PDA

View Full Version : ЦСКА 0:3 Миньор Пк - Коментари!



savoy
10-25-2009, 21:02
Е, какво ще кажете? :D Добър мач стана :D :D

InDo
10-25-2009, 21:33
Сега свинете мълчат,ама като левски пада знаят да говорат! САМО ЛЕВСКИ!

Pwnmaster
10-26-2009, 09:48
Под земята рие и чорбата бие-що е то? :D

psychopath
10-26-2009, 11:10
^ ROFL! 8-)

MiRaCuLiX
10-26-2009, 12:00
май беше обратното,когато цска биеха а лефски срамно срамно падаха от посредствени отбори вие се криехте.но аз по принцип не коментирам отборите които не са в петицата на класирането в групата.Ще говоря за мача както е смисъла на темата(въпреки че не видях коментарите отностно мача,защото нямате акъл говеда).Слаб мач за ЦСКА вярно е,напоследък не ни върви но мисля,че това скоро време няма да се повтори.От мача с Ливърпул никой не ни е побеждавал с 3:0 на БГ Армия нито с повече...време беше,но стига ви толкоз.Поклон пред 32 кратните шампиони на БГ!

bojilow
10-26-2009, 12:29
Сега свинете мълчат,ама като левски пада знаят да говорат! САМО ЛЕВСКИ!
Опаа.. Хайде да не говориме толкова смело за Левски, окей ?
Не съм нито Левскар, нито Цесекар..
В момента ЦСКА играе по-добрия футбол и имат и успехи, а Левски се представя супер лошо.. Няма да се изненадам ако след 4-5 години Левски е просто един отбор в Б група !
Спамите на МАХ, темата е за ЦСКА и Миньор Пк, а не за Левски и ЦСКА ! :-x

Не съм гледал мача, но разбирам, че ЦСКА са паднали, мач по мач не си прилича..
Пък браво на момчетата за старанието и волята..
Трябва да има повече отбори който да показват, че не всичко е ЛЕВСКИ И ЦСКА ! :(

Абе в България няма футбол и това е .. :)

cunt
10-26-2009, 13:10
Срамът е голям спор няма. Но предпочитам веднъж да загубим с 3:0 ,отколкото три пъти с по 1. ЦСКА пак ще е шампион! 8)

psychopath
10-26-2009, 17:30
май беше обратното,когато цска биехаименно.
колко си тъп. :D

psychopath
10-26-2009, 17:31
Сега свинете мълчат,ама като левски пада знаят да говорат! САМО ЛЕВСКИ!
Опаа.. Хайде да не говориме толкова смело за Левски, окей ?
Не съм нито Левскар, нито Цесекар..
В момента ЦСКА играе по-добрия футбол и имат и успехи, а Левски се представя супер лошо.. Няма да се изненадам ако след 4-5 години Левски е просто един отбор в Б група !
Спамите на МАХ, темата е за ЦСКА и Миньор Пк, а не за Левски и ЦСКА ! :-x

Не съм гледал мача, но разбирам, че ЦСКА са паднали, мач по мач не си прилича..
Пък браво на момчетата за старанието и волята..
Трябва да има повече отбори който да показват, че не всичко е ЛЕВСКИ И ЦСКА ! :(

Абе в България няма футбол и това е .. :)теб кой те е излъгал, че разбираш от футбол? 8-)

bojilow
10-26-2009, 17:53
Сега свинете мълчат,ама като левски пада знаят да говорат! САМО ЛЕВСКИ!
Опаа.. Хайде да не говориме толкова смело за Левски, окей ?
Не съм нито Левскар, нито Цесекар..
В момента ЦСКА играе по-добрия футбол и имат и успехи, а Левски се представя супер лошо.. Няма да се изненадам ако след 4-5 години Левски е просто един отбор в Б група !
Спамите на МАХ, темата е за ЦСКА и Миньор Пк, а не за Левски и ЦСКА ! :-x

Не съм гледал мача, но разбирам, че ЦСКА са паднали, мач по мач не си прилича..
Пък браво на момчетата за старанието и волята..
Трябва да има повече отбори който да показват, че не всичко е ЛЕВСКИ И ЦСКА ! :(

Абе в България няма футбол и това е .. :)теб кой те е излъгал, че разбираш от футбол? 8-)

Еми извинявам се, тренирам от 8 години и ходих 2 месеца в Барса на проби, разбирам повече от теб, ясно ? Защото съм сигурен, че си любител .. Кажи ми кое е футбола в България, бе разбирач ? Слушам те .. ? :-x

psychopath
10-26-2009, 18:23
Първо: Защо реши, че аз не съм? Защо реши, че съм любител? :-o
Второ: Ако ще и 20 години да играеш футбол, това не задължително означава, че разбираш от футбол. :)
Трето: Мога да чета все още...
Четвърто: "Кажи ми кое е футбола в България..." .... аххахаха това вече няма да го коментирам :)

Mariax
10-26-2009, 20:57
Миньоро , Миньоро , Миньоро ! :lol:

bojilow
10-26-2009, 21:12
Първо: Защо реши, че аз не съм? Защо реши, че съм любител? :-o
Второ: Ако ще и 20 години да играеш футбол, това не задължително означава, че разбираш от футбол. :)
Трето: Мога да чета все още...
Четвърто: "Кажи ми кое е футбола в България..." .... аххахаха това вече няма да го коментирам :)
Няма да споря с теб, ако имахме футбол щяхме един път поне да стигнеме до някъде..
Тогава щом и ние и Манчестър, Челси, Арсенал имаме футбол какво ни прави толкова далеч от тях ? :oops:

psychopath
10-26-2009, 21:34
Гледай сега...аз винаги съм харесвал и винаги ще харесвам българския футбол (и още повече по долните дивизии...особено югозападна В група, чувството е уникално xD.
Бил съм свидетел на епични сцени, за коiто дори Толкин може да ми завиди. xD)

А, че нивото на футбола ни е далеч от средноевропейското (изобщо не говоря за Англия) е вярно, но това означава ли, че трябва да се игнорира футбола ни? :)

Иначе конкретно за най-последните мачове (последните 2) на Левски и ЦСКА, смея да твърдя, че Левски има повече проблясъци-
Срещу Залцбург не играхме лошо и при повече шанс, можеше (дори заслужавахме) по-добър резултат.
В Своге мача не съм го гледал...само дузпата, но въпреки нея победихме, което е важното.

А ЦСКА след добрите резултати и в началото на сезона добри игри (защото срещу Ботев и Сливен с много мъка взеха мачовете) бяха напълно безлични срещу Базел...а за мача с Миньор не е нужен коментар.

Не ме разбирай погрешно, не искам да изкарам Левски като кой знае колко силен отбор, защото това не е така, но просто недейте да се самозалъгвате :)
Имахте някои силни мачове, силни резултати ...
Ние излизаме от нашата криза (дай Боже), докато вие изглежда тепърва навлизате ...
това исках да кажа, надявам се този път да си ме разбрал и не смятам, че е нужно пак да си мериш пишката като ми обясняваш къде и колко си играл.
не съм дребнав и нямам намерение да си меря пишката, не че не мога :Р

айде със здраве =]

Baco_Gacov
10-26-2009, 23:53
Егати пародията сме...оня ден шампиона на страната би и медиите го класифицираха като "чудо",веднага след т'ва другия ни "гранд" пада 0:3 вкъщи от Миньоро (с цялото ми уважение към отбора направил 1:1 с Уигън).А,бе,маани бегай.

bojilow
10-27-2009, 05:40
Гледай сега...аз винаги съм харесвал и винаги ще харесвам българския футбол (и още повече по долните дивизии...особено югозападна В група, чувството е уникално xD.
Бил съм свидетел на епични сцени, за коiто дори Толкин може да ми завиди. xD)

А, че нивото на футбола ни е далеч от средноевропейското (изобщо не говоря за Англия) е вярно, но това означава ли, че трябва да се игнорира футбола ни? :)

Иначе конкретно за най-последните мачове (последните 2) на Левски и ЦСКА, смея да твърдя, че Левски има повече проблясъци-
Срещу Залцбург не играхме лошо и при повече шанс, можеше (дори заслужавахме) по-добър резултат.
В Своге мача не съм го гледал...само дузпата, но въпреки нея победихме, което е важното.

А ЦСКА след добрите резултати и в началото на сезона добри игри (защото срещу Ботев и Сливен с много мъка взеха мачовете) бяха напълно безлични срещу Базел...а за мача с Миньор не е нужен коментар.

Не ме разбирай погрешно, не искам да изкарам Левски като кой знае колко силен отбор, защото това не е така, но просто недейте да се самозалъгвате :)
Имахте някои силни мачове, силни резултати ...
Ние излизаме от нашата криза (дай Боже), докато вие изглежда тепърва навлизате ...
това исках да кажа, надявам се този път да си ме разбрал и не смятам, че е нужно пак да си мериш пишката като ми обясняваш къде и колко си играл.
не съм дребнав и нямам намерение да си меря пишката, не че не мога :Р

айде със здраве =]

Приятел аз съм ЛЕВСКАР ! :lol:
Говора, че обичам отбора си, но не е на ниво в момента, ако можеш така да ме разбереш :)

WrongLife
10-27-2009, 07:47
Егати пародията сме...оня ден шампиона на страната би и медиите го класифицираха като "чудо",веднага след т'ва другия ни "гранд" пада 0:3 вкъщи от Миньоро (с цялото ми уважение към отбора направил 1:1 с Уигън).А,бе,маани бегай.

Освен че пишеш като селянин и футбол не гледаш. 1:1 беше с Фулъм, но нали където е Фулъм, там е и Уигън?! :D :D

Baco_Gacov
10-27-2009, 10:43
WrongLife,
Първо,дали пиша като селянин,дали като "гражданин",т'ва изобщо не е твоя работа!Второ,колко гледам футбол също не е твоя работа!Трето,прочети още неколко пъти поста,обмисли го хубаво,ама много пъти го прочети и много помисли,след т'ва виж контролите на Миньор преди сезона и ела пак да се изкажеш.ОК?

WrongLife
10-27-2009, 10:56
WrongLife,
Първо,дали пиша като селянин,дали като "гражданин",т'ва изобщо не е твоя работа!Второ,колко гледам футбол също не е твоя работа!Трето,прочети още неколко пъти поста,обмисли го хубаво,ама много пъти го прочети и много помисли,след т'ва виж контролите на Миньор преди сезона и ела пак да се изкажеш.ОК?

Ако горовиш за Уигън и Миньор равен, ок, но аз разбрах за ЦСКА, защото този сезон те не са играли с Уигън. Може да е недоразумение. Но наистина тея запетай в пред. ти пост не ме вдъжновяват

Baco_Gacov
10-27-2009, 15:52
Е щом единия отбор е играл с Уигън,другия не е,кой ли имам предвид?Както и да е,радвам се,че се изяснихме :) А на запетаите к'во им е?И що всеки вече се хваща за пустите запетаи,като че ли 'сичко друго ни е наред в държавата.. 8-)

ohluv
10-27-2009, 15:55
Важна е агитката на Миньоро :D

smeshnik
10-27-2009, 15:55
в запетаите е проблема, но да не забравяме, че "Пред винкело всички сме равни!"

specnaz1914
10-31-2009, 10:24
саМо МиньорО 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

HanopkaH
10-31-2009, 16:02
http://www.prikachi.com/files/1131427j.jpg