PDA

View Full Version : ЗАЩО не вярвате?



waimy
10-24-2009, 16:20
Искам да ви попитам ,защо винаги когато някой започне да говори за 2012 казвате ,че са пълни измишльотини :-o
ТО е вярно ,4е то4ни доказателства за края на света няма,но има за световни катаклизми особено т.н. "Парад на планетите"

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
2012 год е най-наситената с глобални предсказания година в близко бъдеще. Седем причини изтъкват учени и гадатели за настъпването на края на човечеството през тази година:

1. 21 декември 2012 ще се проведе парада на планетите - в една линия ще се наредят на само планетите от Слънчевата система, но и в други звездни системи от самия център на галактиката

2. През 2011-2012 година е поредният пик на слънчевата активност

3. През 2012 Земята ще се сблъска с астероида 2005 YU55

4. През 2012 година ще започне епохата на глобалното затопляне

5. 2012 пик на световната икономическа и политическа криза спроед Нострадамус

6. През 2012 година, според изчисленията на Александър Филатов близко до Земята ще мине планетата Нибиру, която ще стане причина за потоп, смяна на полюсите и промяна на климата

7. През 2012 година приключва епохата на «Петото Слънце» по календарите на маите. При встъпването си в нов цикъл съществуващата цивилизация ще бъде унищожена

КАЖЕТЕ ЗАЩО НЯМА ДА СЕ СЛУЧИ, дайте вашите тези 8)
А И какво ще направите ако знаехте, че наистина ще настъпи краят на дните?

Canis_Dirus
10-24-2009, 16:23
ама кое точно ще ни убие от всички тези катаклизми? Или ще се случат всичките по едно и също време?

Щото аз съм го планувал малко прди края на света да си легна да спя и да се събудя след него. Не ми се гледат драми. Не за друго...

waimy
10-24-2009, 16:27
"Парада на планетите" е единственото доказателство ,че може нещо да се случи :)

Canis_Dirus
10-24-2009, 16:28
Парада на планетите нещо като гей парад ли е?

PsychologicalDisorder
10-24-2009, 16:30
:lol:

scyLLa
10-24-2009, 16:32
През 2012 ей така хората ще се самоизбият от паника, а всъшност нищо няма да стане :D
И много се чудя щом 2012 ще умираме защо през 2005 например или по ранните години никой не говореше за това нали уж преди мн време е предсказано защо чак сега почва да се говори за 2012 ?

Boot
10-24-2009, 16:32
Канис днес е във форма и ме забавлява 8-)

waimy
10-24-2009, 16:32
Парада на планетите нещо като гей парад ли е?

ДА ако се гледа от педераска гледна точка :razz: :razz:

а иначе не 8)

Joc
10-24-2009, 16:34
аз пък мисля да снимам всичко и после да го кача в youtube.

waimy
10-24-2009, 16:36
През 2012 ей така хората ще се самоизбият от паника, а всъшност нищо няма да стане :D
И много се чудя щом 2012 ще умираме защо през 2005 например или по ранните години никой не говореше за това нали уж преди мн време е предсказано защо чак сега почва да се говори за 2012 ?

може би съвременният човек има най-голямата възможност да получава огромната световна информация :)

Canis_Dirus
10-24-2009, 16:36
Парада на планетите нещо като гей парад ли е?

ДА ако се гледа от педераска гледна точка :razz: :razz:

а иначе не 8)Я обясни по-подробно.

Ще има ли хомопланетен секс? Някви извращения като примерно Марс с баща му Юпитер и чичо му Плутон? Венера и луната ще лезбийстват ли?

Ще му скъсат ли пръстените на Сатурн?

Обясни сега. Аз предния парад го пропуснах.

Tokarev
10-24-2009, 16:41
Искам да ви попитам ,защо винаги когато някой започне да говори за 2012 казвате ,че са пълни измишльотини :-o
ТО е вярно ,4е то4ни доказателства за края на света няма,но има за световни катаклизми особено т.н. "Парад на планетите"

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
2012 год е най-наситената с глобални предсказания година в близко бъдеще. Седем причини изтъкват учени и гадатели за настъпването на края на човечеството през тази година:

1. 21 декември 2012 ще се проведе парада на планетите - в една линия ще се наредят на само планетите от Слънчевата система, но и в други звездни системи от самия център на галактиката

2. През 2011-2012 година е поредният пик на слънчевата активност

3. През 2012 Земята ще се сблъска с астероида 2005 YU55

4. През 2012 година ще започне епохата на глобалното затопляне

5. 2012 пик на световната икономическа и политическа криза спроед Нострадамус

6. През 2012 година, според изчисленията на Александър Филатов близко до Земята ще мине планетата Нибиру, която ще стане причина за потоп, смяна на полюсите и промяна на климата

7. През 2012 година приключва епохата на «Петото Слънце» по календарите на маите. При встъпването си в нов цикъл съществуващата цивилизация ще бъде унищожена

КАЖЕТЕ ЗАЩО НЯМА ДА СЕ СЛУЧИ, дайте вашите тези 8)
А И какво ще направите ако знаехте, че наистина ще настъпи краят на дните?
Млъквай и се подготвяй ! Пести си думите за тези които биха ги чули. Тук нищо няма да постигнеш, само ще си навлечеш негативизъм.
Не може да се подготвиш за всички възможни сценарии, но нищо не ти пречи да имаш дори малък запас от предмети, дрехи и припаси от първа необходимост, които биха ти свършили работа дори и нищо да не стане.
Психологическата нагласа е може би най-важната част от цялата подготовка, теоретичните знания, в смисъл елементарни познания по първа помощ, умения за запалване на огън в различни условия и т.н. както и упражняването им и събирането на минимума от предмети осигуряващи оцеляването ти довършват цялостната картина.
99% от този форум са във фаза 1 - Denial(отричане).
:D

LadyDi
10-24-2009, 16:45
Баси. Тъкмо кризата ще стигне пик и ще ни бутне астероид...
Нострадамус как видя кризата, а не видя 2005 YU55?

Tokarev
10-24-2009, 16:46
а останалият 1% осъзнават, че имат сериозни проблеми с хероина..
Колко народ затъна....та ти ли няма...тц тц тц.
:D

ameli
10-24-2009, 16:46
никой не иска да го повярва 8-)

Tokarev
10-24-2009, 16:48
никой не иска да го повярва 8-)
Нарича се Denial.

Canis_Dirus
10-24-2009, 16:59
99% от този форум са във фаза 1 - Denial(отричане).
:D
А ти в каква фаза си? Подрязал си си ноктите за последен път?

Tokarev
10-24-2009, 17:09
Естествената реакция на всеки здравомислещ и разумен човек, който няма ментални отклонения е да вярва в пророчества, календара на маите, гледане на рибешки вътрешности, мятане на боб и т.н. строго-научни методи за постигане на познание. :)
Кой ти вярва в тва бе - Само ти стига един поглед на нивата на популацията, състоянието на икономиката, нивата на ресурсите и без калкулатор ще се сетиш че сме вече beyond fucked.
Преди изобщо да дойдат евентуалните катаклизми и сигурните ефекти от глобалното затопляне хората ще гълтат лайната заради самите себе си.
Или както вие си го представяте - кризата "ей сега" ще премине и всичко отново ще бъде наред и ще се заредят поне още 20 години весел живот на гърба на следващите нали ?
:D

PsychologicalDisorder
10-24-2009, 17:13
http://i238.photobucket.com/albums/ff6/DVANDERM/not_this_shit_again.jpg

TERRORMACHINE
10-24-2009, 17:15
ебахти филма...2012 футболистите ни ще станат първи на европейското

Tokarev
10-24-2009, 17:16
освен Нибиру,който хипотетично ще обърне полюсите или пък ще се натресе в нашта планета,което пак е в теорията на фантастиката,не виждам друга представена адекватна причина,която да казва в прав текст за край на света... какво като ше има 'парад на планетите' (подреждане в определен ред)? по какъв начин това ще доведе до край на света? или пък края на календара на маите? какво ни касае изобщо? какъв ще бъде ФИЗИЧЕСКИЯ отзвук на края на някакъв календар,писан от хора преди хиляди години? никакъв.

пълна глупост.
Остави тая вятър работа - тва е далече. Ти ще бъдеш щастлив ако изобщо останеш жив до тогава заради войните за ресурси и хилядите други възможни сценарии породени само от хората. Сещаш се че в един момент Азия ще спре да купува дълга на Американците нали ?
Сещаш се че в един момент тая печатница на пари ще има край.
Сещаш ли се какъв ще бъде ? :D Сещаш се че това са само две от безкрайно многото начини да си ебе майката нали ? Аз не се сещам почти за сценарии в който няма....

Tokarev
10-24-2009, 17:18
Естествената реакция на всеки здравомислещ и разумен човек, който няма ментални отклонения е да вярва в пророчества, календара на маите, гледане на рибешки вътрешности, мятане на боб и т.н. строго-научни методи за постигане на познание. :)
Кой ти вярва в тва бе - Само ти стига един поглед на нивата на популацията, състоянието на икономиката, нивата на ресурсите и без калкулатор ще се сетиш че сме вече beyond fucked.
Преди изобщо да дойдат евентуалните катаклизми и сигурните ефекти от глобалното затопляне хората ще гълтат лайната заради самите себе си.
Или както вие си го представяте - кризата "ей сега" ще премине и всичко отново ще бъде наред и ще се заредят поне още 20 години весел живот на гърба на следващите нали ?
:D

Значи се връщаме на онзи стар спор, където ти препоръчах да се запасиш с консерви и да се заселиш в Рила...
За мен не се притеснявай - аз съм готов.
Само се дразня колко бавно става.... :(
Искам да ви гледам как страдате...дори и аз да страдам за мен ще е безценно. :D
И стига с тая 2012....може да е 2015 или и 2020....важното е само че ще е докато сте живи....хахххххехеххехеххах ах

Tokarev
10-24-2009, 17:31
война повече няма да има,поне не в близките 50-100 години. никой нема да го допусне,новия световен ред няма да го допусне. щото една война би променила статуквото.

а изобщо ресурсите на Земята не са толкова изчерпани,колкото тръбят някои псевдо-моралисти и "грийн пийс" маниаци. :)

и то имай предвид,че аз не съм хуманист и ми е все тая - дори ше се радвам да дойде края на света,щото смятам,че хората стигнаха морално отдавна дъното и го копаят вече даже... отделно твърде много хора има,а много хора е равно на малко разум. но тва е друга тема.

реално,край на света няма да има в близкото бъдеще.
Аз казал ли съм че са изчерпани - има предостатъчно !
Става скъпо за добив. Изисква повече енергия. А в момента заради ниските цени и инвестицията е слаба. Това води до западане на съществуващата инфраструктура - един от многото пагубни ефекти които още дори не сме усетили.Алтернативните източници искат повече хляб отколкото дават така че и това няма да помогне. Дори и да помага ти какво мислиш че съвременния свят построен основно върху почти безплатния петрол и зависим от него като джанка от пластелин, ще има времето тепърва да строи инфраструктура и да развива други енергии ? Без да загинат много хора ? Без да настъпи тотална деконструкция ?
ХАХАХхахахахАХХА
Модерния свят и начин на живот е само едно - unsustainable.
В момента всичко е петролни п'ари, пушек и огледала - голямото грабене за последно.

Tokarev
10-24-2009, 17:56
И изобщо какво е края на света - за някой това ще е да види цялото си семейство мъртво, да бъде разрушен дома му и всичко мило да му бъде изпепелено.
За друг да бъде без пари, болен и гледен на улицата.
Всяка секунда за някой някъде настъпва края на света, и докато не настъпи вашия собствен ще си мислите че на вас не може да се случи.
Ако трябва да живеете цял живот в мизерия, да работите от тъмно до тъмно за недостатъчния ви хляб това няма ли да е близко до края на света за вас.
Мамка му колко е субективно е, а вие си мислите че ще доиде комета или ще бъдете изпепелени за части от секундата от слънчеви изригвания.
Защо си представяте че заслужавате да умрете толкова лесно ?
Nothing good lasts forever...

SolusChristus
10-24-2009, 18:15
http://www.youtube.com/watch?v=AUnINDZolDY

http://www.youtube.com/watch?v=9oIXRYyvB8M

:-o

PinkFloydSound
10-24-2009, 18:33
Ей, вярно ли? :)
Виждам, че доста знаеш по темата, ще се радвам да ми пообясниш малко това-онова, заинтересована съм. :P

scyLLa
10-24-2009, 18:40
Има един човек на този свят който, ако стане нещо през 2012 ще оцелее и това е ЧЪК НОРИС !!!

Nikneg
10-24-2009, 19:06
Мен най-много ще ме е яд ако наистина доиде края на дните,а не са ни предупредили за това :?

Има две възмойности или да крият великите сили за своите кораби,или просто да знаят и да крият за да не натане световна паника и безредици :-o :(

neocide
10-24-2009, 19:20

waimy
10-24-2009, 19:29
(нещо извън темата "2012") - регресът, който би ни довел до края на света, е толко бавен, че за некви си смешни 75 години (или колкото е там световната средна продължителност на живота) е абсурдно да е толкова осезаем.

освен тва, нибиру, както знаят всички ОБРАЗОВАНИ физици и астрономи, е митична планета. с нищо не е доказано, че съществува. и да има некви потвърждения - са солиден фейк.

третото, което е... краят на света няма да има свидетели.

Първо краят на светът може да настъпи и утре 8) 8) !!!!!!!!!

Второ планетата Нибиру е основната причина за съществуването на Земята,
именно Нибиру се е сблъскла с Мардук(предишното име на Земята)
и така с течение на времето се е образувала Земята и Луната 8)

neocide
10-24-2009, 19:33

Nikneg
10-24-2009, 19:33
(нещо извън темата "2012") - регресът, който би ни довел до края на света, е толко бавен, че за некви си смешни 75 години (или колкото е там световната средна продължителност на живота) е абсурдно да е толкова осезаем.

освен тва, нибиру, както знаят всички ОБРАЗОВАНИ физици и астрономи, е митична планета. с нищо не е доказано, че съществува. и да има некви потвърждения - са солиден фейк.

третото, което е... краят на света няма да има свидетели.

Първо краят на светът може да настъпи и утре 8) 8) !!!!!!!!!

Второ планетата Нибиру е основната причина за съществуването на Земята,
именно Нибиру се е сблъскла с Мардук(предишното име на Земята)
и така с течение на времето се е образувала Земята и Луната 8)


Да точно така :)

Никой от обикновенните граждани няма да знае кога ще настъпи КРАЯТ :booooomb:

Nikneg
10-24-2009, 19:39
Страшният съд може и да настъпи утре, ама КРАЯТ НА СВЕТА... аре бе. Едното значи, че грешниците ще изпопукат, другото - че абсолютно всичката природа, жива и нежива (във второто се включва и самата ни планета) ще измре, което 100% няма как да стане за 1 ден..
и тва, че нибиру е главната причина за съществуването на Земята, е абсолютен нонсенс. за съществуването й има 2 адекватни теории - тая на кант-лаплас и библейската. като превесът е в полза на първата...

теорията на кант-лаплас е валидна за всичката материя,а тук става въпрос за сблъсък на две планети и резултатът е Земята

neocide
10-24-2009, 19:42

Tokarev
10-24-2009, 20:31
(нещо извън темата "2012") - регресът, който би ни довел до края на света, е толко бавен, че за некви си смешни 75 години (или колкото е там световната средна продължителност на живота) е абсурдно да е толкова осезаем. така че дори да се мре- няма да е твоята епоха. CTFD...

освен тва, нибиру, както знаят всички ОБРАЗОВАНИ физици и астрономи, е митична планета. с нищо не е доказано, че съществува. и да има некви потвърждения - са солиден фейк.

третото, което е... краят на света няма да има свидетели.

и в края на краищата... след само едни мижави 2 години и 2 месеца е 2012.. на теб мре ли ти се, преди да си навършил ПОНЕ 50 (със сигурност не си на повече от 20)?
Ти осъзнаваш ли какво каза току що ? Ще ти дам малък пример - 1942 е имало война, глад, убииства, изстъпления а само 40 години след това е имало Майкъл ДЖексън, гейтаци със лъскави потници, глем метъл и сякаква подобна лайнария и искаш да ми кажеш че промяната не е осезаема ?
Дори от 90-те до сега промяната е осезаема...Виждам че нищо не си чувала и за Hubbert's curve например...
Пак ви казвам мани Нибиру - нито може да се подготвиш за това нито нищо. Опасноста идва от самите нас и чак после от заобикалящата ни среда и на последно място извън планетарна.
Честно казано не ми пука дали ще умра - ако трябва да продължа да живея тая скука още 30+ години предпочитам да умра по-млад но в такова интересно време.

Tokarev
10-24-2009, 20:33
Страшният съд може и да настъпи утре, ама КРАЯТ НА СВЕТА... аре бе. Едното значи, че грешниците ще изпопукат, другото - че абсолютно всичката природа, жива и нежива (във второто се включва и самата ни планета) ще измре, което 100% няма как да стане за 1 ден..
и тва, че нибиру е главната причина за съществуването на Земята, е абсолютен нонсенс. за съществуването й има 2 адекватни теории - тая на кант-лаплас и библейската. като превесът е в полза на първата...
Представяй си го по друг начин - края на света такъв какъвто си го познавала.
Пак повтарям - света няма да свърши, просто хората ще намалеят драстично..... :D

Tokarev
10-24-2009, 20:37
(нещо извън темата "2012") - регресът, който би ни довел до края на света, е толко бавен, че за некви си смешни 75 години (или колкото е там световната средна продължителност на живота) е абсурдно да е толкова осезаем.

освен тва, нибиру, както знаят всички ОБРАЗОВАНИ физици и астрономи, е митична планета. с нищо не е доказано, че съществува. и да има некви потвърждения - са солиден фейк.

третото, което е... краят на света няма да има свидетели.

Първо краят на светът може да настъпи и утре 8) 8) !!!!!!!!!

Второ планетата Нибиру е основната причина за съществуването на Земята,
именно Нибиру се е сблъскла с Мардук(предишното име на Земята)
и така с течение на времето се е образувала Земята и Луната 8)


Да точно така :)

Никой от обикновенните граждани няма да знае кога ще настъпи КРАЯТ :booooomb:
Nothing to see here citizen, move along !
ХАХАХАХхахаахаАХАХАХ
Обикновенния гражданин ще е виновен сам за смъртта си, защото все още не контролират достатъчно добре информацията.

neocide
10-24-2009, 20:55

Tokarev
10-24-2009, 21:21
токарев голем нихилист се извъди, не е съгласен с никого. ама с НИКОГО.

тъпак такъв, хомосексуализмът, дали изявен чрез глем метъл, или розови тениски, или нещо друго, е съществувал още преди ромул и рем....
Съгласен съм само ако има доводи. Такива поне досега няма...
Освен тъпа си и неадекватна - кой ти говори за хомосексуализъм бе ?
Естествено че го е имало и преди. Може ли лекинко да включиш разликата между 40-те и 80-те ?
Ти каза че за 75 години разликата би била нищожна.
Използвах моя пример да ти илюстрирам разликата във времето използвайки характерни признаци за двете времеви линии.
Дори и моя пример не е правилен защото давам за пример миналото, а това е неправилно заради теорията на относителността.

neocide
10-24-2009, 21:23

Tokarev
10-24-2009, 21:26
ти щото си много адекватен, разбираш.... и умен, разбира се...
Аз не твърдя че съм адекватен а че съм прав !
:)

gabi_94
10-24-2009, 21:33
вече не знам в кво да вярвам...иска ми се да не е така, да не е това края на света, толкова неща още могат да се измислят, толкова далече може да стигне човечеството, не ми се вярва всичко да изчезне и след време да се почне от началото. Но все пак има частица в мен която се съмнява че може би това ще е края или поне началото на края.

neocide
10-24-2009, 21:50

UnKnOwNmAtTeR
10-24-2009, 21:56
Ох, любимата ми тема за спор. Ще се постарая да не псувам и тактично да ви обясна за какво става въпрос. Почти всеки от постовете които прочетох тук заслужава да бъде подложен на безобразна подигравка.

Не мога да си представя колко са ограничени днешните младежи откъм разум. Също така моля да се замислите над разликата умен-грамотен.

Хора, отново за пореден път казвам ТОВА НЕ Е КРАЯ НА СВЕТА Даже не мога да си представя как ви го предоставят ограниченките представи.

Моля ви описвайте по-подробно, аз ще прочета всеки ред и не се притеснявайте ако мнението е върде дълго. Обясненията са важни. Какво виждате? Какво ще стане? Кое ще го породи? И ако да - защо и ако не - защо. Моля да поспорите с мен. :) И ако обичате без лични нападки и заплахи на лични :?

Tokarev
10-24-2009, 22:02
токарев... ужас. под секва.
ходи бръкни с 2 пръста в гърлото и трезней.


не съм нито неадекватна, нито тъпа. сам спомена "гейтаци" в поста си. ако "гейтаци" е значело нещо различно от "хомосексуалисти", тогава извинявай. ама дълбоко ме съмнява да си искал да каеш нещо друго*.
Това имах предвид, но това не значи че отричам че преди е имало хомосексуалисти. Също така съвсем не значи че слагам гейовете, глем метъла и Майкъл Джексън под общ знаменател. Визирах само гейтаци със розови потници, които се срещат и сега нали ?
Споменах ги на едно място(пак се повтарям), само за да придам цвят на представата за тези години.

UnKnOwNmAtTeR
10-24-2009, 22:04
neocide, Tokarev, има тема - моля да не издрабнявате толкова с безмислени спорове. :x

Nikneg
10-24-2009, 22:09
ако питаш мен краят на света не може да се оредели за бъдещ момент от 3 години, но може от 5 месеца :)
ПРЕЗ 2012 наистина ще стане нещо,което никой не е способен от сега да каже какво ще стане всъщност :)

UnKnOwNmAtTeR
10-24-2009, 22:19
ако питаш мен краят на света не може да се оредели за бъдещ момент от 3 години, но може от 5 месеца :)
ПРЕЗ 2012 наистина ще стане нещо,което никой не е способен от сега да каже какво ще стане всъщност :)

То е казано вече. Просто в момента всички го отричат въпреки че всичко води натам. Знаят че не е на добре, но явно мозъкат им го отрича не знам и аз защо. И точно това искам да разбера.

И то знаеш че ще стане "нещо". Знаеш, че няма да е яко или поне така изглежда. Но ми е по-интересно защо трябва да се опарим за да се убедим че котлона е горещ въпреки че знаеш!

Нали знаеш какво ще стане ако сега кажат по новините на хората за това какво става и накъде отива СВЕТЪТ? Правителството знае повярвай ми. И най-малкото което ще стане без да говорим за "паранормални явления" ще бъде война в по-мащабен вид.

music_pirate
10-24-2009, 22:53
вие тука приказвате глупости ама 2012 като видите че ще умрем ... ще започнете да крещите като кифли ...

niii
10-24-2009, 23:09
Мене леко ме притеснява, че 2012 ще пускат оня проект за сблъскването на атоми.

Joc
10-25-2009, 00:48
не вярвам, щотО е хуйня

Di
10-25-2009, 00:56
Дано да се случи. :grin:

UnKnOwNmAtTeR
10-25-2009, 02:44
не вярвам, щотО е хуйня

а вярваш в максимата хуя до края и душата в рая нали? 8)

UnKnOwNmAtTeR
10-25-2009, 02:48
Мене леко ме притеснява, че 2012 ще пускат оня проект за сблъскването на атоми.

и това ти е най-малкият проблем? ууу ще се отвори черна дупка или ще се пресъздадем отново унищожавайки се :-D :D :D :D

учените искат да видят какво има в дупето на материята :-x :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Кво мислиш че ще стане ако успеят да го накарат да бачка? :D :D :D

Tokarev
10-25-2009, 08:55
нищо нема да стане с адронния колайдер на ЦЕРН,стига филми...

разберете,че NWO толкова мощна система са построили,че по никакъв начин не биха позволили нещо да я срине (некъв недостиг на провизии/нефт,някаква война,експеримент и прочее)... вижте че най-малките опити за бунт в град Х по света веднага са потушавани от полицията със сила,сълзотворен газ,с лъжа (като това на 14.01 в София,че има бомба на протеста) и т.н... държат контрола върху медиите,върху образователната система,върху правителствата и всички организации свързани с тях и изобщо обществени организации,промиват ни отвсякъде. всеки,който мисли различно бива убит,пратен в затвора,изкарват го вандал или луд... всичко е много добре измислено и ТЕ нямат интерес това да не продължи още дълго...

никой няма да позволи да се промени статуквото,което са изградили NWO за толкова десетилетия...
Ти си прав но забравяш едно - капитализма не може да съществува без безкарен растеж.
Безкраен растеж в ограничено пространство/ресурси = крах.
Капитализма е мъртвородено отроче, защото механизма за самоунищожаването му е заложен още от самото създаване.
Те ще бъдат управляващия елит каквото и да стане, включително и война - винаги безполезните консуматори водят войните им и умират вместо тях. И сам се сещаш че няма как да продължаваме да се раждаме без да умираме в достатъчни бройки и купона да продължава. Те вече виждат че за да поддържат системата някои трябва да престанат да ядат завинаги. Познай кои ще са тези някои.
Никой не може да направи каквото и да било за да запази в сегашния и вид системата, но тъй като те така или иначе контролират военния и енергиен ресурс ще запазят контрола си.
Никой не би искал играта да спира, но просто вече няма как да бъде поддържана още дълго - основите са подкъртени и е време да се започне новата игра със старите курви и правила.
Преди всичко - те също са хора и няма как да влияят върху изчерпващата/поскъпваща/трудна за добив реалност.
По стария начин вече е ясно че няма как да продължава - удряме се като златна рибка в стената на ограничения ни ресурсен аквариум.
Гледайки примерно Oilwatch-a за октомври:
http://www.theoildrum.com/files/USCHINAEUConsumption.png
В момента в който европейското и американското потребление на петрол започне да поема нагоре ще настъпи поредния унищожителен oil price spike.
Азия и индия искат западния начин на живот и е въпрос само на време да разберат че досега са яли само гарнитурата :D
Сега идеята е колкото се може по-дълго хората да си мислят че царя не е гол, да може да бъде ограбени както трябва за последно и да настъпи следващия етап - голямото осъзнаване и последващата фаза - Социален Контрол 2.0.
:D

yahhooo
10-25-2009, 10:40
абе ние нали трябваше и през 2000 година да пукнем?
като бех малАк сам гледал филм, че през 2060 ще се мре
край, финито,канец

Tokarev
10-25-2009, 10:45
абе ние нали трябваше и през 2000 година да пукнем?
като бех малАк сам гледал филм, че през 2060 ще се мре
край, финито,канец
Това за 2000 година е широкоразпростарнен мит - никой не е казвал че ще се мре тогава. А и няма как да се посочи конкретно дата. Всички тия години обаче са в рамките на твоя живот - това стига ли ти ?
:)

MissInd3p3nd3nt
10-25-2009, 11:05
Искам да ви попитам ,защо винаги когато някой започне да говори за 2012 казвате ,че са пълни измишльотини :-o
И ти какво искаш всички да вярваме,че след 3 години ще измрем? Като дойде 2012 те някои наистина може да се самоубият само заради такива като теб.
Ще чакаме и ще видим какво ще стане,ама през това време може да не се пускат по хиляда теми за това :wink:

UnKnOwNmAtTeR
10-25-2009, 13:19
Много е жалко колко простичко си представяте нещицата. :-D

Canis_Dirus
10-25-2009, 15:29
подгответе се за неизбежното, о неверници! Скоро ще дойде денят, в които адското копито на ще възвести краят на дните. Тогава всички ще засмучете мазния кур на Черния Господар.

Jus7DreamBoy
10-25-2009, 16:19
аз пък мисля да снимам всичко и после да го кача в youtube. ако не те изпреваря :-P :-P :-P

Blueberries
10-25-2009, 16:32
'Ба ли го.
Да дойде,пък ще видим.
Ако ще мрем,да мрем.

Joc
10-25-2009, 16:43
аз пък мисля да снимам всичко и после да го кача в youtube. ако не те изпреваря :-P :-P :-P

моите клипове, ще са HD 8)

Goebbels
10-25-2009, 16:46
Приготвяйте погребалните одежди още тази вечер

s3xy
10-25-2009, 19:56
най смотаното е че ако решим, че ще умрем и през няколкото последни години си поживеем на макс накрая ще дойде 2о12 и НИЩО няма да се промени, в следствие на което бъдещето ни ще е затрито, `щото ние сме си го самозатрили 8-) а ако верно умрем язък за примерния живот (от сорта на ходене на училище) който водим, с идея за времето след `12 ..

нз как да го обясня, дано сте ме разбрали 8-)

acdcfenka
10-25-2009, 20:05
Ванга е предрекла : "Ще преживеете Апокалипсиса!!!"

:grin: :grin: :grin: :grin:

scyLLa
10-25-2009, 20:08
Ванга е предрекла : "Ще преживеете Апокалипсиса!!!"

:grin: :grin: :grin: :grin:
Важи само за Чък Норис

acdcfenka
10-25-2009, 20:11
И за извънземните. :-)

scyLLa
10-25-2009, 20:12
И за извънземните. :-)
Чък Норис е извънземен

acdcfenka
10-25-2009, 20:13
И аз, ама ти не. 8-)



Абе хора, аз друго ви се чудя, що се занимавате с неща които не са ваша работа. Вие сте ми седнали тук да ми се вайкате, а тези които трябва да се вайкат си питат ушите. Вие да не сте световни лидери или част от световни правителства? Я си живейте живота, па като се мре ще се мре, без да ни питат. :?

UnKnOwNmAtTeR
10-25-2009, 22:11
Проблема е там, че няма да умрете просто ей те така като от куршум.

Някой чувал ли е за адски мъчителна смърт?

Tokarev
10-25-2009, 22:14
И аз, ама ти не. 8-)



Абе хора, аз друго ви се чудя, що се занимавате с неща които не са ваша работа. Вие сте ми седнали тук да ми се вайкате, а тези които трябва да се вайкат си питат ушите. Вие да не сте световни лидери или част от световни правителства? Я си живейте живота, па като се мре ще се мре, без да ни питат. :?
А на кой е работа бе ?
И смъртта си ли им оставяте в ръцете...

UnKnOwNmAtTeR
10-25-2009, 22:20
И аз, ама ти не. 8-)



Абе хора, аз друго ви се чудя, що се занимавате с неща които не са ваша работа. Вие сте ми седнали тук да ми се вайкате, а тези които трябва да се вайкат си питат ушите. Вие да не сте световни лидери или част от световни правителства? Я си живейте живота, па като се мре ще се мре, без да ни питат. :?
А на кой е работа бе ?
И смъртта си ли им оставяте в ръцете...
ахахаах
аз се чудя пък ти за кво пишеш тия романи. мислиш ли че тия ще си направят труда изобщо да разберат какво пишеш? сякаш нарочно са толкова невменяеми. не е ли странно? приличат ми на малки ботченца - перфектни за бъдещи граждани и работници. С-У-П-Е-Р!

Ще разберат, но ще е достааааааа късноооо :-D
Дай ние да се повайкаме и да се попритесняваме, те си знаят най-добре. Знаят...а ахахах ахаьхасъабьцаха :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ЗНАЯТ! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Tokarev
10-25-2009, 22:22
Не е никак странно - нарича се социално програмиране.

Tokarev
10-25-2009, 23:25
ма и аз ви се чудя на вас двамата (или един,но с мозъчно разстройство) - кво се занимавате???

виждате,че тия неща никой не ще да ги възприеме по една или друга причина,само си хабите времето. спасявайте се вие като сте се осъзнали. заебете ги другите...

или сте некви Майки Терези и искате да спасите света?
Не знам, аз за себе си съм спокоен пък и никой в нищо не убеждавам...
Дето се вика - "изказвам мнение"
хахахаха

BoCupycake
10-25-2009, 23:49
Не ми дреме.

desyty
10-25-2009, 23:49
Като пускаш тема сложи още 100 емотки.. :lol:

п.т.В нищо не можем да бъдем сигурни.

cherinka
10-26-2009, 14:13
Проблема е там, че няма да умрете просто ей те така като от куршум.

Някой чувал ли е за адски мъчителна смърт?
абе, стига филми, бе, майна :lol:

DebelaManekenka
10-26-2009, 14:25
аз не вярвам, ама се надявам.. 8-)

woshata
10-26-2009, 14:30
ЩЕ СЕ МРЕЕЕЕЕЕЕЕ СЛЪНЦЕТО НЯМА ДА ИЗГРЕЕ НЯМА ДА ИМА ДЕН НЯМА ДА ОСЪМНЕМЕЕ ШЕ ИМА ПОТОП ШЕ ИМА И АСТЕРОИД И ПОТОПА ШЕ ИЗГАСИ АСТЕРОИДА ОСВЕН АКО НЕ Е НЕКЪВ БОЖЕСТВЕН ИЗПРАТЕН ОТ МАИТЕ И НЕ ЗАПАЛИ ВОДАТА ИИИИИ СБОГОООООМ





макя ви бе :x

Nikneg
10-26-2009, 14:41
Aз все повече стигам до убеждението ,че всички можем да умрем до тази дата,ами ако това са искали да кажат???? 8)

cataclysm
10-26-2009, 14:50
Aз все повече стигам до убеждението ,че всички можем да умрем до тази дата,ами ако това са искали да кажат???? 8) Да, за сега още не са изобретили напълно плануваната водородна бомба, която ще взриви целия свят.
:lol:

BomberStomper
10-26-2009, 18:08
омрАзна ми да ме закопчават заради нек'ви гей паради, аре смърт!

BloomF
10-26-2009, 18:22
Аз донякъде вярвам, ама от друга страна не ми се вярва! По склонна съм да не вярвам.

TERRORMACHINE
10-26-2009, 18:24
ше си вервам в квото си поискам!!!

gret4ety
10-26-2009, 18:39
4. През 2012 година ще започне епохата на глобалното затопляне
5. 2012 пик на световната икономическа и политическа криза спроед Нострадамус
6. През 2012 година, според изчисленията на Александър Филатов близко до Земята ще мине планетата Нибиру, която ще стане причина за потоп, смяна на полюсите и промяна на климата
7. През 2012 година приключва епохата на «Петото Слънце» по календарите на маите. При встъпването си в нов цикъл съществуващата цивилизация ще бъде унищожена

КАЖЕТЕ ЗАЩО НЯМА ДА СЕ СЛУЧИ, дайте вашите тези 8)
А И какво ще направите ако знаехте, че наистина ще настъпи краят на дните?


НОСТРАДАМУС?!?!?!?!?! ПЛАНЕТАТА НИБИРУ ?!?!?! ПЕТОТО СЛЪНЦЕ ?!?!?!?!?! КАЛЕНДАРИТЕ НА МАИТЕ ?!?!?! та ти сама си отговаряш на въпроса :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: защо сме им викали че са луди... :o Нострадамус..... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Nikneg
10-26-2009, 18:55
4. През 2012 година ще започне епохата на глобалното затопляне
5. 2012 пик на световната икономическа и политическа криза спроед Нострадамус
6. През 2012 година, според изчисленията на Александър Филатов близко до Земята ще мине планетата Нибиру, която ще стане причина за потоп, смяна на полюсите и промяна на климата
7. През 2012 година приключва епохата на «Петото Слънце» по календарите на маите. При встъпването си в нов цикъл съществуващата цивилизация ще бъде унищожена

КАЖЕТЕ ЗАЩО НЯМА ДА СЕ СЛУЧИ, дайте вашите тези 8)
А И какво ще направите ако знаехте, че наистина ще настъпи краят на дните?



НОСТРАДАМУС?!?!?!?!?! ПЛАНЕТАТА НИБИРУ ?!?!?! ПЕТОТО СЛЪНЦЕ ?!?!?!?!?! КАЛЕНДАРИТЕ НА МАИТЕ ?!?!?! та ти сама си отговаряш на въпроса :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: защо сме им викали че са луди... :o Нострадамус..... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:-o :-o
Ма майкоооо някои упорито смятат ,че не само няма да дойде КРАЯТ ,а и пък нищо да не се случи =D> :razz: :razz:

gret4ety
10-26-2009, 19:49
4. През 2012 година ще започне епохата на глобалното затопляне
5. 2012 пик на световната икономическа и политическа криза спроед Нострадамус
6. През 2012 година, според изчисленията на Александър Филатов близко до Земята ще мине планетата Нибиру, която ще стане причина за потоп, смяна на полюсите и промяна на климата
7. През 2012 година приключва епохата на «Петото Слънце» по календарите на маите. При встъпването си в нов цикъл съществуващата цивилизация ще бъде унищожена

КАЖЕТЕ ЗАЩО НЯМА ДА СЕ СЛУЧИ, дайте вашите тези 8)
А И какво ще направите ако знаехте, че наистина ще настъпи краят на дните?



НОСТРАДАМУС?!?!?!?!?! ПЛАНЕТАТА НИБИРУ ?!?!?! ПЕТОТО СЛЪНЦЕ ?!?!?!?!?! КАЛЕНДАРИТЕ НА МАИТЕ ?!?!?! та ти сама си отговаряш на въпроса :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: защо сме им викали че са луди... :o Нострадамус..... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:-o :-o
Ма майкоооо някои упорито смятат ,че не само няма да дойде КРАЯТ ,а и пък нищо да не се случи =D> :razz: :razz:

КРАЯТ
:razz: :razz: :razz: Нострадамус ....

Nikneg
10-26-2009, 20:14
=D> =D> =D> :razz: :razz: :razz:

ШЕГАДЖИЯ :? 8) :razz: :razz:

ameli
10-26-2009, 20:17
4. През 2012 година ще започне епохата на глобалното затопляне
5. 2012 пик на световната икономическа и политическа криза спроед Нострадамус
6. През 2012 година, според изчисленията на Александър Филатов близко до Земята ще мине планетата Нибиру, която ще стане причина за потоп, смяна на полюсите и промяна на климата
7. През 2012 година приключва епохата на «Петото Слънце» по календарите на маите. При встъпването си в нов цикъл съществуващата цивилизация ще бъде унищожена

КАЖЕТЕ ЗАЩО НЯМА ДА СЕ СЛУЧИ, дайте вашите тези 8)
А И какво ще направите ако знаехте, че наистина ще настъпи краят на дните?



НОСТРАДАМУС?!?!?!?!?! ПЛАНЕТАТА НИБИРУ ?!?!?! ПЕТОТО СЛЪНЦЕ ?!?!?!?!?! КАЛЕНДАРИТЕ НА МАИТЕ ?!?!?! та ти сама си отговаряш на въпроса :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: защо сме им викали че са луди... :o Нострадамус..... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:-o :-o
Ма майкоооо някои упорито смятат ,че не само няма да дойде КРАЯТ ,а и пък нищо да не се случи =D> :razz: :razz:

КРАЯТ
:razz: :razz: :razz: Нострадамус ....


мила, ако не знаеш Нострадамус е съществувал и има много негови 'творби', които отразяват бъдещето за него (настоящето за нас) ;)






( :lol: )

MegabytE
10-26-2009, 20:44
Хубавото е, че така могат да се отсеят тъпаците, които си мислят, че нещо ще стане, както го направиха през... 2002г. мисля, тогава не трябваше ли па да се разруши света?
Чакам го с нетърпение.

Nikneg
10-26-2009, 21:08
Хубавото е, че така могат да се отсеят тъпаците, които си мислят, че нещо ще стане, както го направиха през... 2002г. мисля, тогава не трябваше ли па да се разруши света?
Чакам го с нетърпение.

Накрая всичко ще се разбере !! само да не е твърде късно !!! 8)

UnKnOwNmAtTeR
10-26-2009, 21:59
Сигурно като дойде Христос пак, тоя път не само че ще го убиете, ами и ще акате на него и ще повръщате и ще му обяснявате какъв олигофрн е и т н.

Вярата умря, любовта също, а надеждата е една, почти загинала и тя.

Сладки глупачета :-)

TERRORMACHINE
10-26-2009, 22:07
тука в РусИ светът е свършил отдавна...от 2 дни си търся дилър иии курец, нема, пълно затъмнение!!!

UnKnOwNmAtTeR
10-27-2009, 00:40
Еми и аз влизам тука да ви ебавам, ма вашто е едно и също всеки път.

gret4ety
10-27-2009, 07:22
Хубавото е, че така могат да се отсеят тъпаците, които си мислят, че нещо ще стане, както го направиха през... 2002г. мисля, тогава не трябваше ли па да се разруши света?
Чакам го с нетърпение.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ЧАКАШ С НЕТЪРПЕНИЕ КРАЯ НА СВЕТА :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: MAMAIKOO... края на света чакал ...............

Lorenzo
10-27-2009, 07:36
Еми и аз влизам тука да ви ебавам, ма вашто е едно и също всеки път. :?

SolusChristus
10-27-2009, 08:23
gret4ety, wtf mate?


Нарочно ли се правиш на идиот?

gret4ety
10-27-2009, 19:18
Еми и аз влизам тука да ви ебавам, ма вашто е едно и също всеки път. :grin: :grin: само така вее ...

gret4ety
10-27-2009, 19:20
gret4ety, wtf mate?


Нарочно ли се правиш на идиот?
да нарочно ви имитирам :-P :-P :-P

cataclysm
10-27-2009, 19:23
Момче/момиче/урод/изчадие, кви са тия разсъждения, бахти хероиниста/ката.

acdcfenka
10-28-2009, 11:00
Сигурно като дойде Христос пак, тоя път не само че ще го убиете, ами и ще акате на него и ще повръщате и ще му обяснявате какъв олигофрн е и т н.

Вярата умря, любовта също, а надеждата е една, почти загинала и тя.

Сладки глупачета :-)


Като дойдат извънземните ще видите вие. 8-)

clever
10-28-2009, 11:03
[color=red]2012 няма да е краят на света защото АЗ така казвам !! [color]

Riot
10-28-2009, 17:38
нищо няма да промениш ако вярваш, само си тормозиш кухата глава (както и обратното)

scyLLa
10-28-2009, 17:50
Аз ще ходя на таен остров кадето са 2пαк, Елвис Пресли и Чък Норис там ще съм на сигурно място, който иска може да се присъедини. :) лол

petiam
10-28-2009, 17:53
мии ... да ти кажа честно, аз вярвам.

petiam
10-28-2009, 17:57
^ не съм изненадан...

Все пак вярата е знак за липса на знание..

ти само се заяждаш с мен. поне в Бог вярваш ли?

scyLLa
10-28-2009, 18:01
^ не съм изненадан...

Все пак вярата е знак за липса на знание..
Вярата не е знак за липса на знание, а нещо като подслон където хората да излеят мъките си

gret4ety
10-28-2009, 20:25
^ не съм изненадан...

Все пак вярата е знак за липса на знание..
Вярата не е знак за липса на знание, а нещо като подслон където хората да излеят мъките си
И двамата/двете сте прави...

SolusChristus
10-28-2009, 20:31
^ не съм изненадан...

Все пак вярата е знак за липса на знание..

ти само се заяждаш с мен. поне в Бог вярваш ли?

И к'во като не вярва в Бог?

Nikneg
10-29-2009, 14:38
^ не съм изненадан...

Все пак вярата е знак за липса на знание..

:lol: :lol:
ТОВА пък от къде ти хрумна :? :? :razz: :razz: :razz:

Tokarev
10-29-2009, 20:22
Вие го оборете - на страница 5 още имах доста дълъг пост, на който естествено никой не отговори, където съм описал ресурсните и популационните проблеми с които вече се сблъскваме.
Въпроса не е дали света ще свърши такъв какъвто го познаваме а колко време имаме.
Досега никой не е обяснил какво точно ще попречи да се събори системата, но виждам че всички сляпо вярвате - точно както и трябва.

Nikneg
10-29-2009, 20:33
Ами обори го...

Няма да го оборвам, защото казаното е вярно,но не в смисъла който е използвал :) даже то се отнася към тези които вярват, че нищо няма да се случи!

Питам някой имали конкретни доказателства ,че нищо няма да се случи?
има ли някой????!

SouthStandServiceLad
10-29-2009, 20:37
А ти си нещо като инстанция във философските и теологически спорове ли ?

SouthStandServiceLad
10-29-2009, 20:41
ако си последовател на киническата школа можеш да подложиш на съмнение и себе си :D

Nikneg
10-29-2009, 20:45
Не е нужно да имаш доказателства, а да подложиш на съмнение твърденията, че нещо МОЖЕ да се случи. Всъщност е добра практика да поставяш под съмнение всичко, което е в бъдеще време...

Е точно де , и ти не можеш да кажеш какво ЩЕ или НЯМА да се случи ??

SouthStandServiceLad
10-29-2009, 20:49
Чисто теоритически на базата на прогнози мога.