PDA

View Full Version : Помощ!!??!



CoCaInA05
10-25-2009, 19:03
Здравейте, на 16 съм и съм момиче. Преди 1 седмица ходих на гинеколог, защото имах болко в яйчниците и той ме прегледа и ми предписа антибиотик и Флажил. Трябва да ми дойде след няколко дена и забелязвам, че съм подута там, където се намират яйчниците и корема. Това защото ще ми идва ли е или е нещо друго... Лекаря като ме преглежда, ако има нещо би трябвало да види, нали така?! Досега като е трябвало да ми идва не съм обръщала внимание дали съм се подувала така там... Дали е нещо опасно или просто става така, защото трябва да ми дойде... Полови контакти не съм имала откакто се разделих с приятеля ми (3 месеца)... Ходила съм след това на видеозон (1 месец някъде след това) нямаше нищо... след това на гинеколог само със спекулум ме гледаше...нищо не ми каза... и сега преди 1 седмица... Някой ако знае нещо моля д ами пише... Притеснявам се ... Пак ли трябва да ходя на гинеколог или е просто защото ще ми идва??? :)

Abigoria
10-25-2009, 19:36
Може би е щото трябва да ти идва... К'ва диагноза ти постави?

CoCaInA05
10-25-2009, 19:38
ами някакво възпаление, което е предизвикало бялото течение... раздразнило е лигавицата на матката ми... оттам яйчници ... някви ей такива работи... но болката си отмина всичко е наред... сега вече е болката, която чувствам, когато трябва да ми идва...но това подуване ме притеснява...

Abigoria
10-25-2009, 19:40
Ми аз обикновено се подувам цялата, когато трябва да ми идва... Ставам като балон. Може и това да е, може и страничен ефект на хапчетата да е.. Но бих те посъветвала да се обадиш на гинеколога ти и да му кажеш к'во ти се случва, той ще ти даде най- точен отговор :)