PDA

View Full Version : координати



ricogross123
10-26-2009, 15:36
Здравейте
някой може ли да ми даде координати на една доцентка в София за алергия, чух че според тежестта на алергията се изготвял графих за приемане наалергия. Мой познати ми казаха, че техни приятели са я посещавали и тя им е помогнала. Била в болница, ама ми трябва спешно защото имам алергия към????? и докторите не знаят до сега съм си слагал кви ли не работи в устата и изведнъж ми се поду всичко в нея. Станах като Мария
Помощ/.

georgi12
10-26-2009, 16:57
Потърси хомеопат и лекувай алергията с хомеопатия .
От химикалите досега няма излекуван.

ricogross123
10-27-2009, 15:10
hodih vse mi izpisva vse razli4no :booooomb:

georgi12
10-27-2009, 16:13
Ако очакваш на третия ден да си ок - жестоко се лъжеш .
За разлика от обикновената , химическа медицина хомеопатията наистина лекува .
Мойта алергия започва да ме мъчи от началото на Март , та до края на Октомври . Пристъпите се състоят в сърбеж в носоглъдката и небцето , сърбеж и конюктивит , запушен нос и обилно отделяне на секрети , събиране на храчки , нацепване на устните и езика , пъпки по езика , пристъп на астма със задушаване и още куп по-дребни неща , като уртикария например . От 3 години приемам хомеопатични препарати и с всяка година положението е все по-добро .Преди 4 години използвах по 2 флакона спрей за астма , тази година съм впръсквал не повече от 10 пъти .Предишните години по два пъти ми биеха орбазон за да се освестя , тази година минах без него .
Важното при интервюто с хомеопата е да отговориш абсолютно вярно на всички въпроси .Лечението е продължително , но ефикасно . Инай-важното - при хомеопатичните продукти няма странични ефекти , дори и при предозиране , което все пак не е желателно .
Например .- при ужилване от пчела се дава Апис Мелифика , което имаосновна съставка пчела - т.е. лекува подобното с подобно.
За алергиите едно от най-използваните хомеопатични лекарства е Поленс - състав - полени .