PDA

View Full Version : Мнооооого стара приятелка



YeahItsMe
10-24-2009, 19:20
Здравейте!Искам да ви помоля за съвет.
Та...Историята е доста дълга...Значи като бях 2ри 3ти клас някъде познавах едно момиче..Всеки ден бяхме заедно.Виждахме се заради работата на нашите родители и бяхме много добру приятели...После маика ми напусна и вече не се бяхме виждали много време.
Сега съм на 15 години(почти 16) и съвсем случайно й намерих impusle поисках й скайп тя ми го даде...после я видях 2-3 пъти в граде преди 3-4 дена и тя много ми харесвааа ! Впрочем тя неможе да ме познае.. колкото пъти съм я вждал и й пиша в скайп ама тя не ме е познала...И въпросът ми е как да я поканя някък си да излезем и да звучи се едно искам да си поговорим като "стари приятели" но всъщност адски много ми харесва на външен вид .. а пък не мисля че си е променила характера. Също така ми е много интересно за какво можем да си говорим ако вобще излезем.
Давайте някъкви предопожения...МЕРСИ !
извинявам се ако има правописни грешки но съм доста н градус в момента..

desitoyoy
10-24-2009, 19:36
Еми извинен си за правописните грешки, има ги...
Ми хората се променят постоянно и не можеш да очакваш да е същата ми припомни и кой си, пишете си, сближете се малко и така Step by step

haritov
10-24-2009, 19:48
просто я покани,но първо те съветвам да направиш така че да те запомни кой си

YeahItsMe
10-24-2009, 19:51
ще бъде ли много нахално ако я питам дали иска да излезе на "сляпа" среща понеже си мисли че не ме е виждала от много време.. ?

Vain
10-24-2009, 19:58
Кажи й директно, че искаш да излезете на кафе и да поговорите. Няма нищо трудно в това да проведеш един открит разговор.

Madeyed
10-24-2009, 20:47
Според мен опознай я малко ( все пак време е минало променила се е ) и чак тогава и кажи недеи на сляпо може да се провали сичко...

balon4eee
10-24-2009, 20:59
ее мнооооого е стара на 100 години ли е ?

DevilWish
10-25-2009, 06:27
Така . . първо казваш, че не мислиш, че си е променила по характер - няма как да не се е променила, защото всеки гради характера си от 2-3ти клас, до 15-16 годишна възраст. .
Покани я, какво толкова има.Кажи й, че искаш да излезнете, да си разкажете един на друг какво се е променило в животе ви.Не избързвай с това "харесвам я", защото още не я познаваш като човек.Само по външният вид не можеш да съдиш ;)
Успех!

RaZzer
10-27-2009, 16:44
Обясни й кой си преди да я поканиш, щото иначе може да реши, че си някой психопат и да те резне...

maybelline
10-27-2009, 17:44
За 7-8 години не си е променила характера според теб? Странно... Бих се притеснявала, ако на 16 съм със същия характер като на 8.

LoveRetroMusic
10-27-2009, 17:46
просто я покани,но първо те съветвам да направиш така че да те запомни кой си