PDA

View Full Version : Дали ще съжалявам



psihqsala
10-25-2009, 14:24
записах се да уча английска филология вместо бизнес науки от типа на маркетинг,микро и макро икономика и се чудя дали не сгреших, но го направих, защото съм хуманитарна натура и не се виждам да се сблъсквам с финанси, а по-скоро с език, дали обаче ще ми е по-трудно да си намеря работа ?

OneGirl
10-25-2009, 14:37
Ако бизнес науките не са ти на сърце, няма какво да съжаляваш. Все пак трябва да работиш това, което ти доставя удоволствие и ще го работиш с желание :) .

Infinity
10-25-2009, 15:00
Мисля,че абсолютно по никакъв начин не си сгрешила :) И предполагам,че ще си намериш работа,ако не друго поне даскало може да станеш/ успокоително,нали 8-) /

psihqsala
10-25-2009, 18:06
Честно казано аз имам намерение след време като стана достатъчно добра да давам частни уроци по английски (от тях доста пари се печелят...).

Infinity
10-25-2009, 18:16
Така е/печелят се,а и щом ти се занимава със това-няма повод за размисли и страсти 8-) / Едва ли това е единствената възможност за реализация с това образование...ценни кадри се търсят и ще се търсят винаги! :)

teenems
10-25-2009, 18:30
Ако бизнес науките не са ти на сърце, няма какво да съжаляваш. Все пак трябва да работиш това, което ти доставя удоволствие и ще го работиш с желание :) .

точно така ,а и ти спомена там за частинте уроци . добра професия и добри пари се вадят . според мен не си сгрешила . аз до някаква степен също се насочвам към това ,също и право ,но имам доста време .

lipstik
10-25-2009, 18:41
Щом това си искала няма как да си сгрешила.