PDA

View Full Version : тя ми е най-добра фр..адски мн я обичам!!



danibebi
10-24-2009, 20:44
Здравейте..просто искам да споделя с вас това хубаво чувство..имам най-добра фр която обичам страшно много и искам винаги да и го показвам! :) Тя също многократно ми е доказвала че е прекрасна фр. Давала ми е прекрасни съвети,една вечер бях супер тъжна и само с две думи тя ми оправи настроението.Бях мн объркана,но нейните думи ми подеистваха мн силно и спря това объркване..Тя ми помогна да взема важно и правилно решение за една много деликатна тема! :) Какво мислите за това което написах :) Бихте ли ми дали съвет как мога да и докажа многократно че мн я обичам и винаги съм готова да и помогна за каквото и да е?!

balon4eee
10-24-2009, 20:53
Wosh MC-На Небето .

clever
10-24-2009, 20:57
Това да имаш добър и верен приятел е едно от най-хубавите неща на света ! :) Как да докажеш че много я обичаш ли-мисля че тя го разбира :) И ти прави същото-успокоявай я когато е тъжна;помагай и винаги когато е в кофти положение и иска съдействието и. :)
Желая ти винаги да сте приятелки :P

danibebi
10-24-2009, 21:01
мерси :)

LoveRetroMusic
10-25-2009, 11:39
преди и аз можех да се похваля с това ..

Snickers
10-25-2009, 11:41
Подкрепяй я и я обичай.
Така винаги ще те чувства достатъчно близка и най-важното ще е сигурна в/с теб.

deni15
10-25-2009, 12:04
преди и аз можех да се похваля с това ..
и аз... ние май нямаме късмет...а само взаимно се използваме

CoNviCt
10-25-2009, 13:03
dont need friends,dont need anyone :?

MadeOfWater
10-25-2009, 14:40
преди и аз можех да се похваля с това ..

Аз пък никога не съм можела ... Бях прекалено добра с хората и всички ми се качваха на главата и тъкмо си мисля че съм се спиятелила с някой,а той искал само да му пиша домашните...Имах 1 фр и тя ме остави...Като видех 2 момичета да са БФФ-та и се разхождат в Мола направо ми се насълзяват очите...No coment просто... За тва от тогава нататъка имам за БФФ-та само момчета-без скандали,интриги,говорене зад гърба,злоба и тн :)
btw-Да нямаш фр-та също не е чак толкова зле ;)

LoveRetroMusic
10-25-2009, 14:46
преди и аз можех да се похваля с това ..

Аз пък никога не съм можела ... Бях прекалено добра с хората и всички ми се качваха на главата и тъкмо си мисля че съм се спиятелила с някой,а той искал само да му пиша домашните...Имах 1 фр и тя ме остави...Като видех 2 момичета да са БФФ-та и се разхождат в Мола направо ми се насълзяват очите...No coment просто... За тва от тогава нататъка имам за БФФ-та само момчета-без скандали,интриги,говорене зад гърба,злоба и тн :)
btw-Да нямаш фр-та също не е чак толкова зле ;)

Ъм, аз не съм чак така. Най-добрата ми приятелка ..
нещо ме 'позабрави' и вече не е същото.
Няма значение. Каквото иска да прави,
важното е, че аз бях с нея когато имаше
нужда и правех всичко за нея.
What goes around comes back around :)

MadeOfWater
10-25-2009, 14:48
преди и аз можех да се похваля с това ..

Аз пък никога не съм можела ... Бях прекалено добра с хората и всички ми се качваха на главата и тъкмо си мисля че съм се спиятелила с някой,а той искал само да му пиша домашните...Имах 1 фр и тя ме остави...Като видех 2 момичета да са БФФ-та и се разхождат в Мола направо ми се насълзяват очите...No coment просто... За тва от тогава нататъка имам за БФФ-та само момчета-без скандали,интриги,говорене зад гърба,злоба и тн :)
btw-Да нямаш фр-та също не е чак толкова зле ;)

Ъм, аз не съм чак така. Най-добрата ми приятелка ..
нещо ме 'позабрави' и вече не е същото.
Няма значение. Каквото иска да прави,
важното е, че аз бях с нея когато имаше
нужда и правех всичко за нея.
What goes around comes back around :)


Мойта пък ми казваше,че не иска да ме вижда :(

LoveRetroMusic
10-25-2009, 14:49
Лошо, ще намериш други, които
ще държат на теб и ще те оценят. :)

MadeOfWater
10-25-2009, 14:51
Лошо, ще намерих други, които
ще държат на теб и ще те оценят. :)

Само на тва се надявам :)

Sladurchoo
10-25-2009, 14:53
даа най-хубаво е когато имаш приятелка до себе си .. да знаеш, че някой те разбира и винаги ще е до теб и ще те изслуша :)
амии показвай и, че за теб означава наистина много .. и като е в труден момент никога не я оставай

:) :)

LoveRetroMusic
10-25-2009, 14:53
ти беше 96 набор, нали ?

MadeOfWater
10-25-2009, 15:11
ти беше 96 набор, нали ?

Аз ли?

LoveRetroMusic
10-25-2009, 15:14
yeap.

MadeOfWater
10-25-2009, 15:20
96 съм :D

Slave4You
10-25-2009, 16:00
преди и аз можех да се похваля с това ..
Мхм.. и аз така:(( Жалко колко бързо се променят нещата
На авторката мога да кажа, да цени всяка секунда с приятелката си и да пази това прекрасно приятелство:)

Djuff
10-25-2009, 16:43
Радвай се на всяка секунда и я пази ако наистина е толкова добра ;) .

danibebi
10-25-2009, 16:59
Ако питаш за мен аз съм 96 набор :-P

ANTIHUMAN
10-25-2009, 21:56
Ще й го докажеш когато е в труден период от живота си. Няма смисъл да й казваш: ,,Ти си ми най-добрата приятелка!'' просто й го докажи с делата си.


преди и аз можех да се похваля с това ..

Не знам дали аз мога/можех да се похваля с това. Времето ще покаже. Когато имам нужда от помощ, никой не се сеща. Когато се сетят аз вече не я искам тази подадена ръка.

dana_
10-26-2009, 13:37
Момчетата са най-добрите приятели, въпреки че понякога не могат да те разберат напълно

deni15
10-26-2009, 15:08
Момчетата са най-добрите приятели, въпреки че понякога не могат да те разберат напълно
Така е и аз винаги съм се разбирала мн по-добре с момчетата,но никога съм нямала истинска приятелка.Винаги съм използвала момичетата /...

Luscious_Heart
10-26-2009, 16:45
dont need friends,dont need anyone :?
И аз съм горе-долу така... :D Имам близки отзивчиви приятели, но най-добра приятелка - не. Сега като се замисля, до към 7 клас това е било просто етикет.

Иначе как да й докажеш любовта си ли... Подари и нещо.. сувенирче например.

yYniiKaLnAa
10-27-2009, 19:38
И аз имам такава до себе си .. :grin: :grin: :grin:

danibebi
10-27-2009, 19:58
:lol:

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
10-28-2009, 12:23
Здравейте..просто искам да споделя с вас това хубаво чувство..имам най-добра фр която обичам страшно много и искам винаги да и го показвам! :) Тя също многократно ми е доказвала че е прекрасна фр. Давала ми е прекрасни съвети,една вечер бях супер тъжна и само с две думи тя ми оправи настроението.Бях мн объркана,но нейните думи ми подеистваха мн силно и спря това объркване..Тя ми помогна да взема важно и правилно решение за една много деликатна тема! :) Какво мислите за това което написах :) Бихте ли ми дали съвет как мога да и докажа многократно че мн я обичам и винаги съм готова да и помогна за каквото и да е?!

Много е хубаво, че имаш такава приятелка! Даже ти завиждам! Аз имам само добри познати...