PDA

View Full Version : приятелки ...



siiska
10-26-2009, 18:56
пиша тук за да получа съвети ... надявам се :)
малко е дълго..... :P за което се извинявам и ще съм ви благодарна ако ви стигнат нервите да г прочетете :-)
най-добрата ми приятелка е от онези хора които се сърдят за щяло и нещяло :x ако изляза от скайп без да и пиша защо... сърди ми се... ако и обещая да изляза с нея но в последствие стане нещо и не мога да изляза (извинявам и се хиляди пъти) и пак се сърди ... попринцип въобще не съм конфликтен човек и ужасно мн мразя да се карам с хората и винаги когати се нацупи за нещо аз първа правя стъпката към сдобряване а тя се прави на "госпожица самочуствие" и ми отнема поне 10 мин. писане на разревани човечета в скайп или хиляди умолявания лице в лице (от които естествено никаква реакция от нейна страна) за да ми "прости". Вече става непоносимо чуствам се един вид зависима и контролирана от нея. Когато харесам някое момче което не е особено добро за мен другата ми приятелка или другите приятелки ми казват "това момче не ми харесва предупреждавам те че може да те нарани но си е твоя работа дали ще тръгваш с него аз нищо не мога да ти кажа ти решаваш " а тя казва "само да те видя с него ще те убия той е ужасен той не те заслужава той е грозен той е незнам си какъв" постоянно се подиграва с него и ако слуууучааааааайно изляза с него и тя разбере почва едно сърдене от нейна страна не ми говори със седмици ... се пак подяволите лично МОЯ работа си е с кого ще излизам и мисля че не би тряабвало да се сърди тва си е моя живот :o ПИСНА МИ !!! a когато тя реши че не и се ходи някаде казва "ако искаш отиди сама" но ако отида сама позайте какво става .. познахте СЪРДИ МИ СЕ !!! ... и ето отново ми е сардита и защо .... защото се поколебах дали да отидем в мола понеже майка ми не ме пускаше тряабваше да и помогна ... след като казах на най-добрата си фр че не е сигурно дали ще отида с нея в мола последните думи които чух от нея бяха "остави няма да ходим никаде :x няма значение.... " и ми затвори телефона !!! ужасно е !!! постоянно когато не стане на нейната следва изрчението "Остави .... " и се сърди .... не искам да я загубя като приятелка но не мога да понасям това и държание ! та аз не мога да изляза с другите си приятелки защото тя ми се сърди !!!! знам че съм слаба като характер и просто не мога аз веднъж да и се "изперча" и да и кажа "НЯМА остави .... " !

ще съм ви благодарна ако ми кажете вие какво мислите иии да ми дадете някои савети ... но да говоря с нея е апсууурт тогава какъв скандал ще извадиии никога повече няма да ми проговори а не искам да я изгубя като приятелка ... :(

Biskfitka
10-26-2009, 19:04
Мързи ме да чета ама и аз мразя да ми излизат от скайп без да кажат поне чао... 8-)

elito0o0o0
10-26-2009, 19:40
^^ ъ ъъъммм .. само да ти кажа ,че едно такова разглезено и мрънкащо същество.. едва ли после ще я потърси...

по темата: Еми тфа за мене е една голяма лигла ! Такива мрънкащи същества не заслужават да им обръщаш внимание... Единственото нещо,което можеш да направиш е да и кажеш ,че ти е писнало от всичко това (на мен ми се е налагало и то 2 пъти..)..... но внимавай как ще и го кажеш... Аз когато имам такъв проблем казвам всичко в очите и ги оставям да се оправят ,но това ,че ти нещеш да я загубиш... пахаха ,а мислиш ли ,че тя мисли същото за теб... че сте гоООлеееЕеми приятелки и т.н. ... хуххуху.. тФа глезенко момичИнцИ я боли фара ,че на теб ти е гадно.. сфаШш ли? Използва те брутално!! Не ти дава да си хванеш гадже,да излизаш с др. фр. ... тФа кФо ти говори?? ... Ако не можеш да се сетиш.. начии.. нз... трябва човек да е мноо тъп,че да не ги вижда тия неща... Ако искаш да си останеш нейния парцал.. и да бърше всичко с теб,докато си прави кефа.. мълчи си и продължавай в същия дух.. ;) няма кФо повече да ти кажа.. ;)

deni15
10-26-2009, 19:51
Mм не го прочетах цялото ,но най ги мразя такива дето се сърдят за няма нищо,а ти недей и ходи зад гъза а гледай да става обратното...Или я зарежи без да ти пука да видим ква приятелка ти е остави я тя да те потърси веднъж а не все ти да и се молиш.И аз преди се занимавах с една такава дрисла ,но и ходех зад гъза заради компанията и момчетата с които се движеше ,но спря да ми пука и постоянно спрях да я търся и да и слушам акълите

fluffka1
10-26-2009, 20:39
мене като по чудо не ме домързя да го прочета :lol:
та кво да ти кажа... май не умееш да си избираш приятелките :? незнам какво като качество си харесала в нея, и според мен е няква лигла.
А ако от сравнително скоро е започнала да се държи така, преди е била друга, значи го прави нарочно, или някой я настройва, или просто й е омрузнало от тебе и не те харесва и се чуди как да те разкара като гледа постоянно да се скара с тебе. тва е според мен. Не виждам друга причина за държанието й. А какво да правиш... ами не е зле да събереш малко смелост и да поговориш с нея, тва е най-доброто решение на каквито и да е проблеми :) късмет

VerryBerry
10-27-2009, 09:39
бла-бла-бла...
абе мани я тая приятелка.Толкова е свикнала ти да я търсиш,че няма накъде :D .Най-добре я зарежи.Какво въобще си й харесала?!

KotQncU
10-27-2009, 13:27
ухх и аз имам същия проблем ама с 4 "приятелки" и нз кво да ги пр :x всъщност като помислим за мен нямам решение пък кво остава и за теб да имам :(

aloveyou
10-27-2009, 15:17
Леле и ако на тази викаш "Най-добра приятелка" :shock: :-o

Ами остави я да се сърди и не я търси..След време тя сама ще дойде при тебе
Или:


Единственото нещо,което можеш да направиш е да и кажеш ,че ти е писнало от всичко това (на мен ми се е налагало и то 2 пъти..)..... но внимавай как ще и го кажеш... Аз когато имам такъв проблем казвам всичко в очите и ги оставям да се оправят ,но това ,че ти нещеш да я загубиш... пахаха ,а мислиш ли ,че тя мисли същото за теб... че сте гоООлеееЕеми приятелки и т.н. ... хуххуху.. тФа глезенко момичИнцИ я боли фара ,че на теб ти е гадно.. сфаШш ли? Използва те брутално!! Не ти дава да си хванеш гадже,да излизаш с др. фр. ... тФа кФо ти говори?? ... Ако не можеш да се сетиш.. начии.. нз... трябва човек да е мноо тъп,че да не ги вижда тия неща..