PDA

View Full Version : въпрос



dydka
10-25-2009, 11:37
Понеже форума и тук е диети и се ровя в множество други и чета бих искала да попитам следното в даденото обтоятелство,в което се намирам:от 28 септември сега на 28 октомври ще стане месец ям само по 2 3 ябълки на ден или по 2 3 моркова два дена си поволих да ям и по 2 грейфрута ,но смао ги дъвча и плюя за да приемам само сока ... всеки божи ден ссъм на фитнес без почивка нито един ден и за тези 28 дена смъкнах 14 кг та въпроса ми е вредят ли доматите смисъл дали са от храните,който са позволени и не биха ми попречили защотото сега всеки дне смъквам по 1 кг ,но тренирам много иначе задържам вече ако не се натоварвам много в фитнеса

petiam
10-25-2009, 11:41
браво - 14 кг. за 1 месец ... и после йо - йо ефект ... :?

taNcheto93
10-25-2009, 11:41
:shock: ти как тренираш изобщо

lizzy
10-25-2009, 11:43
Момиче внимавай - ще си докараш някоя болест така !

petiam
10-25-2009, 11:43
:shock: ти как тренираш изобщо

дам ... и аз това се чуда!?? от къде ги вади тези сили и тази енергия 8)

EMILIEprincess
10-25-2009, 11:44
Леле момиче.. :shock: спри се!!!! след още един месец като почнеш да се храниш като хората ще почне да ти става тежко.. да повръщаш, да не ти стига въздох,.. :shock: :shock: :shock: ама твоя работа де.. :D

sunshine92
10-25-2009, 11:45
Започни да ядеш малко повече. Нека пак да бъдат здравословни храни, но малко повече. Както казаха по-нагоре - ще си докараш някоя болест. :?

dydka
10-25-2009, 11:50
нямам избор 4ак в края на ноември ще започна на менюто на инструктора а сега се поддържам с много л карнитин на тренировки в началото ми ставаше лошо ,но сега вече нямам проблеми свикнах през седмицата дори по 3 4 дена изкарвам без нищо смао цигари и кафе просто сега днес сутирнта бях на фтнес и рпез деня съм в нас и ми е по трудно почивните дни и изядох два домата,че досега търсех за ефекта на доматите но не пише много неща

lizzy
10-25-2009, 11:51
Колко кг си в момента и колко си висока ?

petiam
10-25-2009, 11:54
Колко кг си в момента и колко си висока ?

добър въпрос :shock:

LovelyGirl
10-25-2009, 11:54
Ти изобщо не ядеш?! Ти дъвчеш и плюеш..Знаеш ли какви болести ще си докараш.Откъде го измисли това, ума ми не го побира :-o
След като си искала да свалиш толкова много килограми да се беше консултирала със специалист.

taNcheto93
10-25-2009, 11:55
няма да надебелееш от два домата спокойно ](*,)
ако продължиш още малко така след това изобщо няма и да ядеш, има много по-лесни и приятни начини за отслабване

dydka
10-25-2009, 11:56
аз трябва да съм принципно 54 на 1,70 ,но съм диабетик при което трябваше да пия лекарства ,който ми бяха предписали д аходя по лекари ,но махнах всичко и спря д ами пука и така баавно бавно ,но славно започнах да качвам и миналият месец припаднах в приятелят ми и от тогхава ми забрани да го виждам докато не взема мерки за здравето си не отида на лекар не започна фитнес и когато съм ок тогава да го видя и в момента до края на ноември няма да го виждам и давам всичко от себе си и когато отида да остане изумен ,че всъщност мога макар ,че ме зпалашва,че ако не съм ядяла щял съвсем да спре дори да ми пише и т.н. знам какви с апсоледиците от гладувания и всичко защото 18 години се опитвам да направя това,което сега виждам ,че постигам и знам,че няма да се откажа

dydka
10-25-2009, 11:58
нямам време за тези начини всичките ги знам и с ами рпеделно ясни и знам и псоледици и всичко ,но щом съм стигнала до почти няколко дена д аме делят от месеца няма време за отказване а от това,че ще спра да ям да има и такива дни ,в които дори не изпитвам глад сутрин на у4илище после фитнес на кафе и псоле се приббирам и така идва следващия ден

dydka
10-25-2009, 12:00
може и ненормална да съм и всякаква ,но с еопитвам да постигна нещо,което родителите ми не успяваха да ме убедят години наред ,а сега нямам време за бавене

dydka
10-25-2009, 12:02
4етох за видовете анорекцсии в интернет преди няколко дена и че са няколко,но смятам ,че се чувствам добре и всеки ден говоря с приятелката ми как съм и т.н. смисъл чуствам се ок поне за сега и затова не съм спряла

taNcheto93
10-25-2009, 12:02
Мисля, че развиваш Анорексия или някаква подобна болест.
явно го знае това нещо, но не и пука

dydka
10-25-2009, 12:03
4етох за видовете анорекцсии в интернет преди няколко дена и че са няколко,но смятам ,че се чувствам добре и всеки ден говоря с приятелката ми как съм и т.н. смисъл чуствам се ок поне за сега и затова не съм спряла

petiam
10-25-2009, 12:07
аз трябва да съм принципно 54 на 1,70 ,но съм диабетик при което трябваше да пия лекарства ,който ми бяха предписали д аходя по лекари ,но махнах всичко и спря д ами пука и така баавно бавно ,но славно започнах да качвам и миналият месец припаднах в приятелят ми и от тогхава ми забрани да го виждам докато не взема мерки за здравето си не отида на лекар не започна фитнес и когато съм ок тогава да го видя и в момента до края на ноември няма да го виждам и давам всичко от себе си и когато отида да остане изумен ,че всъщност мога макар ,че ме зпалашва,че ако не съм ядяла щял съвсем да спре дори да ми пише и т.н. знам какви с апсоледиците от гладувания и всичко защото 18 години се опитвам да направя това,което сега виждам ,че постигам и знам,че няма да се откажа

54 кг. на 1.70 .... тцтцц :?

dydka
10-25-2009, 12:07
www.album.bg/daninkaaaa na snimki po-slaba izglejdam ,no vs16tnost ne sum ot momi4etata,koito ot 55 iskat da stanat na 50 ili nap1lneli 3 kg i iskat da gi svalqt prosto popitah ne6to ,a vsi54ki sko4ihte ,znam vsi4kite ne6ta ,no ne 4uvam nikoi,za6toto s1m go postavila za cel , i rositelite mi onazi ve4er imahme gosti gi 4uh 4e kazaha 4e s1m bila ne6to m1jkarana i nqmalo da se otkaja ,no tova e prosto popitah za tova domati i tova be6e

lizzy
10-25-2009, 12:08
Като чета на къде вървиш по-добре се осъзнай малко и спри с този глад !

Ако не си гледала този филм направи го сега -
Направо ми напомняш на момичето .

http://vbox7.com/play:f1ece3d5

дано поне малко те стресне и да видиш до какви последици може да се стигне ако продължаваш този "режим"

И като цяло филма е поучителен. :?

sanq9
10-25-2009, 12:23
Аз нещо много не разбрах !Ти колко кг си в момента и колко си висока!Аз преди време свалих за 15 дни 7 кг без спорт и не съм яла само 1-2 ябълки!Просто не мога да проумея как издържаш!На снимките не мога да кажа как изглеждаш защото те няма в цял ръст но това е много опасно има хиляди диети който са мъчителни но това твоето е ОПАСНО!Разгледай по форумите има диети за по 10 дни можеш да смъкнеш 8-10 кг но ти с това хранене до сега нз дали ще стане!Още колко искаш да свалиш! :)

dydka
10-25-2009, 12:28
do kraq na noemvri trqbva da svalq o6te 15 kg i spiram posle samo 3 p1ti na den fitnes za stqgane i podd1rjane i meniuto na instruktora

dydka
10-25-2009, 12:28
zatova kazah 4e nqmam izbor

POLLINA
10-25-2009, 12:29
ти нормална ли си да свалиш 15 кг за 1 месец, просто акъла не може да ти го побере после какво те очаква...

LovelyGirl
10-25-2009, 12:37
може и ненормална да съм и всякаква ,но с еопитвам да постигна нещо,което родителите ми не успяваха да ме убедят години наред

Защо родителите ти трябва да те убеждават? Супер глупаво изказване, както и цялото ти мислене.
Просто не ми се коментира темата и смешните ти разсъждения..
Не мога да проумея как не очакваш хората да те нападат?!

sanq9
10-25-2009, 12:43
Е ти колко кг си че искаш да смъкнеш 30 кг общо това е нещо немислимо!!!
1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)

Ето ти една диета която действа за 10 дни ако я спазваш може да свалиш 8-9 кг!И все пак колко кг си в момента!!! :? :? :? :?

clever
10-25-2009, 13:32
съжелявам че ще ти го кажа ама ..
ти си мноо зле... честно :?
не ядеш нищо;пушшиш .. абее ще си прецакаш здравето мошно ама твоя работа .. :?

taNcheto93
10-25-2009, 13:52
:shock: добре де ти да не си била 90 кг, че искаш да свалиш 30 кг за 2 месеца и как ще ходиш 3 пъти на ден на фитнес...ти си болна :?

dydka
10-25-2009, 14:01
ne hodq tri p1ti na den a vseki den .7 dena v sedmicata bih iskala sutirn i ve4er da hodq no nqmam vreme po dva p1ti

taNcheto93
10-25-2009, 14:05
do kraq na noemvri trqbva da svalq o6te 15 kg i spiram posle samo 3 p1ti na den fitnes za stqgane i podd1rjane i meniuto na instruktora
тук друго си писала

dydka
10-25-2009, 14:12
3 p1ti na sedmica s1m iskala da kaja a sega e vseki den

terawatt
10-26-2009, 17:45
Какво значи "трябва да смъкна" ??? Да не идва края на света и само тесните задници не са обречени...

Такова рязко отслабване е вредно за организма. Пушене, кафета, фитнес - всичко това при такова хранене ти претоварва сърцето. Нищо чудно, че ти е ставало лошо. Не си написала и колко течности пиеш на ден (кафетата вообще не ги вписвай тук). Захранването ти ще отнеме минимум 1 месец. Поради такива лишения, оргазнизма ти губи способността да се справя бързо с някой храни. Това може в последствие да доведе до бавно и некачествено усвояване, в някой случай и до никакво (примерно ако не си приемала достатъчно течности в целия този период).

Не е това начина на отслабване. В случай на излишни килограми, се прави оценка на менюто и хранителните навици, на двигателната активност и продължителността на съня. На базата на това се извършват корекции в храненето, и по-възможност - двигателната активност.

Като цяло разсъжденията ти не отговарят на човек на 18-годишна възраст. Не обвинявай родителите си, да си била достатъчно любознателна като малка.

silwinka
10-26-2009, 18:39
Недей така .. после ще съжаляваш ( и ако си мислиш .. че т'ва ще те направи по - велика - НЕ ! ) Яж си нормално .. кефи се на живота ! Яж си и плодове .. ходи си на фитнес , бягай , скачай , всяк'ви спортове .. Така се получават нещата :-o Не с няк'ви упорити глупости .. от които после ник'ва полза!

petiam
10-27-2009, 10:45
Недей така .. после ще съжаляваш ( и ако си мислиш .. че т'ва ще те направи по - велика - НЕ ! ) Яж си нормално .. кефи се на живота ! Яж си и плодове .. ходи си на фитнес , бягай , скачай , всяк'ви спортове .. Така се получават нещата :-o Не с няк'ви упорити глупости .. от които после ник'ва полза!

+1

clever
10-27-2009, 12:52
http://vbox7.com/play:f1ece3d5
:shock: