PDA

View Full Version : Какво да направя?



Apricote
10-26-2009, 13:51
Ами историята е следната
от началото на учебната година знам че едно момче от моя клас ме харесва. Проблемът е че аз много не общувам с него, но все пак като го гледам отстрани по характер е много готин. Аз го възприемам само като приятел. Досега ми е помагал много пъти.. примерно днес изпаднах в много кофти ситуация и целия клас почнаха да се смеят на една моя "изцепка" :lol: мн не ми беше забавно на мен, но той стана и каза да не се държат така и ме защити пред всички. Много пъти ми е помагал така. Обаче след това си остава просто с едно "мерси" от мен и нищо друго. Как да го накарам някак си да разбере че съм му приятелка .. абе да му помогна и аз с нещо понякога да види въобще че гледам на него като приятел не като момче с което можем да бъдем нещо повече.. И мислите ли че се държи добре с мен защото просто ме харесва или е някъв гадняр.. ? оф стана мн объркано 8)

cataclysm
10-26-2009, 13:54
Като не искаш нещо повече, ще бараш мекияяяя.

Madeyed
10-26-2009, 13:57
Не съм сигурен (се пак не знам как се държи точно) та от това което прочетох смятам че не е гадняр и е готин, пък и е хлътнал по теб ... :grin: :grin: :)

insane7
10-26-2009, 13:58
Като не го искаш за нещо повече от приятел не му давай напразни надежди.

InloveAgain
10-26-2009, 14:01
Момчето се държи много добре към теб спрямо написаното :] ..
Ами какво да направиш .. ходи по често така да си говориш с него ,общувайте ..ако щеш излезте..смисъл покажи му,че ти е приятен като човек,но нищо повече ;). ( или поне за сега) ти мислиш ли,че би могло по нататъка да излезе нещо ? :-P

Apricote
10-26-2009, 14:05
Момчето се държи много добре към теб спрямо написаното :] ..
Ами какво да направиш .. ходи по често така да си говориш с него ,общувайте ..ако щеш излезте..смисъл покажи му,че ти е приятен като човек,но нищо повече ;). ( или поне за сега) ти мислиш ли,че би могло по нататъка да излезе нещо ? :-P
Да бихме могли да сме много добри приятели :)

InloveAgain
10-26-2009, 14:07
Момчето се държи много добре към теб спрямо написаното :] ..
Ами какво да направиш .. ходи по често така да си говориш с него ,общувайте ..ако щеш излезте..смисъл покажи му,че ти е приятен като човек,но нищо повече ;). ( или поне за сега) ти мислиш ли,че би могло по нататъка да излезе нещо ? :-P
Да бихме могли да сме много добри приятели :)

Имах в предвид нещо от това,което той иска :) ?

Apricote
10-26-2009, 14:08
Момчето се държи много добре към теб спрямо написаното :] ..
Ами какво да направиш .. ходи по често така да си говориш с него ,общувайте ..ако щеш излезте..смисъл покажи му,че ти е приятен като човек,но нищо повече ;). ( или поне за сега) ти мислиш ли,че би могло по нататъка да излезе нещо ? :-P
Да бихме могли да сме много добри приятели :)

Имах в предвид нещо от това,което той иска :) ?
не :o

desitoyoy
10-26-2009, 14:14
Според мен трябва да му обръщаш внимание и да го опознаеш... Най-малкото ако не го сториш можеш да загубиш истински приятел...а и след време може да стане нещо, не решавай от сега какво ще става в бъдеще...

Apricote
10-26-2009, 14:21
Според мен трябва да му обръщаш внимание и да го опознаеш... Най-малкото ако не го сториш можеш да загубиш истински приятел...а и след време може да стане нещо, не решавай от сега какво ще става в бъдеще...
съгласна съм знам че той би бил истински приятел и как да го опозная повече нещо да го заговоря ..? :oops:

fenastz
10-26-2009, 14:30
Гадино мръсна, путkата ти направлява горкото момче, по-бързо го режи, за да не страда и научи един важен урок за живота - между нормално ориентирани момче и момиче не може да съществува приятелство. :o Смили се над кученцето.

FlashMX
10-26-2009, 14:30
Момчето се държи много добре към теб спрямо написаното :] ..
Ами какво да направиш .. ходи по често така да си говориш с него ,общувайте ..ако щеш излезте..смисъл покажи му,че ти е приятен като човек,но нищо повече ;). ( или поне за сега) ти мислиш ли,че би могло по нататъка да излезе нещо ? :-P
Да бихме могли да сме много добри приятели :)

Имах в предвид нещо от това,което той иска :) ?
не :o

Why not.

Apricote
10-26-2009, 14:34
Момчето се държи много добре към теб спрямо написаното :] ..
Ами какво да направиш .. ходи по често така да си говориш с него ,общувайте ..ако щеш излезте..смисъл покажи му,че ти е приятен като човек,но нищо повече ;). ( или поне за сега) ти мислиш ли,че би могло по нататъка да излезе нещо ? :-P
Да бихме могли да сме много добри приятели :)

Имах в предвид нещо от това,което той иска :) ?
не :o

Why not.
Защото не го харесвам като за гадже например.. искам да бъдем добри приятели но едва ли ще се получи :?

haritov
10-26-2009, 14:37
еми няма да се получи защото те харесва


аз ако бях някой едва ли щях да стана да защитя някой на който му се смеят всички

Presley
10-26-2009, 14:39
Много си проста.
И ще ти го докажа.
Не общуваш много много с него,но пък си му приятелка,а?И го чувстваш като приятел?
И смяташ,че се държи добре с теб,эащото е гадняр?

InloveAgain
10-27-2009, 15:00
Момчето се държи много добре към теб спрямо написаното :] ..
Ами какво да направиш .. ходи по често така да си говориш с него ,общувайте ..ако щеш излезте..смисъл покажи му,че ти е приятен като човек,но нищо повече ;). ( или поне за сега) ти мислиш ли,че би могло по нататъка да излезе нещо ? :-P
Да бихме могли да сме много добри приятели :)

Имах в предвид нещо от това,което той иска :) ?
не :o

Why not.
Защото не го харесвам като за гадже например.. искам да бъдем добри приятели но едва ли ще се получи :?

да,наистина едва ли,защото той не иска това от теб.. и дори да бъдете приятели той винаги ще се надява да сте нещо повече.. ти ще го чувстваш като добър приятел,но той теб едва ли :? за това най-добре за него ще бъде ако въобще не бъдете и приятели.. просто познати : ).Ако вече ти имаш по- добро решение действай .. :)

huksy
10-27-2009, 16:26
Като не искаш нещо повече, ще бараш мекияяяя.
:lol: :lol: тва беше грубо :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: