PDA

View Full Version : Дайте съвет ..:?



Manekena7
10-25-2009, 20:10
Незнам дали ще ме разберете - с едно момиче съм от 6 месеца ,преди 1 година ходихме 3 месеца и бяхме разделени 8-9 за да тръгнем пак .
Прави ми мн курвенски номера , вижда се с доста други момчета в телефона и мн пъти се е случвало да видя ..Казва,че са и приятели засега нямам доказателство 100%,че е изневерила,но все пак .. И снощи вече полудях направо излъга ме ве4ерта 4е няма да може да се видим защото е в една приятелка и ще се прибира след малко,а е отишла на купон с нея и други момчета е имало.. Тая сутрин ми каза че се е преибрала в 7 сама и разбрах ,но...кой знае какво е правила на тоа купон..
Аз съм и изневерявал доста ппъти ,но тва е просто за разнообразие убеден съм че искам само нея ,като бяхме разделени бях с други но само за нея мислех ,просто незаменима е въпреки вссичко .. И съм сигурен че и тя е така изневерява ми сигурно прави си разнообразие но накрая сериозно си е пак с мен пак се търсим... Тръпката си я има както в началото яко ни е като сме 2мата .. Ии кажете какво да направя да сложа край на всичко или да продължавам да прощавам,знам че е най лесно да я скъсам но прсто мн съм привързан
и имам чуства и знам че и тя също просто незнам защо и 2мата си правим такива курвенски номера..Ще кажете че е голяма заблуда нашата връзка но просто знам какво е в сърцето ми имаме си чуства 1000%

sladur4etyYy
10-25-2009, 20:14
ти нямаш доказателства, че ти изневерява, ама иначе се чудиш дали да ''продължаваш да прощаваш'' :lol: май съдиш по себе си за нея, което само може да ти вреди. успокой се малко. а и замисли се- ако и тя ти изневерява, както ти на нея, то значи сте ли лика- прилика. търкулнало се гърнето, намерило си похлупака. :Д

Manekena7
10-25-2009, 20:17
ти нямаш доказателства, че ти изневерява, ама иначе се чудиш дали да ''продължаваш да прощаваш'' :lol: май съдиш по себе си за нея, което само може да ти вреди. успокой се малко. а и замисли се- ако и тя ти изневерява, както ти на нея, то значи сте ли лика- прилика. търкулнало се гърнето, намерило си похлупака. :Д
е да .но 6 месеца винаги си е излизала с "приятели" дори да не е секи път все няколко пъти се е слу4ило да ми изневери така че да приемем че имам доказатества..
А тва че сме си лика прилика според теб значи да продължим ли :?

haritov
10-25-2009, 20:20
пич осъзнай се

3 месеца разделени и сека пак е при теб е на такъв човек ако нямаш доверие то на кого

haritov
10-25-2009, 20:21
ти нямаш доказателства, че ти изневерява, ама иначе се чудиш дали да ''продължаваш да прощаваш'' :lol: май съдиш по себе си за нея, което само може да ти вреди. успокой се малко. а и замисли се- ако и тя ти изневерява, както ти на нея, то значи сте ли лика- прилика. търкулнало се гърнето, намерило си похлупака. :Д
е да .но 6 месеца винаги си е излизала с "приятели" дори да не е секи път все няколко пъти се е слу4ило да ми изневери така че да приемем че имам доказатества..
А тва че сме си лика прилика според теб значи да продължим ли :?

ти и 100 пъти да излезеш момиче може да не правиш секс?

предположение че ти е изневерила?

супер доказателство

fenastz
10-25-2009, 20:21
И двамата сте суингъри, не я вини. Правете секса там, рокенрол парти, купон да става. Не се спирай на една, щом си манекен можеш да имаш много :-D

InloveAgain
10-26-2009, 11:23
Е недей да си мислиш,че ти изневерява,защото не можеш да бъдеш сигурен ; ). Обаче казваш,че си и изневерявал,ама за разнообразието само :? Според тебе нормална ли е такава постъпка.. 8) А твърдиш,че я обичаш .. :-D Недей да обвиняваш нея,че се държи курвенски и тем подобни,защото и ти самия си такъв ;). Не се заяждам с теб просто така би ти отговорил всеки човек.Докато не се изясните двамата -така ще бъде : ) Успех!

MiMcHeToOo
10-26-2009, 15:00
Вашето не е връзка, а някаква глупава прищявка.

Punisherrr
10-26-2009, 17:00
Значи ти си изневеряваш ей тъй за разнообразие... пък на нея и се цупиш...и изобщо... много си се обичате,но и двамата си праите квото искате.

Е,така няма да стане ;) (както сам виждаш)

Или не се залъгавай,че си сериозен към нея или БЪДИ.
Ама като гледам... вие двамата,един на друг,сте си просто един от всички...

CrazySweety
10-26-2009, 17:16
ДетЯшка му работа :D
Ти можеш да си кръшкаш ,а тя не! Щом я обичаш играй честно.Какви са тия к*рвенски номера,както сам каза?

Manekena7
10-26-2009, 18:40
Не е прищявка убеден съм ,нямал съм друга такава връзка и с никоя друга неискам да съм по сериозно само с нея и тя е така.Просто нз защо съм и изневерявал и тя на мене сигурно..от глупост може би ии като и изневерявах пак за нея мислех .. Но за това сте прави трябва да спрем с теа неща и да се изясним,за да може да не се разваля всичко.Утре ще идва до нас (sun) и ще поговорим преди да ..... ;д

LadyDi
10-26-2009, 19:19
Аз съм и изневерявал доста ппъти ,но тва е просто за разнообразие убеден съм че искам само нея ,като бяхме разделени бях с други но само за нея мислех ,просто незаменима е въпреки вссичко ..
За кво си говорим, братле...

Vain
10-27-2009, 18:40
Явно и двамата не сте много...
Ти и изневеряваш, ей така, за разнообразие, обаче много я обичаш. Мислиш си, че тя ти изневерява, обаче много те обича. Да бе, ама друг път.

bilqnavod
10-27-2009, 20:06
Мисля че не сте един за друг...

Radmo
10-27-2009, 20:10
1vo se izvinqvam,che nqmam kirilica,a posle...

Аз съм и изневерявал доста ппъти ,но тва е просто за разнообразие
Piklio,q se osuznai malko.Bil i izneverqwal ei taka za raznoobrazie i v sushtoto vreme tq ti pravela kurvenski nomera.Abe ei,chave,stegni se malko i misli s glavata si. :? :?

haritov
10-27-2009, 20:26
Аз съм и изневерявал доста ппъти ,но тва е просто за разнообразие

ти си ебахти сита да знаеш