PDA

View Full Version : мъдрите мисли на учителя Йода vol4



haritov
10-24-2009, 19:28
Интересно ми е тръгвате с някой,само защото го харесвате.И му казвате''обичам те''абе как може да кажете,че обичате някой,който само харесвате(виждате сексуален обект в него (къс месо))не го ли лъжете в очите и другото което е не се ли изменя смисълът на думата?Какво значение има в случая? И въобще има ли или някаква заучена реплика?

Другото което ме мъчи,да речем тръгнете с някой обичате се истински ама истински,по едно време се скарвате за нещо и всичко се забрвя.
Толкова ли е крехка любовта,една караница и да се разделяте,нима пред една любов кавгата е по-силната?И след раздялата пак обичат другия човек,но си казват ''не немога да простя''.Е толкова ли е сложно да простиш на този,който обичаш?Или това накърнява самочувстието Ви,което е ''по-важното''?
Понякога трябва да изгубиш честта си за да спасиш душата!


Или вече трябва да си казваме ''обичам те докъто не се скараме за нещо''

Има случаи където се случва обратното да се забрави всяка дразга(както при мен) и въпреки всичко да сме заедно,но са рядкост вече.


пп
да знам някои ще кажат тъп съм темата не струва еми яжте ми лайняния зеленясал джедайски ГЪЗ

PsychologicalDisorder
10-24-2009, 19:34
тъп си, темата не струва.

Madeyed
10-24-2009, 19:36
Мен лично "haritov" ме кефиш ама ве можеж да кажеш че всички момчета са такива я!!! Аз си падам по момиче вече година и полвина и нямам намерение да спра да я харесвам( аз още не сам и казал) ... аз ще и кажа ама чакам изгоден момент ... и независимо от това каквото каже аз пак ще я Обичам !!! :-D

haritov
10-24-2009, 19:37
Мен лично "haritov" ме кефиш ама ве можеж да кажеш че всички момчета са такива я!!! Аз си падам по момиче вече година и полвина и нямам намерение да спра да я харесвам( аз още не сам и казал) ... аз ще и кажа ама чакам изгоден момент ... и независимо от това каквото каже аз пак ще я Обичам !!! :-D

говоря общо за Жени и Мъже

Madeyed
10-24-2009, 19:40
Извинявам се за грешката :)

gabi_94
10-24-2009, 19:44
ем да така си е, най-добрата ми приятелка и най-добрия ми приятел които бяха гаджета уж мн се обичаха, 10 месеца ходеха, той и беше първия, тя на него също, бе ужж голяма любов и кво, караха се за баси глупостите и скъсаха за едното нищо. Тя е много горделива ама наистина много но преглътна всичко и го търсеше няколко пъти а той а отряза като и каза че я обича но били твърде различни и искал да бъдат приятели. Баси жестоката логика.

fireball121
10-24-2009, 19:56
Интересно ми е тръгвате с някой,само защото го харесвате.И му казвате''обичам те''абе как може да кажете,че обичате някой,който само харесвате(виждате сексуален обект в него (къс месо))не го ли лъжете в очите и другото което е не се ли изменя смисълът на думата?Какво значение има в случая? И въобще има ли или някаква заучена реплика?

Другото което ме мъчи,да речем тръгнете с някой обичате се истински ама истински,по едно време се скарвате за нещо и всичко се забрвя.
Толкова ли е крехка любовта,една караница и да се разделяте,нима пред една любов кавгата е по-силната?И след раздялата пак обичат другия човек,но си казват ''не немога да простя''.Е толкова ли е сложно да простиш на този,който обичаш?Или това накърнява самочувстието Ви,което е ''по-важното''?
Понякога трябва да изгубиш честта си за да спасиш душата!


Или вече трябва да си казваме ''обичам те докъто не се скараме за нещо''

Има случаи където се случва обратното да се забрави всяка дразга(както при мен) и въпреки всичко да сме заедно,но са рядкост вече.


пп
да знам някои ще кажат тъп съм темата не струва еми яжте ми лайняния зеленясал джедайски "задни части"

тая тема определено струва....ставаш все по-мъдър и по-мъдър :-P

haritov
10-24-2009, 20:29
fireball121

трай там

lipstik
10-24-2009, 20:42
Колкото и да обичам приятеля ми,има неща,които просто не мога да простя и бих предпочела да се разделим,защото ще се чувствам предадена.Ще ми е много гадно,пък и като му простя той пак може да си прави същите грешки и аз да изляза като някаква глупачка накрая.Аз за това много мразя като се скарам с него (когато той е направил нещо,което ме е издразнило)после като се оправим,защото за него това нищо не е било,а в мен остава цялото гадно чувство,защото аз никога не забравям и продължавам да се дразня.

haritov
10-24-2009, 20:50
Колкото и да обичам приятеля ми,има неща,които просто не мога да простя и бих предпочела да се разделим,защото ще се чувствам предадена.Ще ми е много гадно,пък и като му простя той пак може да си прави същите грешки и аз да изляза като някаква глупачка накрая.Аз за това много мразя като се скарам с него (когато той е направил нещо,което ме е издразнило)после като се оправим,защото за него това нищо не е било,а в мен остава цялото гадно чувство,защото аз никога не забравям и продължавам да се дразня.

както се казва любовта е сложно нещо от една страна и ти си права

но в крайна сметка го обичаш

t0d1t0
10-24-2009, 20:57
http://mqsto.com/photo/albums/userpics/10019/yoda3.jpg http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/i0/monkeypiss.gif

Bellatrix
10-24-2009, 21:12
Какво очакваш от тийнейджъри? Не твърдя, че всички са такива, но общо взето по-голямата част не знаят какво е любов или поне точно този тип любов. И аз не знаех. Любовта се оказа нещо много по-различно. Не е рози, подаръчета и мляскане с думите: о, бонбон4е, о коте.

Оказа се, че любовта е да не виждаш неостатъците на другия, да виждаш само твоите и да се мъчиш да ги поправиш. Да си готов ти да пренебрегнеш всичките си принципи, за да направиш другия щастлив. (А той да не го иска от теб).

SpeakSoftlyLove
10-25-2009, 00:30
От конфликт до конфликт има разлика. Според мен трябва да се изкажеш малко по-конкретно. За много неща съм готова да си затворя очите, но за други не. Плюс това, ако найстина обичаш някой, то следва че го познаваш. Демек, не би ги натиснал по болното място.
Но съм напълно съгласна, че хората вече на всичко викат любов и се мъчат за нищо и никакви.
Ама...тей ший 8-)

DevilWish
10-25-2009, 06:05
Докато си малък като си харесаш някое момче, дори да си го виждал само 1 път след това си мислиш директно "Обичам го".Това е нормално за още неорентираните. ;) Така че не се ядосвай толкова . .
А за другото.Лично аз, за да съм с един човек, значи, че държа на него, значи, че му вярвам, както и съм му вярна.Ако той направи грешка, стига да не е изневяра или пък неуважение към мен (да ме удари или нещо такова) наистина не не бих го оставила за нещо друго. ;) Аз самата в една връзка съм правила много грешки, но момчето ми е простило, защото ме обича.Любовта няма граници и побеждава абсолютно всичко ;)
Глупаво е да твърдиш колко много обичаш някой и след това да се скарате, защото той е отишъл в друго кафе, а не в това, в което ти си искал/а (на пример). . Но дори и да го коментираме, такива екземпляри ще останат ;)

fireball121
10-25-2009, 10:28
fireball121

трай там

ти ли ще ми кажеш ве смешен...форумна мишка :D

smiirnoff
10-25-2009, 10:30
еми .. тинейджарос (The Hot Chick :d)
няма к'во толко' да му се обсъжда

jimei
10-25-2009, 16:27
Интересно ми е тръгвате с някой,само защото го харесвате.И му казвате''обичам те''


99% от тинейджърките ги е срам да кажат тези думи и вместо това казват "loff ta" >_>

Hilary_
10-25-2009, 16:46
хъх Гого .. за първото .. думите "обичам те" е ясно, че не се разбира от някви 13-14 годишни .. :?

За второто .. и аз не бих простила всичко по простата причина, че ако той ме обчиа истински няма да направи каквото и да с оправданието "тя ще ми прости, защото ме обича" .. :?

haritov
10-25-2009, 16:54
хъх Гого .. за първото .. думите "обичам те" е ясно, че не се разбира от някви 13-14 годишни .. :?

За второто .. и аз не бих простила всичко по простата причина, че ако той ме обчиа истински няма да направи каквото и да с оправданието "тя ще ми прости, защото ме обича" .. :?

ами ако сгреши неволно

Hilary_
10-25-2009, 17:23
хъх Гого .. за първото .. думите "обичам те" е ясно, че не се разбира от някви 13-14 годишни .. :?

За второто .. и аз не бих простила всичко по простата причина, че ако той ме обчиа истински няма да направи каквото и да с оправданието "тя ще ми прости, защото ме обича" .. :?

ами ако сгреши неволно

еми то за това се мисли преди да се направи нещо .. :?
Пък и ако е някоя по - груба грешка съмнявам се да се случи тоолкова неволно .. :?

п.с. алкохола не е извинение (повечето за такова го използват) .. :?

YouNeedLobotomy
10-25-2009, 17:24
Ти си глупав.