PDA

View Full Version : Въпрос с лека опасност...



OregorN
10-25-2009, 17:04
Моя приятелка (не гадже!) ходи със моi страшно добър приятел,с когото се знаем от деца и двамата много се обичат и т.н. ноо това момиче ми се натиска...иска да се целуваме и да има бурни нощи..
Какво да направя ?? не искам да си изгубя приятеляя =(

Hilary_
10-25-2009, 17:06
Ако му кажеш може да не ти повярва и да се скарате ..

а ако оставиш така нещата тя може да обърне версията й срещу теб .. и пак ще се скарате с него ..

вариант три е да чакаш тя да се издъни пред него, но с някой друг, но е кофти за теб (с това чакане) .. :?

OregorN
10-25-2009, 17:09
Aз и казах...ще изчакам да скъсаш с него,тя ми вика ама аз искам сега...

Hilary_
10-25-2009, 17:13
Aз и казах...ще изчакам да скъсаш с него,тя ми вика ама аз искам сега...

чакай чакай .. искаш да изчакаш да приключи с него и да му кажеш или да изчакаш и да се забиеш с нея?? :-o Поясни малко .. :-o

Presley
10-25-2009, 17:14
Обичат се те.Хахохи.

OregorN
10-25-2009, 17:17
На него нищо няма да му кажа,страхувам се тя да не му каже за мен .. че тогава изгорехх =|

Искам да изчакам докато си свършат там любовната ауфория и тогава съм аз на ход =) Само че се страхувам и да не би и той да ми се разсърди нещо...момичето е супер готина,сладка,привлекателн а..всичко ! Сини очи,руса коса,секси тяло аъъъъъ :grin:

Presley
10-25-2009, 17:19
На него нищо няма да му кажа,страхувам се тя да не му каже за мен .. че тогава изгорехх =|

Искам да изчакам докато си свършат там любовната ауфория и тогава съм аз на ход =) Само че се страхувам и да не би и той да ми се разсърди нещо...момичето е супер готина,сладка,привлекателн а..всичко ! Сини очи,руса коса,секси тяло аъъъъъ :grin:
Йеаааааааа бейби йеаааа!

NamelessRomantic
10-25-2009, 17:19
Най-добре му кажи.Така или иначе гориш,поне така може да ти повярва (ако наистина ти е толкова добър приятел) и да му помогнеш.
Не му завиждам на пича :(

Kukumqvka
10-25-2009, 17:19
На него нищо няма да му кажа,страхувам се тя да не му каже за мен .. че тогава изгорехх =|

Искам да изчакам докато си свършат там любовната ауфория и тогава съм аз на ход =) Само че се страхувам и да не би и той да ми се разсърди нещо...момичето е супер готина,сладка,привлекателн а..всичко ! Сини очи,руса коса,секси тяло аъъъъъ :grin:

Иначе сте приятели.Ок. :-o

UNITED
10-25-2009, 17:19
На него нищо няма да му кажа,страхувам се тя да не му каже за мен .. че тогава изгорехх =|

Искам да изчакам докато си свършат там любовната ауфория и тогава съм аз на ход =) Само че се страхувам и да не би и той да ми се разсърди нещо...момичето е супер готина,сладка,привлекателн а..всичко ! Сини очи,руса коса,секси тяло аъъъъъ :grin: Епа исчукай я... не вярвам тя да иде и да каже на приятеля ти :lol:

Hilary_
10-25-2009, 17:20
На него нищо няма да му кажа,страхувам се тя да не му каже за мен .. че тогава изгорехх =|

Искам да изчакам докато си свършат там любовната ауфория и тогава съм аз на ход =) Само че се страхувам и да не би и той да ми се разсърди нещо...момичето е супер готина,сладка,привлекателн а..всичко ! Сини очи,руса коса,секси тяло аъъъъъ :grin:

пфф .. е да ти имам приятелството .. :?

OregorN
10-25-2009, 17:21
Е*ал съм я .. размислих !! Няма да позволя да се случи :-x ](*,)

OregorN
10-25-2009, 17:22
Момичето учи тук а приятеля ми в друг град и само събота и неделя си е тук...

Hilary_
10-25-2009, 17:24
хъх .. мисля, че си доста объркан в момента и не знаеш дал ида се изкушиш или не .. :-o Не ви знам отношенията, но сам каза, че се смятате за мног одобри приятели.. запитай се заслужава ли си заради едно момиче да развалите това приятелство?? :-o :?

scyLLa
10-25-2009, 17:28
Момичето учи тук а приятеля ми в друг град и само събота и неделя си е тук...
Нали знаеш girls come and go, friends stay forever (but sometimes they go with them too)

NamelessRomantic
10-25-2009, 17:28
хъх .. мисля, че си доста объркан в момента и не знаеш дал ида се изкушиш или не .. :-o Не ви знам отношенията, но сам каза, че се смятате за мног одобри приятели.. запитай се заслужава ли си заради едно момиче да развалите това приятелство?? :-o :?

За една курва,държа да подчертая.Ако тръгне с теб винаги има шанса да прецака и теб. :-o

Hilary_
10-25-2009, 17:31
хъх .. мисля, че си доста объркан в момента и не знаеш дал ида се изкушиш или не .. :-o Не ви знам отношенията, но сам каза, че се смятате за мног одобри приятели.. запитай се заслужава ли си заради едно момиче да развалите това приятелство?? :-o :?

За една к***а,дължа да подчертая.Ако тръгне с теб винаги има шанса да прецака и теб. :-o

мм дам .. и това също .. 8-)

OregorN
10-25-2009, 17:32
хора тя лятото за 3 месеца смени 8 момчета =D Няя се занимавам с тази,ей сега ми казаха тази информацияя..

Hilary_
10-25-2009, 17:37
хора тя лятото за 3 месеца смени 8 момчета =D Няя се занимавам с тази,ей сега ми казаха тази информацияя..

Гледай следващия път като пак ти се натиска да не си промениш мнението отново .. :? :?

OregorN
10-25-2009, 17:46
Не,аз не се поддавам на такива ситуации...честно да си призная не обичам много {P} .........

InloveAgain
10-25-2009, 17:49
Абе.. не си заслужава да се караш с приятел за момиче,колкото и красива и привликателна и какво ли още не да ти се струва.Като ти се натиска просто не отвръщай и тва е ;).

JustAnotherGirl
10-25-2009, 18:02
Абе като к***а с яко тяло ми земи приятелят ти направете една тройка и я зае*ете кво толкова му мислиш :lol:

swe7dream
11-15-2009, 11:35
Misli6 li 4e na nego 6te my e priqtno da skusa s gadjeto si i vednaga nai dobriq my fr da se zaebe s neq!
ako misli6 taka ne si my nikuv fr!

fenastz
11-15-2009, 13:57
Разкарай я...

Zarity
11-15-2009, 13:58
искала бурни нощи :razz:(
кажи на приятеля си и я наебете :D

cvetani
11-15-2009, 14:05
ti go kaza..-ne iska6 da gybi6 priqtelq si .. Za tova ne se podavai na isky6eniqta..momi4eta mn ..istinski priqtel trydno 6te otkrie6 pri polojenie ,4e se znaete ot deca :smt051 :smt051

FancyGirl
11-15-2009, 14:57
Обичат се - долна лъжа
ти си му приятел - долна лъжа
тя е тъпа кучка - истина
ти си от тези "големите е**чи" - ха ха ха
вие сте много добри приятели - долна лъжа
и тримата сте идиоти - Една голяма ИСТИНА

loveisgonee
11-15-2009, 15:09
Обичат се - долна лъжа
ти си му приятел - долна лъжа
тя е тъпа кучка - истина
ти си от тези "големите е**чи" - ха ха ха
вие сте много добри приятели - долна лъжа
и тримата сте идиоти - Една голяма ИСТИНА


:lol: :razz: :-P

izlishna
11-15-2009, 15:11
Кажи му, че приятелката му ти се натиска и му казваш защото не искаш да се скарвате преди тя да измисли някфа версия .. или излезте тримата и му кажи пред нея.. да видим тя как ще отрече :)

lubomirky
11-15-2009, 15:14
кажи му за това. той да решава какво да прави. а ти през това време изобщо не се занимавай с нея.

sunshinepp
11-15-2009, 16:52
Моя приятелка (не гадже!) ходи със моi страшно добър приятел,с когото се знаем от деца и двамата много се обичат и т.н. ноо това момиче ми се натиска...иска да се целуваме и да има бурни нощи..
Какво да направя ?? не искам да си изгубя приятеляя =(

отсвири мацката .. пука ли ти за нея?? :-o

umri
11-15-2009, 17:34
Моя приятелка (не гадже!) ходи със моi страшно добър приятел,с когото се знаем от деца и двамата много се обичат и т.н. ноо това момиче ми се натиска...иска да се целуваме и да има бурни нощи..
Какво да направя ?? не искам да си изгубя приятеляя =(

Явно не се обичат толкова много. Ако е много готина можеш да и позволиш да ти направи една свирка. Недей казва на приятеля ти за сега.

Nich
11-15-2009, 19:33
Е*ал съм я .. размислих !! Няма да позволя да се случи :-x ](*,)

ама еба ли я верно :lol:

ThePowerOfLove
11-15-2009, 20:09
Казваш, че сте приятели, а пък чакаш да скъсат и да се зарибявате? Малко не се връзват нещата :?

chereshkaa
11-16-2009, 01:00
направете тройка :grin:

5StaR
11-16-2009, 01:44
Момичето учи тук а приятеля ми в друг град и само събота и неделя си е тук...
Нали знаеш girls come and go, friends stay forever (but sometimes they go with them too)

Girls come and go, EPICS are SOULBOUND

mArMaLaDkA
11-16-2009, 01:53
Е*ал съм я .. размислих !! Няма да позволя да се случи :-x ](*,)

ама е** ли я верно :lol:

:lol: Много тактично.

SaintLucifer
11-16-2009, 05:29
Ако сте толкова добри приятели му кажи истината, няма как да повярва на нея, а не на теб. Да я чакаш да го скъса, за да си ти наред веднага след това... ако бях на мястото на приятеля ти, вероятно щях да те пребия, а за приятелство след това, да не говорим.

vesito0
11-16-2009, 05:33
може да пробват колко добър приятел си му..
и когато се издъниш.. хоп - нито приятел, нито русичката, със сините очички и бля бля бля 8-)
моя съвет е да не рискуваш ;)

sunshinepp
11-16-2009, 05:54
На него нищо няма да му кажа,страхувам се тя да не му каже за мен .. че тогава изгорехх =|

Искам да изчакам докато си свършат там любовната ауфория и тогава съм аз на ход =) Само че се страхувам и да не би и той да ми се разсърди нещо...момичето е супер готина,сладка,привлекателн а..всичко ! Сини очи,руса коса,секси тяло аъъъъъ :grin:

пфф .. е да ти имам приятелството .. :?

съгласна съъм..нали уж не искаше да си загубиш приятеля..ама за 1 то му ебане всичко ще направиш..

soul1199
11-16-2009, 06:08
Най-добре му кажи.Така или иначе гориш,поне така може да ти повярва (ако наистина ти е толкова добър приятел) и да му помогнеш.
Не му завиждам на пича :(

Tempest
11-16-2009, 06:10
ъъъ сини очи, руса коса... стига с тая външност е мамка му.. цени си приятелите и не ги предавай... да ви е*а в загорелите :-x

antifashionshit
11-16-2009, 09:14
я се стегни. държиш ли на приятеля си? ако държиш на него не бъди такава мишка, кажи му. прави каквото ти искаш. взимай си решенията сам, не според това, което мислят другите. лично според мен ще си е*ахти нещастника, ако прецакаш приятеля си, ама тва е личнио мнение. оправяш мацката и губиш приятеля или си запазваш приятели, ама не ръчкаш мацката.

BlueFace
11-16-2009, 09:25
Пич изчукай я и я заеби , хем ще си направиш кефа хем после няма да се занимаваш ;]

izlishna
11-16-2009, 09:41
Пич изчукай я и я заеби , хем ще си направиш кефа хем после няма да се занимаваш ;]

Ти сигурно така предаваш приятелите си, щом даваш такива съвети 8) Ако и те знаеха колко ти струва приятелството :?

BlueFace
11-16-2009, 09:45
Пич изчукай я и я заеби , хем ще си направиш кефа хем после няма да се занимаваш ;]

Ти сигурно така предаваш приятелите си, щом даваш такива съвети 8) Ако и те знаеха колко ти струва приятелството :?

Аз бих отказал без да се замисля такова предложение и щях да кажа на приятеля си който ще ми повярва защото приятелството е по-силно от една курва ....Ама той щом се замисля явно сам не е сигурен в собственото си приятелство с този човек.И щом е чакал да скъсат за да тръгне с нея на всички ни стана яско колко е добър приятел.Така че кфо му пречи да си направи кефа ;)