PDA

View Full Version : След колко време ???



sweet dreams
10-25-2009, 16:54
Горе доло след колко време от започване на връзката ви правите секс с гаджето си ??? И колко според вас е нормално да се изчака със секса ?? И на мен ми е много притеснено защото съм го правила само с едно момче преди това и то сме го прави ли само 4 пъти, ако имате някакви съвети моля споделете ги .. Благодаря предварително на всички . Според вас ако държи на мен колко ще чака ?

AlokiNn
10-25-2009, 16:55
Всичко зависи от това на колко години си ;)
Може от период на 1-2 седмици до 2-3 месеца
За мен нормално е 2-3 седмици до месец макс :)

elysunny
10-25-2009, 17:07
а може и вообще да не го правите 8-)

Pesenta
10-25-2009, 17:10
В зависимост от момичето или момчето с което си и колко държиш на него/нея... при мене всеки път е различно от 1 ден до 1 месец

Hilary_
10-25-2009, 17:53
Горе доло след колко време от започване на връзката ви правите секс с гаджето си ???
ами ако изобщо не съм го правила с него?? :D

И колко според вас е нормално да се изчака със секса ??
мм съгласна съм, че до някъде годините влияят .. и все пак тярбва да знаеш с кого и защо би го направила ..

Според вас ако държи на мен колко ще чака ?
колкото е нужно .. (:

maybelline
10-25-2009, 18:11
Като почувстваш, че си готова, тогава го правиш. Няма период, при всеки е различно. Ако не си с правилния човек, може и 2 години да не го правите, да скъсате и пак да не сте го правили. Ако си с правилния човек, може и на втората среща да решиш, че си готова.
П.С. Ние го направихме 3 седмици след като тръгнахме. Беше ни третата или четвъртата среща. Заедно сме вече 2 години и половина.

sunshine92
10-25-2009, 18:14
Всичко зависи от отношенията между вас. Ти най-добре познаваш човека до теб (поне повече от нас де). Колкото до съветите за секса.. Отпусни се. Според мен това е най-важното, за да можете да се насладите изцяло на половия акт. :)

Addiced
10-25-2009, 18:15
Зависи ..... може да е на 1вия ден на 1вия месец или на 1вата година при вс е различно ддз секи път е различно .........

hahavteen
10-25-2009, 19:26
С първият ми приятел го направихме след 10 месеца (по доста причини но това че бях девствена не беше от тях). Със сегашният ми на втората ни среща (първата беше на 03.10. а втората на 05.10.) :-D

vellvet
10-26-2009, 14:52
на 5я месец той ми е 1ят и още сме си заедно... просто ще усетиш кога е моментът поне при мен беше така с излизането от вкъщи знаех че ще се случи .

BePoHuKa
10-26-2009, 22:49
Ще те чака колкото трябва.. ако държи на теб ще чака. Няма минмум и максимум. Ако искаш може и месеци наред да не си легнеш с него, а ако се чувстваш готова може и първата седмица. Зависи и колко са ти сериозни намеренията към него.

XTREMEFREERIDE
10-27-2009, 09:05
Моето момче ме чака вече година и половина.
Явно държи на мен.
Мисля, че много зависи от вас самите.

BaTe_Martoo
10-27-2009, 12:10
На първа среща

Wildchildd
10-27-2009, 12:18
Моето момче ме чака вече година и половина.
Явно държи на мен.
Мисля, че много зависи от вас самите.
Това си е доволно грубо.Не знам какво ти е направил, ама не мога да си представя как се чуства и как е издържал( и ще издържа,явно).
Нищо лично, просто подобни връзки не ги разбирам...

Nikneg
10-27-2009, 12:32
Винаги когато момичето е готово,никога не съм непрекъснато принуждавал :) приблизително около месец може и повече

Marinchety
10-27-2009, 13:14
Имам супер много приятелки, които примерно ми казват "Аз ще спя с него когато мине месец(или два примерно) " :-o ... Всичко си зависи 1-во на колко години си до някаква степен 2-ро какви са ви отношенията, чувства има ли, няма ли ... От кога се познавате и т.н

Vain
10-27-2009, 18:51
Около 6 месеца.

Qnkishhh
10-27-2009, 18:58
Моето момче ме чака вече година и половина.
Явно държи на мен.
Мисля, че много зависи от вас самите.
Това си е доволно грубо.Не знам какво ти е направил, ама не мога да си представя как се чуства и как е издържал( и ще издържа,явно).
Нищо лично, просто подобни връзки не ги разбирам...

Ако момичето е девствено и не се чувства готово, какво не можеш а разбереш? Пък и това, че една двойка не прави вагинален секс, не означава, че партньорите са абсолютно на сухо - има си и орална любов все пак, нали така? Вярно, сигурно удоволствието от вагиналния секс е по голямо от полученото при орален, ама все си е нещо. :)
П.С. Гаджето ми ме чака от 11 месеца... Нищо не ми е направил :lol:

bqsna_teenagerka
10-28-2009, 09:18
Всичко зависи от това на колко години си ;)
Може от период на 1-2 седмици до 2-3 месеца
За мен нормално е 2-3 седмици до месец макс :)

абсолютно съгласна...всичко зависи от това на колко си години,ако си на 18-19 и нагоре вече,можеш спокойно да водиш редовен полов живот ии започвате да практикувате секс доста бързо ..една до две седмици както каза Алокин. ноо ако си някое..лапе на 14-15.... :( въобще не си заслужава,да започваш!