PDA

View Full Version : Помощ с Windows Media Player



Celence
10-24-2009, 12:16
Здравейте
Инталирах си WMP (чудно, но като си купих компа не беше инталиран), и още в началото искаше да задам да ми е основен плейър за музиката. Като го инсталирах обаче видях, че е някакъв различен от какъвто имах на предния компютър и не мога да се оправя да го ползвам. Даже не мога да намеря къде са general options...
Искам да го направя да НЕ Е основен плейър за музика, но не мога да намеря от къде. Моля за помощ. Ето ss как изглежда:
http://i33.tinypic.com/34pcmzs.jpg

Celence
10-24-2009, 12:46
Да, но не ми харесва. :D Не я искам.

Celence
10-24-2009, 16:27
Айде, де :P

bonbogoko
10-24-2009, 16:38
Control Panel - Set Program Access and defaults 8)

Celence
10-24-2009, 18:37
Няма никъде control panel :? :( :-o

nimfernal
10-24-2009, 20:06
Хора изумявате ме :D Така първо това е WMP версия 11 както по-горе беше казано и бачка като стария с мнн малки разлики и второ ако не искаш да ти отваяря песните по подразбиране си намираш плейър който ти искаш после си избираш песничка и с магическото дясно копченце даваш "Open with" в отворилото се меню даваш "choos program" и там си избираш програмата с която да ти ги отваря по подразбиране И НЕ ЗАБРАВЯЙ ДА СЛОЖИШ ОТМЕТКА НА "Always use the selected program"!!!

ivanstef
10-25-2009, 07:52
Няма никъде control panel :? :( :-o

:razz: :razz: :razz:

А аз откъде да си изтегля HTML..

Celence
10-25-2009, 09:00
nimfernal, мерси. :)

ivanstef, ти ебаваш ли се, бе, келеш. Ако толкова ти стигаше консервата на раменете, щеше да видиш, че никъде няма контрол панел, да те еба в комунистическото копеле.

ivanstef
10-25-2009, 09:58
nimfernal, мерси. :)

ivanstef, ти ебаваш ли се, бе, келеш. Ако толкова ти стигаше консервата на раменете, щеше да видиш, че никъде няма контрол панел, да те е** в комунистическото копеле.

E ти щом на твоя уин си нямаш контрол панел много зле тогава... :D