PDA

View Full Version : Въпрос за бръсненето на пениса и топките !?



ivan4obee
10-25-2009, 13:32
да ви попитам вия с какво се бръснете доло?

Аз съм самоубиец и го правя с ножче и не се махат целите, пак се забелязва черни подкожни косамчета !? и някой път някой от тях не се бръснат и продължават да боцкат...

john95
10-25-2009, 13:35
Мен не ми се е наложило още, но иначе съм чувал ,че първо с ножичката малко да станат не толкова дълги и после с машинка внимателно минаваш... :-o

oNthEmaX
10-25-2009, 16:03
запалка!!

vankata_kz1991
10-26-2009, 13:39
Здравейте :) Искам да попитам вие имате ли малки косъмчета по самият пенис? АЗ защото имам и мисля че не е нормално и се притеснявам?при вас как е? пречи ли ако ги премахвам с пинсета?

auraX
10-26-2009, 15:11
Здравейте Искам да попитам вие имате ли малки косъмчета по самият пенис? АЗ защото имам и мисля че не е нормално и се притеснявам?при вас как е? пречи ли ако ги премахвам с пинсета?

ми не мисля че е проблем защото и аз имам но не знам с какво да си махам космите чудя се

vankata_kz1991
10-26-2009, 16:29
Ами аз ги премахнах със пинцетка ,малко е играчка ама те не са много,за 30 мин работа :) :)

MrUndaztood
10-26-2009, 16:58
Ами аз ги премахнах със пинцетка


:shock: :shock: :shock:

Frog4e
10-27-2009, 07:30
i az sa6toto popitvam za6to gi brasnas samobrasna4ka i naistina ostavat potkojni ama gi brasna s krem4e a dali 6te boli mnogo s kola maska

wentura
11-01-2009, 00:04
i az sa6toto popitvam za6to gi brasnas samobrasna4ka i naistina ostavat potkojni ama gi brasna s krem4e a dali 6te boli mnogo s kola maska

Да, боли много.... Но се свиква .... Мен лично много ме болеше.

akrobatkata
11-05-2009, 12:21
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Marky
11-05-2009, 18:10
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: реакция от 10 годишно момиче.

aloveyou
11-05-2009, 18:21
i az sa6toto popitvam za6to gi brasnas samobrasna4ka i naistina ostavat potkojni ama gi brasna s krem4e a dali 6te boli mnogo s kola maska

Да,първите няколко пъти те боли..Но после се свиква с тази болка

aloveyou
11-05-2009, 18:24
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: реакция от 10 годишно момиче.

Да,май си е така..Реакция от 10 годишно ДЕТЕ..
+
Не разбрах кое му е смешното

KOKII
11-13-2009, 19:58
Ако си много дълги първо ги подрежи с ножицата ама внимавай с шефчето да го усакатиш :D
После мочриш се слагаш пяна за бръснене и се дръснеш със съмобрасначка но да е поне с 2 ножчета минимум И за да несе забелязват и да стане гладко бръснене бръснеш на контра тоиест срещу посоката на косъмит както косъмът ти върви от коремт към четала ти движиш самобръсначката наобратно от чатала към морема и бръсненето става гладко се едно нямаш косми но първите пъти може да ти излезе някоя друга пъпка с бяло въхче долу но след втория път няма проблеми ейде и внимаваи да не направиш фал с ножицата и самобръсначката та да осъкатиш шефчето ти :D

lubomirky
11-13-2009, 20:15
Ами аз ги премахнах със пинцетка


:shock: :shock: :shock:

ти нормален ли си ве? с пинсета?? ти болка не усещаш ли ??

Luscious_Heart
11-14-2009, 11:31
Ами аз ги премахнах със пинцетка


:shock: :shock: :shock:
Лелеее... Толкова е гадно такаа :shock:

kidwestern
11-14-2009, 15:01
Здравейте :) Искам да попитам вие имате ли малки косъмчета по самият пенис? АЗ защото имам и мисля че не е нормално и се притеснявам?при вас как е? пречи ли ако ги премахвам с пинсета?


so gay,doh

stoenski965
03-02-2010, 08:50
Ами аз ги премахнах със пинцетка

Ще ти кажа само едно, ТИ СИ МАЗОХИСТ ... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

TomR
03-02-2010, 12:17
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: реакция от 10 годишно момиче.

Да,май си е така..Реакция от 10 годишно ДЕТЕ..
+
Не разбрах кое му е смешното
Е как кое му е смешното...
събрали са се група лапета да обсъждат как да се бръснат...
ще кажеш е голямата философия...
Не сериозно ви казвам имам чувството, че от година зайците стават все по-кухи...

dice
03-03-2010, 20:05
пф вие луди ли сте бе що ги махате

tim0n
03-03-2010, 21:56
Ако си много дълги първо ги подрежи с ножицата ама внимавай с шефчето да го усакатиш :D
После мочриш се слагаш пяна за бръснене и се дръснеш със съмобрасначка но да е поне с 2 ножчета минимум И за да несе забелязват и да стане гладко бръснене бръснеш на контра тоиест срещу посоката на косъмит както косъмът ти върви от коремт към четала ти движиш самобръсначката наобратно от чатала към морема и бръсненето става гладко се едно нямаш косми но първите пъти може да ти излезе някоя друга пъпка с бяло въхче долу но след втория път няма проблеми ейде и внимаваи да не направиш фал с ножицата и самобръсначката та да осъкатиш шефчето ти :D
е то после кат почнат да растат пак излизат някфи пупки да го е*а :?