PDA

View Full Version : Molq pomognete ; ((((



silviq8888
10-24-2009, 19:00
Здр аз съм момиче на 17 години и имам много голямо окосмяване по тялото направо е отвратително дори и по лицето ! :booooomb: :booooomb: :booooomb: :-o :-o :x :x незнам какво сда правя моля съвети!

clever
10-24-2009, 19:03
може да е хормонален проблем
не се прит-отиди на лекар

BoRe
10-24-2009, 19:03
Ефикасното решение е добър спонсор и лазер

silviq8888
10-24-2009, 19:33
Мерси за отговорите!Значи отивам на лекар :oops: :oops:
п.п А ако е хормонален проблем космите ще се махнат ли :shock: :shock: :shock: :oops: :oops: :oops:

Carmen_Kass
10-24-2009, 20:28
Мерси за отговорите!Значи отивам на лекар :oops: :oops:
п.п А ако е хормонален проблем космите ще се махнат ли :shock: :shock: :shock: :oops: :oops: :oops:

След изследвания(зависи от резултатите) лекаря ще ти назначи лечение и ще се оправиш от гледна точка на окосмяването.Така,че марш на лекар.

heiress
10-24-2009, 22:34
Да, и аз мисля че е възможно да имаш няакаъв хормонален дисбаланс.. Отиди по- добре на лекар да ти направят кръвни изследвания.

silviq8888
10-25-2009, 05:52
Carmen_Kass , Heiress мерсииииииииии много за отговорите утре отивам и дано да ми пимогне !!! :grin: :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

gabi_94
10-25-2009, 07:54
ами възможно е да нямаш никакъв хормонален дисбаланс, а просто самите косми да са ти такива, всеки има косми навсякъде, на някои хора просто са незабележими или светли. Ти ако имаш гъста черна коса кво очакваш за космите. Аз имам една приятелка дето няма почти никакви косми, ама наистина няма, на 15 е а под мишниците никога не е имала, на краката има некви мъхчета, но нейната коса е два кичура от мойта :D А аз имам гъста и много чуплива коса, която изправям де :D Както и да е, отклоних се малко от темата...възможно е да е заложено генетично, майка ти, баща ти как са? И внимавай като отидеш на лекар ако ти предпишат разни лекарства да не ти повлиаят зле. Имам една приятелка дето пи такива хормонални именно щото я бяха излъгали че има хормонален дисбаланс заради космите. И кво, освен че напълня от тях, почна да и се вие свят, цикъла и беше нередовен...а даже не и помогнаха. Пак ти казвам...внимаваййй мноооооого какво пиеш, а те съветвам да не пиеш а да събираш пари за лазер за най-очевидните места като лицето.

Не мога да разбера защо я объркахте така че има хормонален дисбаланс, тва е много сериозно, а дори не сте запознати с нейното положение...аман от разбирачи....

silviq8888
10-25-2009, 09:50
Мерси и за твоя изчерпателен отговор!

Значи аз не съм с черна коса!Напротив с много светло кестенява и много бяла кожа!Когато бях малка почти веждите не ми се забелязваха защото бяха руси!Баща ми има окосмяване по тялото но все пак е мъж то оставаше и да няма :-D :-D :-D Майка ми няма увеличено просто нормално!До 8 клас нямах никакви косми по лицето , както и да е казах на майка ми да ми вземе направление и ще отида на доктор!А и цикълът ми е нередовен почти винаги ми закъснява!