PDA

View Full Version : ПОМОЩ :(((



Pyhi888
10-24-2009, 22:45
Накратко.......той се е влюбил в мен от 1 поглед, а аз даже не го забелязвах...както и да е съдбата ни запозна....и дълго време той ме караше да се видим...аз отказвах поради факта че си има приятелка..., но той продължаваше с милите думи...с това как не се е чувствал до сега така,че е адски влюбен...че иска дори само да ме види .... и така аз се примирих...нещо ме жегна в този човек и начина по който ми говореше и по който ми се възхищаваше...грабна вниманието и мислите ми...НИКОЙ не ме е карал да се чувствам така желана и харесвана....видяхме се....и толкова ми хареса...целунахме се...и от тук тръгна всичко ;((( той още повече хлътна..., но аз повтарях факта че има друга....той извърташе нещата...казваше ми че иска да е с мен и че не може да стои далеч от мен...и така се получи,че му казвах край...но той ме караше да се връщам всеки път....най-накрая....легнах с него 1,2,3 не ми хареса отначалото, но последния път....беше невероятно....свърших за 1-ви път през живота си и то го направихме едновременно.....толкова се влюбих в това момче.....че ме хвана страх ... изтрих го от профилите си....блокирах го от скайп и не му вдигам телефона...защо го направих ли от страх...знам че той няма да остави приятелката си.....нея обича а в мен е влюбен ;(((( но защо подяволите мисля че той е перфектния за мен....всичко с него беше невертоятно....миговете...то кова щастлива никой не ме е правил и такова доверие на никой не съм имала....но той няма да е с мен...сигурна съм че няма да рискува да я зареже...те работят на едно място...и аз съм там.....той мн държи на мен както и аз на него...и затова избягах...искам да е щастлив и щом не може да направи тази крачка да е с мен значи не го иска....или ?????защоо не е толкова лесно това решение.....нали иска да е с мен нали е влюбен....защо го плаши риска...сега ме изгуби и знам че го боли...но не би бил с мен ....използва ли ме?????или какво някой да ми обясниииии защото не знам...срещнах мъжа с който искам да прекарам живота си.., а него го е страх или може би не иска да рискува с мен......:((((

silvana95
10-24-2009, 22:56
изчакай мове би му трябва повече време да скъса с приятелката си 8-)

от друга страна щом е спал с теб и оше е бил с приятелката си :( нз

haritov
10-24-2009, 23:44
ще те обича докъто не намери друга като в която да се влюби от пръв поглед

можеш да станеш като приятелката му

добре си направила аман от такива ''мъже''

приеми станалото като секс за една нощ?

DevilWish
10-25-2009, 06:23
Искам да те питам нещо?Прочете ли втори път това, което си казала преди да го побликуваш? ? Мисля, че не . . Какво е това "нея обича, а в мен е влюбен". Ако я обичаше, нямаше да има очи за друга.
Той е един плейър.Знае как да завладее сърцето на едно момиче (вижда се по начина, по който го е направил с теб), знае как да я вкара дори в леглото му :( , но знае и как да остане на 2та стола.И най-добре е ти да се погрижиш за падането му.Кажи това на приятелката му, защото той не заслужава нито една от двете ви според мен ;)
Успех. .

gabi_94
10-25-2009, 07:46
БОКЛУК!!! Добре си направила като си изтрила всичко свързано с него...може би си е търсил просто приключение, иначе нямаше да стои още с приятелката си. И аз те съветвам да и кажеш, аз на нейно място бих ти била благодарна за честноста и няй-добре забрави за него

sladkish_14
10-25-2009, 08:17
Ех, чак толкова тежки думи ..
Първо го 'отписваш' от всякъде,а после се луташ в постоянни въпроси.
Не казвам,че не си постъпила правилно, но това ще те яде винаги, докато не поговорите сериозно и не изясните случилото се.Какво значи за него и какво за тебе.И какви са тези ама той няма да се раздели с приятелката му ? Може да го е направил вече, може да е искал .. Абе не знам, не съм против момчето на всеки се случва да има връзка и да се влюби и заради това влюбване да зареже всичко.Избързала си с блокирането според мене.Вместо да излизате и да си говорите за глупости и да правите секс можеше преди тези неща да искаш да си поговорите сериозно за отношенията си и намеренията си един към друг.

Lincheto
10-25-2009, 08:17
Играе си. По-горе са прави. Отвори очите на момичето.

evelinka1122
10-25-2009, 08:48
олеле ужас!!! мн ти е завъртял главата това момче... изобщо как си могла да тръгнеш с него като има и друга... не осъзнаваш ли, че си играе с теб... на колко години си ? та той и работи... добре си се чувствала с него, да нали като си 2-рата песен... пък че си легнала с него- голяма глупост... добре е че все пак си се осъзнала БРАВО спряла си всякаква връзка с него и продължавай... направи така, че да му върнеш всичко, хареса ми идеята на DevilWish подкрепям я напълно.. кажи на приятелката му за теб :)

eminemfenka
10-25-2009, 11:18
Искам да те питам нещо?Прочете ли втори път това, което си казала преди да го побликуваш? ? Мисля, че не . . Какво е това "нея обича, а в мен е влюбен". Ако я обичаше, нямаше да има очи за друга.
Той е един плейър.Знае как да завладее сърцето на едно момиче (вижда се по начина, по който го е направил с теб), знае как да я вкара дори в леглото му :( , но знае и как да остане на 2та стола.И най-добре е ти да се погрижиш за падането му.Кажи това на приятелката му, защото той не заслужава нито една от двете ви според мен ;)
Успех. .

sladur4etyYy
10-25-2009, 14:03
начесал ти е егото, свалял ти е звезди и затова си решила, че е ''мъжа на живота ти'', но повярвай, не е така. не гледаш обективно на нещата. искал е просто да те чука и тва е. може да звучи грубо, но по- добре да го осъзнаеш и да спреш да се занимаваш с него. не те обича, много ясно. влюбен бил? и то от пръв поглед? леле, колко трогателно. хаха, нали ти е ясно, че тва за приказки от 1001 нощи. просто продължи напред и както някой по- горе беше казал- приеми всичко като ''просто секс'', каквото е било и за него. не ти трябва да се забъркваш още повече с тоя човек.

Vain
10-25-2009, 14:29
Ясно е, че е някакъв мухльо. Кой уважаващ себе сичовек ще постъпва толкова подло. Добре си направила, че си прекратила всичките си контакти с него, сега остава само да имаш достатъчнхо воля, за да го изтриеш и от съзнанието си.

LoveRetroMusic
10-25-2009, 14:43
Играе си. По-горе са прави. Отвори очите на момичето.

cinderella_gugutka
10-25-2009, 15:16
Искам да те питам нещо?Прочете ли втори път това, което си казала преди да го побликуваш? ? Мисля, че не . . Какво е това "нея обича, а в мен е влюбен". Ако я обичаше, нямаше да има очи за друга.
Той е един плейър.Знае как да завладее сърцето на едно момиче (вижда се по начина, по който го е направил с теб), знае как да я вкара дори в леглото му :( , но знае и как да остане на 2та стола.И най-добре е ти да се погрижиш за падането му.Кажи това на приятелката му, защото той не заслужава нито една от двете ви според мен ;)
Успех. .
подкрепям + 1000

HelPer
10-26-2009, 12:41
spord men trqbva da napravish edno neshto trqbva da mu kajesh dali teb li iska ili neq :-D :-D i ako iska teb jiveeiti si cunkaite se i kvoto iskate pravete no ne se krii i ne dugai telefoni i ne se vjivqvai 4ak tolkova ako ne e toi shte e drug prosto go pitai i toi shte si kaji tva e cqlata rabota :-D

InloveAgain
10-26-2009, 14:12
По-добре поговорете и се изяснете какво сте един за друг.. някво развлечение (ти спрямо него .. ) и защо е този страх да остави нея заради теб .. (:.