PDA

View Full Version : Имам проблем с презервативите!



go6sh60
10-25-2009, 11:07
Здравейте, бих искал да ви помоля за съвет, защото съм изпаднал в затруднение и не знам какво да правя! Значи аз съм девствен и скоро решихме да правим секс с приятелката ми... Но излезе доста голям проблем - презерватива не ми стана. Смисъл такъв, че не можах да си го сложа, не можеше да ми мине през главичката. Принципно не мисля, че пениса ми е голям или пък малък - мисля, че е от средните, мерил съм го - 17 см., за дебелина не знам (или по-скоро не знам как да я измеря). Но като се възбудя имам чувството, че главичката става ненормално голяма и може би това е проблема. При първия опит пробвах със презервативи Durex classic. Няколко пъти правихме опит, но излизаше все същия проблем - не ми минава през главичката, а мисля, че ако пробваме друг метод за слагане освен правилния, може да го скъсаме или да го повредим по някакъв друг начин... Пробвахме с различни видове презервативи - Durex, Lifestyles, Sportex, но все същия проблем. Освен като пробваме с приятелката ми, аз сам съм пробвал почти всичките видове на горните марки и не става... Просто при правилния начин на поставяне (с едната ръка се държи резервоарчето, а с другата се развива надолу) не става - не минава през главичката и това е!... Не знам има ли различни размери, защото на кутийките не виждам отбелязано такова нещо, освен някакъв диаметър, но разликите при различните видове са минимални - от сорта на някакви 2 милиметра. Доколкото знам само тези три марки са качествени презервативи. Не знам дали има други марки, които също да са качествени, но ако някой знае, за такива, които имат размери и гарантира, че са качествени бих опитал (не искам да пробвам някакви евтини и не безопасни презервативи!). Ако някой има някакви идея за съвет, ще съм му страшно благодарен, защото аз лично не знам какво да правя, а пък с приятелката ми пробвахме вече 5-6 пъти да правим секс и тя доста се разочарова и имам чувството, че този мой проблем много я разстройва, въпреки че не го показва и е ме подкрепя. Наистина се надявам на някаква идея и предварително благодаря на всеки, който пише! Принципно аз съм на 17, ако това има някакво значение...

Cucko0
10-25-2009, 11:13
ами доколкото знам аз има различни размери

PsychologicalDisorder
10-25-2009, 11:14
http://i238.photobucket.com/albums/ff6/DVANDERM/not_this_shit_again.jpg

amk933
10-25-2009, 11:19
По-смело действай при слагането на презерватива. Кондомите са страшно еластични и се разширяват много. Много повече отколкото си мислиш дори. Има едно видео в някоя от по-долните теми - виж го. Иначе други известни марки са Benetton, BillyBoy... :)

vank03d
10-25-2009, 11:23
пич,какъв е тоя проблем бе.консултирай се с някой твой приятел,който е по-вещ в тая област.кажи му да ти демонстрира как се слага,ако се навие и ако не ви е срам...или не знам
отиди на лекар хаха :)

golqmumnik
10-25-2009, 11:33
Дейба туй неграмотно поколение дейба :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=Q2HZkMjWyp8

go6sh60
10-25-2009, 18:17
Дейба туй неграмотно поколение дейба :lol:


Аз точно така се опитвам да си го сложа!!! Малко ми е обидно, че има намеци, за моята сексуална култура... Не мисля, че имам слаба сексуална култура, просто нямам опит... :( Мисля, че съм запознат със всичко необходимо, което трябва да се знае за секса, за разлика от много други... Просто не съм предполагал, че ще имам такъв проблем и не съм пробвал да си сложа презерватив ей така само за да видя какво става (чувал съм, че някои са тренирали да си слагат презерватив предварително).

Аз пробвам да си го сложа точно по този начин, по който е описано в това клипче, но просно НЕ мога да го прекарам през главичката... Това ми е проблема...

Доколкото видях, някой беше написал, че имало разбери. Как да разбера кой размер си купувам, като никъде не е отбелязано на кутийката, освен някаква номинална ширина, която както вече казах, съм забелязал, че е различна само в рамките на няколко милиметра (от 1 до 4) и дори и с най-голямата такава ширина не става...

А тези другите марки (Benetton, BillyBoy), които се спонеха, къде мога да ги намеря? Не съм ги виждал в аптеките или пък по магазините... Те имат ли по-големи размери?

От друга страна се опасявам, че ако намеря по-големи размери, може да мине през главичката, но след това да не е много пък широк надолу и да има възможност да се изхлузи... Не знам изобщо какво да правя..............