PDA

View Full Version : Какъв ми е проблема?



SaintLucifer
10-27-2009, 08:37
Здравейте!
Значи по принцип не съм голям фен на търсенето на помощ във форуми и по интернет изобщо, но в случая искам да видя мненията на хора, които не ме познават, защото мисля, че ще са по-обективни.
На 17 съм и никога не съм имал приятелка. Проблемът е, че не мога да си обясня защо. Обикновено по купони и събирания, на мен ми връзва първи, и много рядко изпускам възможността, но след това, просто нещата не стават, излизаме някъде, само двамата и срещата се оказва пълен провал, неловка тишина, тъпи разговори, едносрични отговори.
Странното обаче е, че не съм грозен, може би не съм някакъв красавец, но определено не съм грозен, нямам пъпки или някакви белези, грижа се за себе си, обличам се добре, висок съм, имам хубава фигура, абе в общи линии не съм някакъв пъпчив чикиджия тежащ 60 килограма.
Не съм и глупав, вниманието ми трудно се задържа върху едно нещо, затова се интересувам от много теми и имам богата обща култура, така че не виждам защо никога не се получава някакъв разговор.
Сега за да не излезе, че се мисля за господин Перфектен, ще посоча и някои от недостатъците си:
Доста саркастичен съм, привърженик съм на черния хумор, и понякога не успявам да се спра навреме преди да изръся някоя глупост, която макар и смешна определено е много неуместна, лицето ми е безизразно, много рядко показвам каквато и да било емоция, макар и уравновесен понякога се ядосвам за глупости и задълбавам в идиотски спорове, от рода на "Защо пак има задръстване?" и пр., истинската простотия, която не е просто за шега ми бърка в здравето и направо не я понасям, мразя тъпизмите, не понасям и лигавщини.
Бих искал да чуя вашите мнения за проблема ми, и отново да обобщя темата - "Защо не мога да си намеря приятелка?", не питам как да се уредя с някоя за една вечер, това го мога и сам, но в общи линии, тези които се навиват лесно, не ги искам близо до себе си, а с трудните просто не успявам.

Priceless
10-27-2009, 08:43
Доста саркастичен съм, привърженик съм на черния хумор, и понякога не успявам да се спра навреме преди да изръся някоя глупост, която макар и смешна определено е много неуместна, лицето ми е безизразно, много рядко показвам каквато и да било емоция, макар и уравновесен понякога се ядосвам за глупости и задълбавам в идиотски спорове, от рода на "Защо пак има задръстване?" и пр., истинската простотия, която не е просто за шега ми бърка в здравето и направо не я понасям, мразя тъпизмите, не понасям и лигавщини.

Заради това.

1. МРАЗЯ, когато момчето няма граници и ръси простотии не на място.
2. Не понасяш лигавщини? Е сори брат, ама на всеки се случва да се разлигави понякога.
4. Сарказъм ... мм .. също не ми е едно от най-любимите неща. Често пъти просто ми бърка в здравето. ;/
Иначе .. няма лошо, че не обичаш простотията ... че то кой ли я обича. Обачеее .. в лигата в умерени граници няма нищо лошо.

haritov
10-27-2009, 08:46
дръж се сериозно и си имай мярка на простутията

не е само до красотата трябва и с думи да омайваш

а на теб точно това ти е проблема едно момиче иска мъж насреща не лигав седмокласник

SaintLucifer
10-27-2009, 09:05
Не ръся простотии, случва ми се рядко, но все пак трябваше да го отбележа, винаги съм сериозен, рядко ме обзема еуфория или нещо такова.
А за простотията, нека бъдем честни - 90% от хората в гимназиите я боготворят, колкото по-прост и тъп толкова по-добре, чувал съм спорове кой повече НЕ учи, и кой по колко време НЕ учи, което просто звучи абсурдно, но както и да е.
Темата я пуснах, защото най-големите кретени, които познавам, имат сериозни приятелки, а аз се провалям за пореден път и просто не мога да намеря някакво логично обяснение за това.
Благодаря за отговорите!

Priceless
10-27-2009, 09:10
Явно тези "най-големи" кретени знаят как да се държат пред момиче ;)

WrongLife
10-27-2009, 09:18
Явно тези "най-големи" кретени знаят как да се държат пред момиче ;)

Не съм съгласен. Според мен момичетата мислят за готино да се нафиркаш кат` кирка и да се надушкаш със силна цигара в някой двор близо до училище. В моя клас имаме един утрепляк, който е пълна развалина, пияница, пушач, но момичетата го харесват. Неговата тъпотия е безгранична, дори се е бъл с дърво. Дали според вас това е нормално?
Автора /едно свясно момче/ е засенчено от "звезда" като този.

haritov
10-27-2009, 09:19
Не ръся простотии, случва ми се рядко, но все пак трябваше да го отбележа, винаги съм сериозен, рядко ме обзема еуфория или нещо такова.
А за простотията, нека бъдем честни - 90% от хората в гимназиите я боготворят, колкото по-прост и тъп толкова по-добре, чувал съм спорове кой повече НЕ учи, и кой по колко време НЕ учи, което просто звучи абсурдно, но както и да е.
Темата я пуснах, защото най-големите кретени, които познавам, имат сериозни приятелки, а аз се провалям за пореден път и просто не мога да намеря някакво логично обяснение за това.
Благодаря за отговорите!

еми и аз в моя клас имах един пълен турбо кретен ама пред приятелката му не съм го видял да се лигави и за миг

haritov
10-27-2009, 09:20
Явно тези "най-големи" кретени знаят как да се държат пред момиче ;)

Не съм съгласен. Според мен момичетата мислят за готино да се нафиркаш кат` кирка и да се надушкаш със силна цигара в някой двор близо до училище. В моя клас имаме един утрепляк, който е пълна развалина, пияница, пушач, но момичетата го харесват. Неговата тъпотия е безгранична, дори се е бъл с дърво. Дали според вас това е нормално?
Автора /едно свясно момче/ е засенчено от "звезда" като този.


аха кой клас си 7 8 ?

WrongLife
10-27-2009, 09:22
9 има ли значение?

WesTSider
10-27-2009, 09:22
СПОРЕД МЕНЕ ПЪК СПИЧА ..... :) пък и да се полигави малко кво проблем няма но в някакви граници 8-) ..... хубаво е да разсмее момичето
та пич по спокойно това е то не се впрягай и ще успееш ... трябва да не ти пука бъди спокоен и доста приказлив :D

haritov
10-27-2009, 09:24
9 има ли значение?

ами да огромно за 15г деца като вас това е геройство

WrongLife
10-27-2009, 09:26
9 има ли значение?

ами да огромно за 15г деца като вас това е геройство

Да а това е толкова жалко.

haritov
10-27-2009, 09:28
9 има ли значение?

ами да огромно за 15г деца като вас това е геройство

Да а това е толкова жалко.

а той е на 17 вече и почти мъж както се вика не дете

разбираш ли накъде бия след някоя друга година като пораснеш може и да ме разбереш

може да са 2г но разликата е огромна

WesTSider
10-27-2009, 09:29
абе такова не съм виждал обаче съм виждал доста пъти как момиче къса с момче щото е пияно иии я е наранило ... :D :D
Аз лично не бих се напил така пред гаджето си ..... иначе ако съв с фр-тата си ме отпишете :lol: :lol:

WrongLife
10-27-2009, 09:30
9 има ли значение?

ами да огромно за 15г деца като вас това е геройство

Да а това е толкова жалко.

а той е на 17 вече и почти мъж както се вика не дете

разбираш ли накъде бия след някоя друга година като пораснеш може и да ме разбереш

може да са 2г но разликата е огромна

До тук в темата съм съгласен с всяко твое мнение. Не разбрах ти несъгласен ли си с мен или мислиш, че не мисля зряло като съм на 15

haritov
10-27-2009, 09:35
9 има ли значение?

ами да огромно за 15г деца като вас това е геройство

Да а това е толкова жалко.

а той е на 17 вече и почти мъж както се вика не дете

разбираш ли накъде бия след някоя друга година като пораснеш може и да ме разбереш

може да са 2г но разликата е огромна

До тук в темата съм съгласен с всяко твое мнение. Не разбрах ти несъгласен ли си с мен или мислиш, че не мисля зряло като съм на 15

момичетата на твоята възраст тук съм съгласен

добре мислиш дано и действаш така

sladur4etyYy
10-27-2009, 09:42
Не ръся простотии, случва ми се рядко, но все пак трябваше да го отбележа, винаги съм сериозен, рядко ме обзема еуфория или нещо такова.
А за простотията, нека бъдем честни - 90% от хората в гимназиите я боготворят, колкото по-прост и тъп толкова по-добре, чувал съм спорове кой повече НЕ учи, и кой по колко време НЕ учи, което просто звучи абсурдно, но както и да е.
Темата я пуснах, защото най-големите кретени, които познавам, имат сериозни приятелки, а аз се провалям за пореден път и просто не мога да намеря някакво логично обяснение за това.
Благодаря за отговорите!

еми и аз в моя клас имах един пълен турбо кретен ама пред приятелката му не съм го видял да се лигави и за миг

точно тва щях да кажа. ''кретените'' са такива само в компании, нямате представа до каква степен се изменя 1 такова момче, когато е насаме с момиче, към което наистина изпитва нещо.

GodLovesYou
10-27-2009, 10:00
all my baby realy wants is the moneey ... the money i aint got ...

cinderella_gugutka
10-27-2009, 13:58
нямаш проблем-просто не си попаднал на подходящото моми4е :)

fenastz
10-27-2009, 14:48
С една дума си палячо ? Сори ама недолюбвам твоя вид :o

ScarletBite
10-27-2009, 15:39
Доста саркастичен съм, привърженик съм на черния хумор, и понякога не успявам да се спра навреме преди да изръся някоя глупост, която макар и смешна определено е много неуместна, лицето ми е безизразно, много рядко показвам каквато и да било емоция, макар и уравновесен понякога се ядосвам за глупости и задълбавам в идиотски спорове, от рода на "Защо пак има задръстване?" и пр., истинската простотия, която не е просто за шега ми бърка в здравето и направо не я понасям, мразя тъпизмите, не понасям и лигавщини.
Охооо... Мен лично всичко това ме привлича.Обожавам арогантни, нахакани и интелигентни момчета. :P Но от друга страна, ти показваш ли на момичетата, че си заинтересован от тях?Възможно е да изглежда сякаш си придаваш важност и се надуваш - а това, повярвай ми, дразни.Дори и да се позволяваш да поначесваш другите, към Нея няма да е зле да проявиш уважение.Щом си човек, който намири кусури във всичко, как мислиш би се почувствала тя, ако види, че я намираш прекрасна?Повече от поласкана, естествено 8) И това ще задържи вниманието й върху твоята особа.А оттам нататък е лесно - просто бъди себе си :)
Бтв, от мен да знаеш - в мига, в който някое момче спре да проявява нежност към момичето дори и за момент, я губи 8)

-----------------

Според мен момичетата мислят за готино да се нафиркаш кат` кирка и да се надушкаш със силна цигара в някой двор близо до училище.
Не слагай всички под общ знаменател.Мен лично това ме отвращава :smt011

MaLkaTa_LaDy
10-27-2009, 17:43
Здравейте!
Значи по принцип не съм голям фен на търсенето на помощ във форуми и по интернет изобщо, но в случая искам да видя мненията на хора, които не ме познават, защото мисля, че ще са по-обективни.
На 17 съм и никога не съм имал приятелка. Проблемът е, че не мога да си обясня защо. Обикновено по купони и събирания, на мен ми връзва първи, и много рядко изпускам възможността, но след това, просто нещата не стават, излизаме някъде, само двамата и срещата се оказва пълен провал, неловка тишина, тъпи разговори, едносрични отговори.
Странното обаче е, че не съм грозен, може би не съм някакъв красавец, но определено не съм грозен, нямам пъпки или някакви белези, грижа се за себе си, обличам се добре, висок съм, имам хубава фигура, абе в общи линии не съм някакъв пъпчив чикиджия тежащ 60 килограма.
Не съм и глупав, вниманието ми трудно се задържа върху едно нещо, затова се интересувам от много теми и имам богата обща култура, така че не виждам защо никога не се получава някакъв разговор.
Сега за да не излезе, че се мисля за господин Перфектен, ще посоча и някои от недостатъците си:
Доста саркастичен съм, привърженик съм на черния хумор, и понякога не успявам да се спра навреме преди да изръся някоя глупост, която макар и смешна определено е много неуместна, лицето ми е безизразно, много рядко показвам каквато и да било емоция, макар и уравновесен понякога се ядосвам за глупости и задълбавам в идиотски спорове, от рода на "Защо пак има задръстване?" и пр., истинската простотия, която не е просто за шега ми бърка в здравето и направо не я понасям, мразя тъпизмите, не понасям и лигавщини.
Бих искал да чуя вашите мнения за проблема ми, и отново да обобщя темата - "Защо не мога да си намеря приятелка?", не питам как да се уредя с някоя за една вечер, това го мога и сам, но в общи линии, тези които се навиват лесно, не ги искам близо до себе си, а с трудните просто не успявам.

1. За мен сърказмът не е лошо нещо. Стига да е в границите, като граници е доста обширно понятие.
2. И черния хумор удобрявам.
3. Не показваш емоции, хех хех... За мен най-важното във външността на едно момче е чарът, не красотата или очите или т.н. А едно момче е чаровно именно тогава, когато излъчва положителна енергия. Дори не мога да го обясня. Просто е лошо да не показваш емоциите си, добри или лоши.
4. Това че водиш идиотски спорове не е проблем.
5. Ех лигавщината. Ти какво мислиш за хубаво да си дървен философ ли? Всеки един от нас има нужда да се развесели като се лигави. [Зависи какво значение влагаш в думата лигавщина естествено.]

Общо взето е това, ако приемем че положителните ти черти наистина са такива, а не се надценяваш, и нямаш други отрицателни черти. Късмет :-)

Liar
10-27-2009, 18:09
На хората не им се говори по сериозни теми,а хуморът не всеки го разбира.Не че ти има нещо.

FromAutumToAshes
10-27-2009, 18:10
Признавам не прочетох какво си писал, ама то пък ти ако не знаеш какъв ти е проблема, че кой друг да знае ? ...

SaintLucifer
10-27-2009, 18:17
Какво имам предвид под лигавщина ли? Идиотски хилеж, правене на глупости, нито уместни, нито смешни, освен за този, който ги прави разбира се.
Мисля, че някои бъркат радостното настроение с лигня, едно е да си весел и усмихнат, друго е да се правиш на идиот, защото така ти е кеф.

Благодаря отново за отговорите, замислих се - Защо, ако всички твърдят, че не обичат простаците и селяните, тези, които крещят и псуват като каруцари на кръстовище, винаги получават цялото внимание, а под внимание нямам предвид неодобрителни погледи, ами жив интерес към въпросния човек?
Дали ако и аз започна да се държа като селски кмет на сватба, няма да получа повече внимание, трябва ли да направя това?

Vain
10-27-2009, 18:33
Защо ли? Защото в България през последните години простотията стана национален спорт. Тъпотията е поставена над всичко и колкото по-тъп и ограничен си, толкова по-велик си в очите на другите.

desitoyoy
10-27-2009, 19:22
Ми от описанието аз реших, че си някакъв супер готин пич...ако искаш мога да те уредя с една приятелка 8) 8) 8) 8) честно говоря ти си първото момче напоследък, което има реална представа за света

dif4u1912
10-27-2009, 19:33
Здравейте!
Значи по принцип не съм голям фен на търсенето на помощ във форуми и по интернет изобщо, но в случая искам да видя мненията на хора, които не ме познават, защото мисля, че ще са по-обективни.
На 17 съм и никога не съм имал приятелка. Проблемът е, че не мога да си обясня защо. Обикновено по купони и събирания, на мен ми връзва първи, и много рядко изпускам възможността, но след това, просто нещата не стават, излизаме някъде, само двамата и срещата се оказва пълен провал, неловка тишина, тъпи разговори, едносрични отговори.
Странното обаче е, че не съм грозен, може би не съм някакъв красавец, но определено не съм грозен, нямам пъпки или някакви белези, грижа се за себе си, обличам се добре, висок съм, имам хубава фигура, абе в общи линии не съм някакъв пъпчив чикиджия тежащ 60 килограма.
Не съм и глупав, вниманието ми трудно се задържа върху едно нещо, затова се интересувам от много теми и имам богата обща култура, така че не виждам защо никога не се получава някакъв разговор.
Сега за да не излезе, че се мисля за господин Перфектен, ще посоча и някои от недостатъците си:
Доста саркастичен съм, привърженик съм на черния хумор, и понякога не успявам да се спра навреме преди да изръся някоя глупост, която макар и смешна определено е много неуместна, лицето ми е безизразно, много рядко показвам каквато и да било емоция, макар и уравновесен понякога се ядосвам за глупости и задълбавам в идиотски спорове, от рода на "Защо пак има задръстване?" и пр., истинската простотия, която не е просто за шега ми бърка в здравето и направо не я понасям, мразя тъпизмите, не понасям и лигавщини.
Бих искал да чуя вашите мнения за проблема ми, и отново да обобщя темата - "Защо не мога да си намеря приятелка?", не питам как да се уредя с някоя за една вечер, това го мога и сам, но в общи линии, тези които се навиват лесно, не ги искам близо до себе си, а с трудните просто не успявам.

ти пък ако си мислиш че килограмите и пъпките са един от проблемите...или си го можеш или не...има хора които вродено могат да завържат интересен диалог с противоположния пол но уви има и такива които просто не им се отдава...

WrongLife
10-27-2009, 19:34
Недей се сдухва толкова. :-x :-x Това че нямаш гадже не е причина за умиране. Някой бе написал,че не си намерил точната-според мен е точно така.Ще я намериш с времето, бъди оптимист и показвай добро настроение. Не бъде вплащение на баща на срещите, не ге поучавай и не се карай. :) Когато се лигавят лигави ги и ти, но когато търсят сериозен събеседник бъди такъв. :)

Qnkishhh
10-27-2009, 19:35
Не ръся простотии, случва ми се рядко, но все пак трябваше да го отбележа, винаги съм сериозен, рядко ме обзема еуфория или нещо такова.
А за простотията, нека бъдем честни - 90% от хората в гимназиите я боготворят, колкото по-прост и тъп толкова по-добре, чувал съм спорове кой повече НЕ учи, и кой по колко време НЕ учи, което просто звучи абсурдно, но както и да е.
Темата я пуснах, защото най-големите кретени, които познавам, имат сериозни приятелки, а аз се провалям за пореден път и просто не мога да намеря някакво логично обяснение за това.
Благодаря за отговорите!

Успокой се и се отпусни. Винаги, когато човек е сам, му се струва, че и най-големият тъпак си намира сериозно гадже по-лесно от него, но едва ли е така. Що се отнася до качествата ти и до подхода ще ти кажа: 1) Лично аз винаги търся за гадже човек, който в същото време да ми е и най-добър приятел => пробвай да се държиш като такъв с момичетата, които харесваш. А това означава и да потърпяваш лиготии от време на време :) 2) Тия срещи са като трън в задника. Защо не измислиш друг, не толкова "официален" начин да се срещаш с потенциалните гаджета? 3) Винаги се стъписвам, когато човекът срещу мен не показва никаква емоция. Може би и с другите момичета е така.
Толкова от мен. Успех! :)

bilqnavod
10-27-2009, 20:03
Ти си много възпитано момче с много качества надявам се да не се засегнеш, но мисля че си много праволинеен. Искаш момичето до тебе да е перфектно във всяко едно отношение също като теб. В момента живеем в свят, в който хората не гледат особено обноските, а гледат това дали се кутираш добре сред останалите.
Характерно е, че повечето от момичетата са лигави, дори и тези които са възпитани, защото често се променя настроението им, от една карайност в друга по разбираеми причини (няма да ти обяснявам сега ти разбираш). Ако не можеш да свикнеш с факта, че момичетата мислят по различен начин от тебе не вярвам да имаш скоро успех. Ти трябява да имаш поне малко чувство за хумор и да се държиш малко по-освободено, защото винаги ще създаваш впечатление, че си особняк...

FromAutumToAshes
10-28-2009, 04:29
Не ръся простотии, случва ми се рядко, но все пак трябваше да го отбележа, винаги съм сериозен, рядко ме обзема еуфория или нещо такова.
А за простотията, нека бъдем честни - 90% от хората в гимназиите я боготворят, колкото по-прост и тъп толкова по-добре, чувал съм спорове кой повече НЕ учи, и кой по колко време НЕ учи, което просто звучи абсурдно, но както и да е.
Темата я пуснах, защото най-големите кретени, които познавам, имат сериозни приятелки, а аз се провалям за пореден път и просто не мога да намеря някакво логично обяснение за това.
Благодаря за отговорите!

Успокой се и се отпусни. Винаги, когато човек е сам, му се струва, че и най-големият тъпак си намира сериозно гадже по-лесно от него, но едва ли е така. Що се отнася до качествата ти и до подхода ще ти кажа: 1) Лично аз винаги търся за гадже човек, който в същото време да ми е и най-добър приятел => пробвай да се държиш като такъв с момичетата, които харесваш. А това означава и да потърпяваш лиготии от време на време :) 2) Тия срещи са като трън в задника. Защо не измислиш друг, не толкова "официален" начин да се срещаш с потенциалните гаджета? 3) Винаги се стъписвам, когато човекът срещу мен не показва никаква емоция. Може би и с другите момичета е така.
Толкова от мен. Успех! :)


Съгласен :)