PDA

View Full Version : Гадни случки в училище



pitbulll
10-24-2009, 17:20
Имали ли сте случи в училище, когато се е налагало да бъде извикана линейка и разкажете за тях.

Di
10-24-2009, 17:21
Линейка - не,сам се оправям :)

clever
10-24-2009, 19:09
не
дано не ми се налага ..

aloveyou
10-25-2009, 07:47
НЕ

MadeOfWater
10-25-2009, 08:22
ами имаше едно момче,което се люлееше на стола и така падна че си спука главата :( беше мн гадно :(

bojilow
10-25-2009, 08:32
ами имаше едно момче,което се люлееше на стола и така падна че си спука главата :( беше мн гадно :(
Люлеела се е на стола? :-o
Всякви олигофрени ги има.. :D

На мен лично НЕ..
И да не надяваме, че няма да има 8-)

gabi_94
10-25-2009, 08:49
еми едно момиче тичаше в коридора и имаше едни врати стъклени дето водят към друг коридор и тя тича, тича, гледа назад и се блъсна във вратата и счупи стъклото, наряза си ръката и си сряза вените, мн жестоко кървеше, тя изпищя и падна на земята кървяйки ама много и извикаха линейка, а нея веднага я отнесоха при сестрата да я превърже колкото може, ама мноооого жестоко кървеше ви казвам...

sasheto0o
10-25-2009, 16:10
ами да имаше един случай .. Бяхме 1ви клас и момчетата си играеха на влакче :D ... обаче не знам какво стана едното момче се удари в радиаторите и си удари главата :( започна да кървии .. извикаха линейка и класната тръгна с него .. а ние целия клас седяхме вътре и плачехме,защото класната е тръгнала с него :shock: :lol:

Djuff
10-25-2009, 16:37
еми едно момиче тичаше в коридора и имаше едни врати стъклени дето водят към друг коридор и тя тича, тича, гледа назад и се блъсна във вратата и счупи стъклото, наряза си ръката и си сряза вените, мн жестоко кървеше, тя изпищя и падна на земята кървяйки ама много и извикаха линейка, а нея веднага я отнесоха при сестрата да я превърже колкото може, ама мноооого жестоко кървеше ви казвам...

Леле т'ва е много гадно.Само като си го представя настръхвам. :(


И по темата: В 3 клас едно момче се затича и друго го спъна и то се преби и се фрасна в радятора и си сцепи кофата и потече кръв ама не много...Не беше нищо особено ама тогава ми беше бест френд и аз кат се притесних :D

tanch3t093
10-25-2009, 16:54
Еми има едно момче от моя клас - голям карък.. Счупи си ръката миналата година а тази седмица - носът ;х Да се надяваме, че ще се оправи бързо и че повече няма да има такива случаи

john95
10-25-2009, 16:56
в 1ви клас - 2 случая 8-)

1вия - имаме стол и за десерт мандарини :D - всеки с по 3,4
и в коридора почнахме да цъкаме Боулинг 8-) , та един пич се затича и настъпи търкалаща се мандарина, бам назад в оня цимент ли кво беше... и малко му тече кръв ама не беше фатално :(

2рия - нашия клас напада 'а' клас и на вратата ние бутаме за да влезем а те държат да не влезем и някакво момче си слага палеца м/у вратата и стена и ... :( без половината палец после :(

WesTSider
10-25-2009, 17:26
Хмм 3ти клас висях с гловата надолу от прозореца на 3тия етаж на училището беше доста кофти пък и проположение че доло имаше плочки....ама така де не ма пуснаха и оцелях .... :lol:
Какво да ви кажа бях отворено лапи .... 8-)

elito0o0o0
10-25-2009, 17:34
Да... На момичето,което седеше до мен по физическо изведнъж я заболя корема и неможеше да диша... някъква капсула със застояла кръв в черния дроб имаше.. или нещо такова.. не мога да се сетя точно какво и имаше :( :(

Аа да.. на едно др момиче от класа пак по физическо.. и се размести капачката.. само кат се сетя ии.. настръхвам :( :(

cherrygloss
10-26-2009, 08:33
В 7-ми клас едно момиче от класа асматичка ,имахме физическо и бягахме и тя изведнъж припадна и спря да диша и дойде линейка.. :( Много беше гадно..

BrainlessROCKBABY
10-26-2009, 09:12
една толкова се напуши, че трябваше да я вземе линейка xD

psychopath
10-26-2009, 11:02
Да.
Един приятел от стария ми клас си размаза черепа...белега му е сигурно 25-30см.
толкова кръв на 1 място не бях виждал

иначе аз ръка и глава съм чупил в даскало

един друг пич от класа си шибна главата в гредата докато спринтираше...

иначе с един приятел много сериозно се напушихме и той беше доста зле, а аз му обяснявам, че не е живял напразно и некви такива простотии, мислим и двамата, че умира хахаха

clever
10-26-2009, 11:50
всъщност аз мноо често съм на косъм от това да се отзова в линейката 8-)
по цял ден в даскало тичам;лудея;скачам... какво ли не правя :lol: даже съм имала и случаи на пребиване ама до линейка не е стигнало все още 8-)

bubQ
10-31-2009, 19:21
Еми едно детенце на двора на училището се беше хванало за един кол .. и не се пускаше от там и си глътна езика :( :( :?

ByK
10-31-2009, 19:59
не за щастие 8-)

teengirl15
10-31-2009, 20:35
Не и дано да няма. :!:

SkiCatA
10-31-2009, 20:40
Не и по-добре :D :D :D

impassive7
10-31-2009, 21:32
едно момче по време на един мач му се измести кокълчето на крака...много беше гадно :( :( :(

stefi1choko
07-12-2010, 15:51
на мен не,но една моя съученичка докато играеше футбол с момчетата..си беше кръстосала краката по някаква случайност и падна..след това и се беше извадила ябълката и не моежеше да ходи няколко месеца...



друг мой приятел излезнал отвъншната страна на прозорците в училището му.. някакво момиче затворило прозореца и тои паднал от 4-я етаж на даскалото ... след това му бяха натрошени петите,а едната му ръка беше счупена... и му правиха няколко операций, за да проходи ...

shakira96
07-12-2010, 16:02
2-ри клас беше сигурно. Борехме се за някаква топка и едно момче без да иска огъна ръката на една приятелка и тя се счупи. После беше в гипс. :(

ameli
07-12-2010, 16:39
1 момче си разби главата във вратата..


аз си изкълчих ръката, но отидох на лекар след училище
пак аз - получих някаква алергия и цялата се обринах, ходих до болницата ии така :lol:

SmilezZz
07-12-2010, 16:53
...1... - В първи клас си счупех жестоко (в буквалния смисъл на думата) ръката..И аз плача,съученичките ме държат и извикаха учителката..След това тя извика линейка и ме закараха спешно в болницата

...2... - В час по ФВС,когато удрях топката ми се "измести" рамото (Офф..Не знам и аз как да го обясня)..И отново извикаха линейка - макар,че този път не беше толкова сериозно

...3... - Отново в час по ФВС,когато тичахме припаднах,но този път до линейката не се стигна

...4... - Пак в час по ФВС (беше първи час) започнах да повръщам и така до края на часовете..После ме донесоха до лекаря и той ми даде някакво лекарство /това се повтори няколко пъти..Тъй като нито един от лекарите,не можаха да разберат,че е апендицит/,за да спра да повръщам..
Но аз все още продължавах да повръщам..Докато учителката ме извади на дъската и припаднах..
Извикаха линейката и ме закара спешно до болницата..Там ми направиха някакви изследвания и след това ме оперираха от апендицит..

Това бяха моите случки..
Сега започвам с тези на другите ученици..

...5... - Една приятелка "тренираше" на футболната "врата" :razz: ,докато не си блъсна носа и си го счупи..И няколко месеца беше с гипс /или нещо такова/ на носа

...6... - Една съученичка,докато се караше с един съученик падна и си удари главата на ръба на чина и започна да й тече кръв..Но адски много и учителите бяха принудени да извикат линейка и една от учителките да отиде с нея в болницата..

...7... - Миналата година едно момиче от малките класове започна адски много да дразни един мой съученик..Щипеше го,удраше го,дърпаше му ухото,спъваше то и тем подобни..И един ден момчето не издържа и я дигна нагоре (но й дърпаше ушите 8-) и така я вдигаше) и когато я пусна - тя падна на земята,но й нямаше нищо - освен,че започна да й кърви едното ухо..
Но не беше толкова сериозно - викнаха само медицинската сестра на училището..

П.С - Представете си колко много го е дразнила,като се има в предвид,че съученика ми е АДСКИ СПОКОЕН ЧОВЕК..И НЕ ВДИГА РЪКА НА МОМИЧЕТА,КАМО ЛИ НА МАЛКИТЕ..АБЕ НАКРАТКО НЕ Е АГРЕСИВЕН ТИП,но ето че излезе извън релси и го направи..

Засега толкова..По-късно ще продължа,че много се улях с писането

qsiii
07-13-2010, 09:15
В съседния клас един се беше ядосал на едно момче защо не е отключил класната стая / имаха физическо/ и като го видя му разби главата в парното и 2 зъба му паднаха после дойде линейка ... беше отвратително :( :-o :( момчето после не ходи с месеци на даскало :(

Marky
07-13-2010, 09:43
Миналата година осмокласниците ( тогавшните) се бяха напили страшно много. Бяха с скейтовете си един мъртво-пиян се качи на неговата дъска и още кат стъпи скейта му се изхлузи настрани и тиквата му се удари в един от тези уличните телефони с стъкла. Толко силно го удари, че счупи стъклото, ама му нямаше нищо. И тия другите и те напушени и пияни не спряха да се хилят... :razz: Ама си беше забавно.

estellle
07-13-2010, 17:52
Едно момченце тишаче по коридорите с бясна скорост и в този момент се отвори врата, дръжката на която му влезе в ръката то лакътя и излезе от другата страна..течеше ужасно много кръв няколко хора изпоприпадаха нямаше толкова гадна гледка..на всичкото отгоре си вися така 30-40 минути заради бавеща се линейка.. ;х :smt095

Bukmopu
07-13-2010, 18:31
Ами,за мене не са викали,слава Богу.
Но в стария ми клас имаше едно момиче с нещо като нервно разстройство и само като се притеснеше малко и припадаше.За нея два пъти викахме линейка,много се бяхме наплашили покрай нея,не давахме на даскалите даже да я заговарят,да не я притеснят и пак да стане сеир... :? Имало е и други такива случаи като сме били по-малки,но попринцип имам страх от болести,наранявания,болниц и,линейки,всичко свързано с тези неща и гледам да забравя тея моменти. :smt022

Foreverbg
07-13-2010, 19:54
Естествено, че са викали :D Имахме свободен и ритахме в двора. Бях се засилил супер много и един приятел ми подложи крак и аз бам по глава :lol:

polssa
07-24-2010, 14:40
Ами, да викали са, но не заради мен.
1- Едно момче играеше на 21 с топката и без да иска я настъпи и падна и си пукна черепа..
2-Една съученичка искаше да подаде топката, но едно момче я бутна и тя съ счупи ръката (и хем реве, хем се пука от смях) :shock: :lol:
3-Веднъж ме бяха затиснали в момчешката тоалетна и аз бутах вратата и си затиснах пръстите-за малко не се счупиха и се разминах само с това че ми паднаха ноктите и няколко седмици не можех да пиша... 8-) :razz:

fatrat
07-24-2010, 15:02
викали са! 2 пъти заради мен и 2 за други приятели.
1-вия път се сбихме с едни по-големи.Тогава още не не можех да контролирам ударите дет нанасям и единия остана с чупен нос!
2-рия път се пребих,щото един ме бутна и скочих някъде 5-6 стъпала а другите 11-12 на кълбо :lol:
а другите 2 пъти се като играхме волейбол с 2 счупени пръста се оттърваха!

krizko
07-24-2010, 15:27
Ами без да искам стъпнах на криво на един бордюр и си скъсах мускулни връзки на глезена. Отивам на даскало, защото имахме изпити. Опитвам се да сляза по стълбите, но и с другия настъпих на криво и на него на същото място скъсах мускулни връзки глезенни. И айде - с два гипса на изпитите. :D

krokkrok
07-24-2010, 17:05
Седях си в/у баскетболния кош...и по едно време почнаха да ми се хлъзгат ръцете.Врътнах се на 180° и главата ми се запозна отблизо с другото желязо...Викнаха линейка щото не можех да гледам и залитах бая...казаха,че е мозъчно сътресение после 8-)

StromaeKiss
08-05-2010, 10:50
В бившия ми клас имаше един много гаден случай,тогава бяхме шести клас. Някакъв от другата паралелка тичаше много бързо,мина покрай нас,обаче ние нещо се занимавахме със списания, и блъсна едно момиче дето стоеше много близо до нас. От удара, момичето получи гърч и беше почти парализирана. Веднага викнахме линейка и беше много гадно. Ужас,беше адски гадно! :(

bloodyF
08-05-2010, 11:14
едно момче разби стъкло на врата с глава и викаха линейка
едно момиче от съседния клас припадна..
и така..за мен не са все още ( и по-добре де)