пусната коса... мерси предварително.. :-)

aloveyou
10-24-2009, 14:59
Може да се изправиш или къдриш с преса/маша..
Да вържеш само част от косата си..Варианти много

MimmZzZchYyY
10-24-2009, 16:52
намачкваш к0сата с пяна :)

Jo_Ni_To
10-24-2009, 17:14
Мм аз най често си я изправям и си дигам бретона нагоре.. Или пък с пресата я къдря и изправям само бретона.. можеш само с горният пласт да си измислиш нещо .. :)

Apricote
10-25-2009, 08:44
Мм аз най често си я изправям и си дигам бретона нагоре.. Или пък с пресата я къдря и изправям само бретона.. можеш само с горният пласт да си измислиш нещо .. :)

С горния пласт един път си спомням че го бях изправила а отдолу дължината беше къдрава.. А пък ся нещо ми омръзна от топиране мисля да си ходя малко така със свободно пусната коса без прическа пък после може с пяна да я намачкам и да си изправа бретона.. обаче това с намачкването как става преди пробвах и нищо не стана :?

Irenchety
10-25-2009, 08:50
Мм аз най често си я изправям и си дигам бретона нагоре.. Или пък с пресата я къдря и изправям само бретона.. можеш само с горният пласт да си измислиш нещо .. :)

С горния пласт един път си спомням че го бях изправила а отдолу дължината беше къдрава.. А пък ся нещо ми омръзна от топиране мисля да си ходя малко така със свободно пусната коса без прическа пък после може с пяна да я намачкам и да си изправа бретона.. обаче това с намачкването как става преди пробвах и нищо не стана :?
Ами за да ти се получи и да ти се накъдри трябва поне да имаш леко чуплива коса, поне така знам от приятелки, които имат супер прави коси и нищо не им се получава.Моята е леко чуплива и много хубаво ми се получава. Иначе навеждаш си косата надолу и мачкаш от oолу нагоре с ръце. може и с дифузер, но зависи дали на теб ще ти се получи, защото на мен нищо не става.

EMILIEprincess
10-25-2009, 10:40
Вържи си високо горният пласт коса, долният го вържи на една страна и го накъдри или изправи и го топираи, можеш да сплетеш на плитка.. става много сладко.. :-) :grin: