PDA

View Full Version : Да споделя за моя проблем



Abigoria
10-25-2009, 20:35
Така, искам само да кажа, че не съм от хората, които биха писали в тийн форум за нещо такова. Не очаквам да ме съдите, нито да ме поучавате, да ме ругаете или нещо от сорта. Просто искам да споделя, и ако ще коментирате, поне ми влезте в положението и кажете нещо сравнително смислено..

Така. Имам връзка от година и 7 месеца с едно страхотно момче. Преди около 5- 6 месеца имахме нещо като криза- не можехме да се гледаме на моменти. По- скоро аз не исках да съм около него. Вероятно се получи заради мои разни психарии, щото ми разправя как искал да е с мене завинаги, бла бла- имам панически страх от такива неща, не мога да си представя, че на 18 ще се омъжа, ще живея с някого и т. н., плюс т'ва и учех много... Както и да е, един ден се замислих как бих се чувствала без него, и разбрах, че наистина изпитвам нещо по- специално към този човек (може би не толкова специално, че да мисля за семейство и пр., но достатъчно силно, за да ме накара да остана с него до сега). Това е първата ми толкова дълга връзка и просто не зная какво да правя.
Преодоляването на този проблем беше много дълъг и тежък и за двамата период, причинявах му болка, наранявах и себе си. След този период обаче всичко си дойде на мястото, пак беше както отначало.

НО сега имам чувството, че тази фаза се повтаря, и този път не е само заради мен, двустранно е. Сигурна съм, че ме обича, аз също държа на него. Въпросът е, че просто няма да мога да премина през нещо такова отново. Напрегната съм постоянно, ученето ми идва в повече, но се налага- изпити, ала бала... И изливам всичко негативно върху него. На него не му върви в работата, и аз го отнасям. Двамата си се нараняваме заради нас си. (ако схващате к'во имам предвид). Та не зная дали би било по- добре да се разделим (въпреки че не го искам), или да се мъчим. С говорене не става, то не е нарочно и съзнателно. Все по- често се караме, викаме си, заяждаме се... Преди тоя момент сме се карали мах 10- тина пъти, от които 3 сериозно- след негови запивки и приказки, които не ми са се понравили... Не искам да го режа, но няма ли да е по- ндобре да спрем да се виждаме за известно време?

Благодаря на онези, които изчетоха моите душевни излияния :)

Kukumqvka
10-25-2009, 20:40
Аз мисля,че трябва да си 'починете' един от друг .. и когато почнете да си липсвате,ще осъзнаете .. какво значите един за друг. :-o

sladur4etyYy
10-25-2009, 20:41
явно сте свикнали дотолкова един с друг, че нямате никакви задръжки откъм поведение и всеки си позволява да си излива всичко негативно в/у другия. може би временната раздяла би помогнала да си изясните чувствата и желанията сами пред себе си. може наистина всичко да е само период, както преди, но може и просто връзката ви да се е изчерпала.

PsychologicalDisorder
10-25-2009, 20:45
touch the меч. :)

Jesssy
10-26-2009, 08:04
Прекалено лично е.Не се влияи от форумни иэкаэвания.Сама реши какво ИСКАШ.

vesito0
10-26-2009, 09:37
Аз мисля,че трябва да си 'починете' един от друг .. и когато почнете да си липсвате,ще осъзнаете .. какво значите един за друг. :-o

съгласна съм с този отговор..
;)

haritov
10-26-2009, 09:59
осъзнайте се!!!!

glymo14
10-26-2009, 15:32
ще го преодолеете този период, така е няма как.Да не мислиш че примерно родителите ти се разбират чудесно, и те си имат своите кахъри, но не се развеждат при караници или някакви подобни неща.Ако всеки се отказваше при такъв труден период досега да няма семейства.Всичко минава, оценявай хубавите моменти.А и според мене най-много вредно влияние донася неговата работа и твоето учение, прекалено много ви натоварва и не си отделяте внимание един на друг.Всичко е преходно.

john95
10-26-2009, 15:34
touch the меч. :)

Оф топик - къде ги намираш тези подписи бе 8-)