PDA

View Full Version : Плочки



someonerandom
10-25-2009, 09:03
Как мога най-лесно да направя плочки на корема?Вкъщи си имам лост,дъмбел,от време на време ходя на фитнес но не мога много често,защото тренирам и плуване(знам че и само от плуването трябва да направя,чудя се как да поускоря процеса :D ).Знам че има и други такива теми,но както вече споменах,трябва ми нещо за домашни условия,защото нямам кой знае колко свободно време.

gosheto1
10-25-2009, 09:19
Коремни преси :)

hamilcar
10-25-2009, 15:18
http://vbox7.com/play:83c93269

Едно хубаво клипче за корем.

bgtrener
10-26-2009, 12:19
Как мога най-лесно да направя плочки на корема?Вкъщи си имам лост,дъмбел,от време на време ходя на фитнес но не мога много често,защото тренирам и плуване(знам че и само от плуването трябва да направя,чудя се как да поускоря процеса :D ).Знам че има и други такива теми,но както вече споменах,трябва ми нещо за домашни условия,защото нямам кой знае колко свободно време.

Хранителния режим е първото нещо което трябва да оправиш.

Myrth
10-26-2009, 16:23
И гледай да имаш висока физическа активност. Това забързва метаболизма. Ако ще и да се скъсаш от коремни преси, напълно е възможно да нямаш резултат.

LuxurySk0B
11-07-2009, 13:26
Как най-лесно ли?
Във всяка плочка си боцкаш синтол и чакаш да изпъкне сама , това е най-бързият начин или с arimidex anastrozole

faithhh
11-07-2009, 13:29
Повече тренировки от страна на фитнеса и коремните.

someonerandom
11-07-2009, 14:27
Luxury с тея твоите химии сиг вече си настроил половината форум срещу себе си...
А на другите благодаря за отговорите.Физическата ми активност си е добре,ходя на плуване,леко смахнат съм а и съм Близнаци така че изобщо не се спирам 8-) динственият ми проблем е че доста ям,не ми личи де,65 кг съм,обаче пречи за плочките :oops:

lubomirky
11-07-2009, 15:09
Luxury с тея твоите химии сиг вече си настроил половината форум срещу себе си...
А на другите благодаря за отговорите.Физическата ми активност си е добре,ходя на плуване,леко смахнат съм а и съм Близнаци така че изобщо не се спирам 8-) динственият ми проблем е че доста ям,не ми личи де,65 кг съм,обаче пречи за плочките :oops:

прави 4-5 серии по 50 коремни преси всяка вечер с краката вдигнати нагоре. до 1-2 месеца ще имаш резултат