PDA

View Full Version : Дон Кихот - помощ!!!



Manenkoto
10-27-2009, 11:22
Здравейте! Трябва ми материял за Дон Кихот. Въпроса който ми е поставен е "Колко и какви за битките на Дон Кихот?" Спешно ми трябва за четвъртък, а няма да имам достатъчно време да я прочета до края. Моля ви за помощ. Също така имам и друг въпрос " Мотивите които провокират Дон Кихот за действие и резултатът от неговото безумие?" Много ви моля ако някой може да помогне да пише веднага!!!! Благодаря ви. :-) :-)

la_loba_mariana
10-27-2009, 12:49
Ами значи знам отговора само на втория въпрос-каза ни го нашата г-жа незнам до колко е така.Значи запленен от рицарските си романи у него се поражда желание да върне времето на рицарите.Той иска да има справедливост,той е духовно извисен човек,който има само един мотив и той е да се бори срещу нечестните неща в живота и да помага на нуждаещите се

Manenkoto
10-27-2009, 12:58
Ами значи знам отговора само на втория въпрос-каза ни го нашата г-жа незнам до колко е така.Значи запленен от рицарските си романи у него се поражда желание да върне времето на рицарите.Той иска да има справедливост,той е духовно извисен човек,който има само един мотив и той е да се бори срещу нечестните неща в живота и да помага на нуждаещите се

Благодаря ти :)

la_loba_mariana
10-27-2009, 13:00
molq,6te se radvam ako sam pomognala :)