PDA

View Full Version : Поредната тема за отслабване...



teengirl15
10-24-2009, 19:58
Здравейте! Значи искам да отслабна, както и да се стегна. Много съм се мотивирала, но за съжаление съм по цял ден на училище и не ми остава време за почти нищо, камо ли за кпортуване. Та значи искам най-вече да стопя корема, защото по него имам мазнини. Когато мога ще скачам на въже, чела съм, че помага. По колко пъти минимум в седмицата да скачам и по колко време минимум. А дали танцуването ще помогне за сваляне на мазнините? И въпрос за коремните преси- да правя ли коремни преси преди да сваля мазнините от корема, или след това? Наумила съм си до пролетта да си сваля тоя гаден корем, така че търпение имам, но за колко време горе-долу ще стане това? И пропуснах да кажа, че ще спазвам режим, ще намаля сладкото, фаст фууд и т.н. И още един въпрос, вече последен, какво да закусвам сутрин или на училище? Един прод едва ли е достатъчен, нали закуската уж е най-важното хранене, а в училище има само боклуци, банички и такива неща...

Съжалявам дза нмногото въпроси, но който ми отговори, ще съм му много благодарна.
:)

DarkKisss
10-24-2009, 20:38
е добре в моята тема всичко е описано подробно, какво още ..?

Ufff
10-24-2009, 20:42
мда, виж на Дарк Кис темата. колкото до закуската нещо от сорта на 3 белтъка+1 жълтък /на очи, бъкрани, т.н/, домати, и парче сирене са супер закуска. ако толкова държиш на плодовете, и тях сложи преди 12.

DimovB
10-24-2009, 21:07
медитация за отслабване

clever
10-24-2009, 21:21
нова си ..
разгледай внимателно темата на DarkKisss
там нс е описано много хубаво и подробно
успех :)

EMILIEprincess
10-25-2009, 05:57
Аз също искам да отслабна в корема и да си махна паласките.. :oops: Вече съм си направила планче.. :) Решила съм да спазвам 90 дневната диета, да влизам в час по физическо най-вече :razz: :D , и да правя коремни преси за стягане.. :)