PDA

View Full Version : Ходи с мен и моя позната едновременно...



loveto
10-24-2009, 11:06
Казва, че обича само мен, но още не се е разделил с другото мимиче. Ходим от 15 дни и аз го обичам страшно много, мисля, че и той отвръща на чувствата ми. Но защо е още с нея?!? Дали ме обича наистина? Когато се видим е толкова мил. Дали това са само преструвки или нещо повече? Помогнете ми.... :(

smiirnoff
10-24-2009, 11:08
Ходим от 15 дни и аз го обичам страшно много

Дали ме обича наистина?


добре.

PsychologicalDisorder
10-24-2009, 11:08
Ходим от 15 дни и аз го обичам страшно много

стигнах до тук и спрях да чета.

Kukumqvka
10-24-2009, 11:08
Абе обичах го .. друг път 8-)

Snickers
10-24-2009, 11:13
мхм и аз си мисля, че го обичаш
направо ви е време за сватба

loveto
10-24-2009, 11:20
Смисал аз го харесвам от 5 месеца но чак сега тръгнахме.

desitoyoy
10-24-2009, 11:20
То такава дълга връзка...не си струва да се съсипва :lol: :lol: :lol:

абе я го зарязвай тоя к*р само те използва

haritov
10-24-2009, 11:23
мани го тоа сит

Hilary_
10-24-2009, 11:26
Казва, че обича само мен, но още не се е разделил с другото мимиче.
извод: лъже те .. :?

Ходим от 15 дни и аз го обичам страшно много,
пхах .. дааа точнооо ... :? Разбери значението на тая дума преди да я употребяваш .. :? суупер много ме дразните ... :?

мисля, че и той отвръща на чувствата ми.
аз не мисля .. и всеки осъзнат мисли като мен в тоя случай .. :?

Но защо е още с нея?
щоту си наивна и му позволяваш да те върти .. :?

Дали ме обича наистина?
НЕ !!! :?

Дали това са само преструвки или нещо повече?
Преструвки .. :?

Помогнете ми.... :(
никой не може ако не се осъзнаеш малко .. :?

PsychologicalDisorder
10-24-2009, 11:45
Hilary_ :?
много :? дълъг :? пост. :?

Hilary_
10-24-2009, 11:56
Hilary_ :?
много :? дълъг :? пост. :?

никой не те пита .. 8)

PsychologicalDisorder
10-24-2009, 11:57
я по- тихо там! :grin:

Mitkobe
10-24-2009, 12:01
сватба

Dark_Angel_F
10-24-2009, 12:03
:lol: Жалка си моето момиче...

vesito0
10-24-2009, 12:06
ходите от 15 дни.. а на колко си .. 15 ?

flowerlina
10-24-2009, 12:26
Нея може и да я обича, но теб не... :?

DevilWish
10-24-2009, 12:27
Aбе защо обичате да обиждате момичето?Какво й е жалкото?Нали всеки трябва данаправи грешка, че да се научи от нея?!
Какво я критикувате?На тази възраст повечето от вас са си мислили "обичам го" ,за момче ,което за сефте виждат и им е направило впечатление.Не разбирам за какво хората обичат да са толкова гадни. :#

По темата - Едва ли го обичаш, между обич и харесване има голяма разлика.Щом е с другото момиче, наистина не си заслужава.Говори с него и му постави въпроса ясно - или е само с теб или си остава с другата и те забравя.Освен това ако искаш няма да е зле да предопредиш и твоята позната, защото е ясно, че и двете ви лъже.Никоя не заслужава.Според мен и двете трябва да го зарежете ;)

smiirnoff
10-24-2009, 12:28
Aбе защо обичате да обиждате момичето?Какво й е жалкото?Нали всеки трябва данаправи грешка, че да се научи от нея?!
Какво я критикувате?На тази възраст повечето от вас са си мислили "обичам го" ,за момче ,което за сефте виждат и им е направило впечатление.Не разбирам за какво хората обичат да са толкова гадни. :#

По темата - Едва ли го обичаш, между обич и харесване има голяма разлика.Щом е с другото момиче, наистина не си заслужава.Говори с него и му постави въпроса ясно - или е само с теб или си остава с другата и те забравя.Освен това ако искаш няма да е зле да предопредиш и твоята позната, защото е ясно, че и двете ви лъже.Никоя не заслужава.Според мен и двете трябва да го зарежете ;)

как ни нахрани всички :Д

haritov
10-24-2009, 12:29
Ходим от 15 дни и аз го обичам страшно много

стигнах до тук и спрях да чета.

аз мойта я обичах преди да тръгна с нея?

bogzfaggot
10-24-2009, 12:45
Абе хилари супер тупа си,я се осъзнай малко,момичето каза,че го харесва от много време,аман от тебе и тъпите ти постове чесно...

Hilary_
10-24-2009, 12:54
Абе хилари супер тупа си,я се осъзнай малко,момичето каза,че го харесва от много време,аман от тебе и тъпите ти постове чесно...

Първо научи се да пишеш .. самото ти заяждане се обезмисля след като ако искам мога да се хвана дори и само заради неграмотността ти .. :lol:
Второ .. съвсем осъзната съм си 8)
Трето .. прочети пак темата на авторката и тогава ми говори ..


Ходим от 15 дни и аз го обичам страшно много...
^ т'ва как ти звучи?? Много достоверно ли?? .. :lol:

Четвърто .. никой не те е питал к'ви са ми постовете .. като не ти харесват не ги чети и ги пропускай .. 8)
Пето .. коментара ти нямаше нищо общо с темата .. поне да беше написал/а нещо смислено .. :lol:

DevilWish
10-24-2009, 13:08
как ни нахрани всички :Д
Не бе, нищо лично към никой.Аз даже мислих да не го пиша това, но прочетох поста на Dark_Angel_F (Жалка си моето момиче...) и ми кипна :#

PsychologicalDisorder
10-24-2009, 13:10
да не се разплачеш, само...

Assshley
10-24-2009, 13:16
Не мисля,че го обичаш просто прекалено много ти е завъртял главата . За това дали той те обича много ясно,че НЕ колкото и грубо да звучи. 8-) По-добре го зарежи преди да страдаш още повече .. всичко е само преструвки от негова страна . ;)

anyfany2
10-24-2009, 13:22
За 15 дни не можеш да заобичаш някого. Можеш само да се привържеш към него..Сигурно и те привлича..

За едно момче е супер лесно да се прави на мил, грижовен..
Недей да му се връзваш ! :? Няма нищо хубаво да се случи :?
Късметчета ! :-) :-) :-)

SunnyTime
10-24-2009, 14:40
Aбе защо обичате да обиждате момичето?Какво й е жалкото?Нали всеки трябва данаправи грешка, че да се научи от нея?!
Какво я критикувате?На тази възраст повечето от вас са си мислили "обичам го" ,за момче ,което за сефте виждат и им е направило впечатление.Не разбирам за какво хората обичат да са толкова гадни. :#

По темата - Едва ли го обичаш, между обич и харесване има голяма разлика.Щом е с другото момиче, наистина не си заслужава.Говори с него и му постави въпроса ясно - или е само с теб или си остава с другата и те забравя.Освен това ако искаш няма да е зле да предопредиш и твоята позната, защото е ясно, че и двете ви лъже.Никоя не заслужава.Според мен и двете трябва да го зарежете ;)

+1

Krasencety
10-24-2009, 14:42
Aбе защо обичате да обиждате момичето?Какво й е жалкото?Нали всеки трябва данаправи грешка, че да се научи от нея?!
Какво я критикувате?На тази възраст повечето от вас са си мислили "обичам го" ,за момче ,което за сефте виждат и им е направило впечатление.Не разбирам за какво хората обичат да са толкова гадни. :#

По темата - Едва ли го обичаш, между обич и харесване има голяма разлика.Щом е с другото момиче, наистина не си заслужава.Говори с него и му постави въпроса ясно - или е само с теб или си остава с другата и те забравя.Освен това ако искаш няма да е зле да предопредиш и твоята позната, защото е ясно, че и двете ви лъже.Никоя не заслужава.Според мен и двете трябва да го зарежете ;)

как ни нахрани всички :Д

+1 прав/а е!! :-x

nicolepcd
10-24-2009, 14:51
Слушай, първо разбери какво е любов, после се излагай из форумите, като казваш, че го обичаш... И вярно си жалка, щом позволяваш така да ти се надсмива... сигурно той и другата я "обича", колкото обича и тебе...Момчето си прави кефа с две, па ти искаш да му развалиш кефа, егоистка! :-x 8-)

nimfernal
10-24-2009, 15:01
Умри, обичм те, мразя те , ша та взема ...... порасни малко :o

hahavteen
10-24-2009, 15:20
Абе айде стига бе! Аз съм с моя приятел от 3 седмици и съм 100% сигурна че се обичаме. И не сме на 13. Аз съм на 20 а той на 24. И преди да тръгнем си бяхме писали и говорили 2 месеца по skype и още на първата ни среща тръгнахме. Така че времето което ходят няма значение. Никога не съм мислила че някога ще кажа такова нещо но чувствата ми към сегашния ми приятел са в пъти по-силни от тези към бившия ми с който бях 2 години и половина. Самият факт обаче че това момче още не е скъсало с другата показва че не изпитва към авторката същото което тя към него и според мен ще е по-добре да го зареже колкото и трудно да изглежда в момента.

ImmortalForever
10-24-2009, 15:22
Поредната тъпа пикла, която не знае значението на думата "обичам"[на всичкото отгоре позволява да я правят на шматка].. whatever..нищо ново под слънцето..

eminemfenka
10-24-2009, 16:07
Удари се в някоя стена към 100-200 пъти..задавайки си въпроса дали ти го обичаш,и дали той теб?

Дано ти дойде акъла..

eminemfenka
10-24-2009, 16:08
Удари се в някоя стена към 100-200 пъти..задавайки си въпроса дали ти го обичаш,и дали той теб?

Дано ти дойде акъла..

stupiddog
10-24-2009, 16:31
Ти си много объркана , мила .. явно първо трябва да почувстваш какво е да си истински влюбен в някого : )

Madeyed
10-24-2009, 16:33
Егати идиота как може да използва и теб и другото момиче!!! Заслужава да го зарежите и двете и повече да не си хване приятелка. Само те използва. Зарежи го. Явно не те заслужава :? ...

NamelessRomantic
10-24-2009, 21:13
Цели 15 дни...БОРИ СЕ БЕ ДЕТЕ!
Не майтап.Тъпа си.
Мнооого.
Извинявам се за грубите изразни средства и че поднасям лоши новини...
Но не.
Не те харесва.

LoveRetroMusic
10-25-2009, 05:53
стигааа еееееееееееееееееееееееее ее

Djuff
10-25-2009, 06:44
И двете сте яко тъпи!!Особено ти.

Vain
10-25-2009, 06:59
Щом ви разиграва и двете как въобще можеш да вярваш, че те обича. За 15 дни, извинявай, но не можеш да обикнеш страшномного. Обичта се надгражда с времето. Увлечение, вероятно, но любов- не ми се вярва. Не мисля, че има сериозни намерения и към двете.

gabi_94
10-25-2009, 07:31
Ходим от 15 дни и аз го обичам страшно много

стигнах до тук и спрях да чета.

и аз :-D

Супер се дразня като има хора за които ОБИЧАМ ТЕ е като здравей, здрасти...Аз ако бях на твое място му бия шута веднага, ще ме разиграва той...аз да не съм нечия играчка...
Била съм в същото положение, но не бях хлътнала много и изобщо приключих секви отношения с момчето, даже бяхме в една компания и макар тва да стана преди 3,4 месеца още го е срам да ме погледне и се сдухва като излизам с компанията...нека му, идиот тъп, щото сега си е самичък нали :D

sladkish_14
10-25-2009, 08:25
На колко си ?

Аааа, да ! И точно заради такива хора като вас двамката, които казват както казаха обичам те за 'здравей,здрасти' се обезценява тази дума.После ходи доказвай, че обичаш някого.Преди време нещата бяха съвсем различни, казваха го хора само със сериозни връзки и намерение и беше достатъчно едно просто 'обичам те', а не да скочиш от мост за да го разбере..

anonimchetou
10-25-2009, 08:42
Ходим от 15 дни и аз го обичам страшно много

стигнах до тук и спрях да чета.




:-x

ShtrudeL
10-25-2009, 08:44
...глупачка.

evelinka1122
10-25-2009, 08:51
не те обича, нито ти го обичаш само си мислиш, ноо нее... повярвай ми просто силно привличане от твоя стана... а от негова? и това го няма... та той е и с друга! осъзнайте се бее

FromAutumToAshes
10-25-2009, 08:52
Ходим от 15 дни и аз го обичам страшно много

и мармота к'во вика :?:

ThePowerOfLove
10-25-2009, 08:54
Или го накарай да избере с коя иска да бъде, или направо го зарязвай :D

skateprinces19
10-25-2009, 09:03
Ей, спрете да обиждате момичето - вие не сте ли били на 15, не сте ли правили тъпи грешки, к'во сте седнали да обиждате момичето се едно чоерк е убило .. Нищо кой знае какво не е казала, просто иска помощ по проблема, който има, кат не можете да й помогнете по-добре не пишете, щот с обидите си няма да й помогнете ни най малко ..

По темата : Виж, мила според мен не те обича .. Според мен е едно прасе, което не заслужава да страдаш по него .. Незнам колко го обичаш и от кога, но това да ходи с още една аз не бих го търпяла нито 1 ден .. Бий му шута и продължавай напред :)

ShtrudeL
10-25-2009, 09:06
пфф "милаа" (ебати лигавото,честно нарушава ми раздразнителните рецептори (кво яко звучи ^^) била съм на 15,ама не съм била чак толко тъпо.

Biskfitka
10-25-2009, 09:07
Пича просто иска да има повече такива наивни като тебе за чукане ;)

yahhooo
10-25-2009, 09:30
те и китайците така се обичат

kombarka
10-25-2009, 10:57
И се чудя как още не си го зарязала?! :shock: :lol:

IndependentGirl
10-25-2009, 11:00
Ходим от 15 дни и аз го обичам страшно много

стигнах до тук и спрях да чета.

И аз.. :D

sh3_1s_7h3_0n3
10-25-2009, 11:40
Разкарай го и толкова.
Как може да се 'задоволявате' с деленето с друга? 0.о

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
10-25-2009, 12:59
Даа,даа,то ще е голямата любов,15 дни...дааа :)

А след месе; ще си готова за брак,след 2 месеца ще чакаш бебе

Ти на щолко си,ма?!


Бах ва в непорасналите пикли,аман


:lol: :lol:

TeenSpirit
10-25-2009, 13:12
хах, и к'во като ходят от 15 дни?! Любовта идва след точно определен период или какво??

Иначе,авторке, и двамата сте леко зле.

LoveRetroMusic
10-25-2009, 13:22
те и китайците така се обичат

:razz: :razz: :razz:

sladur4etyYy
10-25-2009, 13:32
баси боклука е тоя. а ти си мега наивна, да не кажа и леко глупава.. остави го! прави ви на идиотки, как може изобщо да се замисляш дали има чувства?! достойнство нещо.. нямаш ли..?

Bellatrix
10-25-2009, 15:20
Ама и вие сте много зле. Я си представете хипотетичната ситуация: Момче и момиче са много близки приятели 2-3 години. Много се харесват и обичат. Накрая тръгват. И после докато не минат още 5-6 месеца нямат право да казват, че се обичат само, защото ходят от 10 дена примерно ли? ЛОЛ.

Да не би тръгването да е началната линия, от която се започва с отчитането на чувства? Това, че ходят от 15 дена да не би да значи, че не са имали история или развитие преди това? И че нямат право да се обичат от преди тръгването?

ПП. Иначе, омг, той 100% не те обича. Щом ви върти и двете... Остави го.

skateprinces19
10-25-2009, 18:55
пфф "милаа" (ебати лигавото,честно нарушава ми раздразнителните рецептори (кво яко звучи ^^) била съм на 15,ама не съм била чак толко тъпо.

Така, първо как ще се обърна към момичето си е лично моя работа, и мен много неща ме дразнят, но не съм го правила на въпрос щот не съм седнала тука да се обяснявам на някой какво ме дразни в изказванията му, а съм седнала да давам мнение по проблема, нали така ?!? Пък и това, че ти " нарушава раздразнителните рецептори " да яко е кат изказване, обаче не е на място, не мислиш ли :wink: А, да, и не се заяждам, просто констатирам :wink:


П.П .. Щом толкова го обичаш защо не му поставиш ултиматум - Или ти, или тя .. Да го видим какво ще избере :wink: