PDA

View Full Version : Диета на Др Емилова



Dimityr
10-26-2009, 07:07
Я ми кажете точно какво представлява тази диета .. какво се яде , колко се приема,има ли упражнения бе въобще всичко ... :)

Carmen_Kass
10-26-2009, 10:55
Ми аз знам за гладуването.Ядеш плодове,пиеш вода.Обаче след това захранваето е много важно и трудно.И е желателно да е под лекарски контрол,защото си е опасно начинание.Зависи за какво ти трябва:да лекуваш здравословен проблем с гладолечение или да сваляш ей така...?
Ако си решил да се движиш по нейния метод виж тук: http://www.emilova.org/ и е желателно да си го правиш там.
Има мноого други диети,които не са чак толкова тежки.Пробвай с тях.

Ето ти какво представява:омекотено гладуване на плодове, включващо 1-2 кг плодове и 4 билкови чая на ден. Освен тях плодолечебната програма не допуска други храни. Изключение правят прясно изцедените сокове"Фреш" от плодове и зеленчуци и натурално приготвен зеленчуков бульон.Плодолечението най-често продължава 15-20 дни, след което започва захранване, което представлява плавен преход към природосъобразно хранене. Обикновено захранването(по схема) трае половината от времето на плодолечението и съдържа сурови зеленчуци, ядки и готвени храни.
Упражнения:Йога,каланетика ,разходка,китайска гимнастика,спортни танци...
Дано съм била малко полезна

Sissy90
10-26-2009, 11:15
Я ми кажете точно какво представлява тази диета .. какво се яде , колко се приема,има ли упражнения бе въобще всичко ... :)
Нищо :D
Шегувам се, но е почти така. "Яде" се през два часа, като се редуват - единия път плод, другия чай с мед. Това мога да допълня към предния пост.
Самото захранване започва със задушени зеленчуци - моркови, картофи. После се добавят една по една други храни - хляб, ядки. Месото се включва след захранването. Солта е забранена по време на режима, за захранването не съм сигурна, но мисля че и там също.

MrUndaztood
10-26-2009, 12:18
Естествено,че солта е забранена.Да няма да си слага сол в чая или върху плодовете :-o



Авторката:
Това не е диета,а е "лечебно гладуване" или не правиш разлика.

За 1 ден - 1 кг плодове от един вид
8ч Плод
10ч Чай с мед
12ч Плод
14ч Чай с мед
и т.н

dydka
10-26-2009, 13:21
10 dena glad e tova kato prez dva 4asa reduva6 qb1lki i 4ai s med ne sa kakvi da e plodove a qb1lki.ba6ta mi be6e 120 kg i vmesto 10 dena kara 20 dena i posle zahranvane i posle o6te vedn1j glad za 20 dena svali 20 kg posle o6te 20 ob6to za 2 meseca 40 no ne gi e v1zv1rnal posle rejima mn trqbva da se oghrani4ava6 dza da ne vr16ta6.

dydka
10-26-2009, 13:23
ina4e vr16ta6 vsi4ko ako po4ne6 da qde6 po stariq si na4in az karah taka 10 dena i na 11 bqh mn gladna pi6e6e poriz ma mn mi be6e gladno i se nabuhah s oriz i za 3 4 dena ka4ih pak 10te det bqh svalila