PDA

View Full Version : Секс по време на менструация



chuk
10-25-2009, 12:46
Извиняваите за смешния вапрос , но просто не ми е лесно . Интересува ме проблем ле да правя секс с моита , докато тя е в мензис . нея не я бърка особенно ма мен ма е гнус.. А и още нещо, една приятелка ми каза че като пиела много витамин Ц и по-бързо и свършвало.. не ми се струва вярно но все пак..казваите че сам на зор 8-)

т.7
krem4et0

Vain
10-25-2009, 12:57
Хем те е гнус, хем ти се прави. Е угод няма. По принцип нямаш проблем, ако се пазите. Друг въпрос е това дали ще ви бъде приятно, ако постоянномислите дали няма да се нацапате. Това с витамин С при някои хора действа. Пробвала съм 1-2 пъти, нямаше резултат. А и няма смисъл да се тормози организма. Менструацията е нещо нормално и неоходимо за тялото на жената, така че е глупаво да се спира насила.

chuk
10-25-2009, 13:00
добре, еми освен цапането друго няма кфо да стане нали :oops:

elito0o0o0
10-25-2009, 13:00
Извиняваите за смешния вапрос , но просто не ми е лесно . Интересува ме проблем ле да правя секс с моита , докато тя е в мензис . нея не я бърка особенно ма мен ма е гнус.. А и още нещо, една приятелка ми каза че като пиела много витамин Ц и по-бързо и свършвало.. не ми се струва вярно но все пак..казваите че сам на зор 8-)Това с витамин Ц е напълно вярно ;)

BoCupycake
10-26-2009, 00:09
Извиняваите за смешния вапрос , но просто не ми е лесно . Интересува ме проблем ле да правя секс с моита , докато тя е в мензис . нея не я бърка особенно ма мен ма е гнус.. А и още нещо, една приятелка ми каза че като пиела много витамин Ц и по-бързо и свършвало.. не ми се струва вярно но все пак..казваите че сам на зор 8-)Това с витамин Ц е напълно вярно ;)
И на следващият път все 1 са те клали.Тече мнооого.Не е добър вариант.

m3rIcH
10-26-2009, 02:09
И на това му викаш голям проблем...? :shock:

elito0o0o0
10-26-2009, 08:12
Извиняваите за смешния вапрос , но просто не ми е лесно . Интересува ме проблем ле да правя секс с моита , докато тя е в мензис . нея не я бърка особенно ма мен ма е гнус.. А и още нещо, една приятелка ми каза че като пиела много витамин Ц и по-бързо и свършвало.. не ми се струва вярно но все пак..казваите че сам на зор 8-)Това с витамин Ц е напълно вярно ;)
И на следващият път все 1 са те клали.Тече мнооого.Не е добър вариант.Мхм... Да .. по-добре не опитвайте.. Витамин Ц се пие примерно ако не ти спира вече няколко седмици,а може и месец и тфа да не е нормално...

vesito0
10-26-2009, 08:23
тцц....
добре де, толкова ли не можете да издържите 5 дни без секс ?

bqsna_teenagerka
10-26-2009, 08:31
omfg..тва да правиш секс докато гаджето ти е в цикъл е ОТВРАТИТЕЛНО. И за нея и е зле и за тебе,може да се получи инфекция.нищо няма да ти стане ако изчакаш още 2-3 дена.

chuk
10-26-2009, 09:10
ем ок ша чакам :(

chuk
10-26-2009, 11:17
бе тя нещо не ги умее свирките ма се някога тря са научи :D

revolver
10-26-2009, 13:03
Ще цитирам един приятел "ОМРИ"! Ти си тъпо копеле! Секс в мензис :? :? :? :? :? :? ГАДОСТ!

Pesenta
10-26-2009, 13:08
толкова ли не можете да изчакате 1 седмица бе ... толкова сте загорели че коричка сте хванали ... :?

krem4et0
10-26-2009, 13:17
Вероятността за инфекции в този период е голяма. За това сексът трябва да бъде абсолютно задължително с презерватив. Колкото до това дали е гадно или гнусно-въпрос на светоусещане. Аз не се чувствам комфортно, изпитвам болки, аи не желая партньорът ми да ме вижда точно така. Имам 23 дни от цикъла, в които мога да правя секс на спокойствие, а не да се тревожа за презервативи, чаршафи, инфекции или болка. Бтв. аз лично тези дни съм като парцел и нямам сили да вдигна чашата си с вода буквално.....Хич не ми е до секс. На 4-тия или 5-тия ден много ме удря хормонът, но чакам да ми се събере сексуално напрежение. Бтв първите няколко дни след менструация влагалището ми е адски болезнено и чувствително при полов акт. Това основно ме възпира да пробвам чувствителността му пре червените дни. Искам да правя нещо на половинката, но той предпочита и на двамата да ни е хубаво, за това чакаме да минат лошите дни.

lovercho93
10-26-2009, 13:36
както си решиш..принципно в този период тя не може да забременее демек ако ти е толкова мерак без презерватив..сега е момента :D :)

krem4et0
10-26-2009, 14:16
^Това не е съвсем така, защото е възможно другият яйчник да реши да овулира точно тогава. Макар и рядко-случва се. Да не говорим, че сексът без презерватив в тези дни е изключително опасен от гледна точкана инфекции, гъбички и прочие.

lovercho93
10-28-2009, 15:02
^Това не е съвсем така, защото е възможно другият яйчник да реши да овулира точно тогава. Макар и рядко-случва се. Да не говорим, че сексът без презерватив в тези дни е изключително опасен от гледна точкана инфекции, гъбички и прочие.
Като се замисля имаш право \:D/

revolver
10-28-2009, 15:42
ОМРИ

mmKamm
10-28-2009, 16:56
Тва е най-гнусното нещо баси...Толкова ли не можете да почакате няколко дни....