PDA

View Full Version : Дискотека - момчв - денс ?!



stefcho1
10-26-2009, 21:11
Здравейте.Пише ви едномомче на 17години.Снощи бях за първи път на дискотека.Събрахме се 3 момичета и 4 момчета.И ми стана мн неудобно когат всички станаха да играят.Проблемат обаче при мене е , че съм срамежлив и не знам как се танцува, да така е . Имам смелостта да изляза на дансинга но просто не знам как се танцува ... пускаха чалга. Харесвам чалгата ама... след 3 дена сигурно пак ще ходим , поне така ми казаха. Аз обаче не съм мн сигурен дали искам да отида поради причината , че не ми се седи пак на столчето сам. Какво да направя как да се науча ? опитвам се малко в къщи ама мисля , че играя малко женски едно такова.. ???

revengersa
10-26-2009, 21:25
Не бе чоек .. игрей си както на теб ти е най доре .. майната им на другите ,,ако пък не са аресваш как играеш...измисли нешо по добро..
се пак,не е па чак толко трудно а са танцува :? :? просто следвай ритъма и са кефи на живата (rock) :D

smeshnik
10-27-2009, 11:59
пийни нещо преди това за настроение 8-)

mi6kata666
10-27-2009, 16:16
Както каза пича горе пийни малко за да се отпуснеш и от вътре ше ти дойдат някви движения.Първия път когато аз отидох на дискотека и аз бях така (5 клас някъде беше) ама следващия път като отидох пийнах малко и се разтънцувах въобще не ми е пукало как съм изглеждал :)