PDA

View Full Version : Някаква гадна Депресия :(



Source
10-27-2009, 13:36
Здравейте хора,ще го кажа,кратко и ясно.....бях с едно момиче,година и нещо,тя ме скъса,за глупости.....мола се всеки ден почти,да е с мен,а тя не иска....обичам я....От 1 месец съм в такова положение,че нямам пари,а и раберете,не е до работа и т.н.,но няма и от къде да си набавя.....само проблеми и с наще,аз съм най-черния в семейството.....също и съм студент,но нямам възможност да хода на лекций.....Испаднал съм няква голяма дупка,"депресия" и ми се реве......попринцип съм силен човек,но представете си щом търся съвет по форум,докъде съм опрял ..... бутнете по едно рамо и кажете ква да правя :(

Marinchety
10-27-2009, 13:39
Като за начало гледай да си оправиш твоите проблемите. Спри да и се молиш.След като си опитал няколко пъти и тя не е пожелала да е с теб няма смисъл от повече ... Ако реши тя сама ще се върне :) С молене нищо няма да стане дори ще й станеш досаден

FromAutumToAshes
10-27-2009, 13:41
Не мога да ти кажа какво да направиш, но мога да ти кажа какво да НЕ правиш(според мен де..)

1во никога не се моли, ама на никого... Няма по жалко нещо от това.
2ро проблема с парите не е проблем. И аз съм го закъсал в смисъл нямам възможност да водя момичета по кафета или да се събирам всяка вечер с приятели по дискотеки и разни такива. Ако някой търси това в теб бий му шута и въобще не се занимавай с него.
3то Недей да както се изрази "ревеш" това не помага с нищо.

Съвета ми е стъпи си на краката, премисли добре положението си и вземи най-адекватното решение, което би те изкарало най-бързо от дупката. До скоро имах същия проблем (депресия), но смятам, че до голяма степен се справих с него. Пожелавам същото и на теб. Успех ;)

cinderella_gugutka
10-27-2009, 13:50
в живота има много неща заради които си заслужава да се бориш.разбери кои са твойте (света не свършва с 1 моми4е).знам ,4е сега си мислиш ,4е тя е единствената ,която ще оби4аш и 4е си готов на вси4ко за нея,или просто не можеш и не искаш да живееш без нея,но това са само временни мисли (от ли4ен опит го казвам).колкото по навреме се осъзнаеш и се вземеш в ръце,толкова по-добре за теб.набележи си някой хубав момент в бъдещето или дори да не се сещаш за такъв бъди сигурен,4е ще има иии нека това те крепи и те стимулира да притъпиш болката и да запо4неш да си живееш живота както трябва.ще видиш 4е упоритостта ти и силната воля ще бъдат възнаградени рано или късно.разбери,4е трябва да преодолееш тази раздяла и това е .нямаш друг избор.и знай ,4е те о4аква нещо по-добре в бъдеще.не се оставяй така .... аз с времето рабрах,4е с воля и упоритост няма невъзможни неща.време е и ти да го разбереш.и колкото и 4ерен да ти се струва сега живота знай 4е след гадните периоди винаги идват други,много по-хубави

Scouser
10-27-2009, 14:07
Не мога да ти кажа какво да направиш, но мога да ти кажа какво да НЕ правиш(според мен де..)

1во никога не се моли, ама на никого... Няма по жалко нещо от това.
2ро проблема с парите не е проблем. И аз съм го закъсал в смисъл нямам възможност да водя момичета по кафета или да се събирам всяка вечер с приятели по дискотеки и разни такива. Ако някой търси това в теб бий му шута и въобще не се занимавай с него.
3то Недей да както се изрази "ревеш" това не помага с нищо.

Съвета ми е стъпи си на краката, премисли добре положението си и вземи най-адекватното решение, което би те изкарало най-бързо от дупката. До скоро имах същия проблем (депресия), но смятам, че до голяма степен се справих с него. Пожелавам същото и на теб. Успех ;)

Почти всичко от това, което си написал ми хареса, но не мога да се съглася с едно нещо. Защо аджеба молбата изглежда като нещо жалко? Е, ако постоянно я моли и пр. , то тогава е жалко, но при една единствена искрена молитва аз не виждам нищо жалко.. ;)

chilledMind
10-27-2009, 14:12
Не мога да ти кажа какво да направиш, но мога да ти кажа какво да НЕ правиш(според мен де..)

1во никога не се моли, ама на никого... Няма по жалко нещо от това.
2ро проблема с парите не е проблем. И аз съм го закъсал в смисъл нямам възможност да водя момичета по кафета или да се събирам всяка вечер с приятели по дискотеки и разни такива. Ако някой търси това в теб бий му шута и въобще не се занимавай с него.
3то Недей да както се изрази "ревеш" това не помага с нищо.

Съвета ми е стъпи си на краката, премисли добре положението си и вземи най-адекватното решение, което би те изкарало най-бързо от дупката. До скоро имах същия проблем (депресия), но смятам, че до голяма степен се справих с него. Пожелавам същото и на теб. Успех ;)

Почти всичко от това, което си написал ми хареса, но не мога да се съглася с едно нещо. Защо аджеба молбата изглежда като нещо жалко? Е, ако постоянно я моли и пр. , то тогава е жалко, но при една единствена искрена молитва аз не виждам нищо жалко.. ;)

При една молитва няма жалко , но както автора е написал той я моли всеки ден .... Едва ли всеки ден молитва е много яко а? Просто я заеби , не я моли..В началото ще ти е трудно , но после ще си доволен от това , което си направил...

Scouser
10-27-2009, 14:41
Да де ясно, ама понеже @FromAutumToAshes така се изказа, че аз си помислих, че той говори по принцип. Разбира се, че ако я моли всеки Божи ден, на нея ще и стане досадно. ;) И все пак успехи на момчето. :)

InloveAgain
10-27-2009, 14:52
как може да изпаднеш до там да се молиш на някво момиче,което може и да не заслужава, не се ли уважаваш поне малко :? .. гледай да си оправиш проблемите,а нея я остави .. ако греши все някога ще го осъзнае :).

Source
10-27-2009, 15:24
Семшно е да се мола,знам....но ми е мъчно страшно много....може би ако нямах проблем с нея,всичко друго,щеше да си доиде на място :(

haritov
10-27-2009, 15:34
Падам си по жени гаджето ми е жена как мислите?

Sh@d0w
10-27-2009, 15:45
http://www.youtube.com/watch?v=ay12XdU8d7k

FromAutumToAshes
10-27-2009, 15:57
Да де ясно, ама понеже @FromAutumToAshes така се изказа, че аз си помислих, че той говори по принцип. Разбира се, че ако я моли всеки Божи ден, на нея ще и стане досадно. ;) И все пак успехи на момчето. :)


Казах за мен.. Аз никога не се моля, за нищо и на никого. За мен е жалко. И все пак мнението е мое, не ангажирам никого да се съгласява с мен. Извинявам се за оф топика. Peace \\//

Scouser
10-27-2009, 18:23
Да бе ок, няма проблем. Жив и здрав. :)

Vain
10-27-2009, 18:28
Стегни се. Оправи взаимоотношенията със семейството си. След това започни да ходиш на леции и си намери някаква сносна работа. Вкарай се в правия път, защото е глупаво заради момиче да си съсипеш целия живот.

Abigoria
10-27-2009, 18:31
http://www.youtube.com/watch?v=ay12XdU8d7k
Т'ва има повече правописни гршки от тетрадка на ученик в Автото... 8-)

sweety_blondy
10-27-2009, 18:33
всеки човек си има проблемите.Но гледай да не затънеш в тях,защото когато на мен ми се случи това и съм нервна и тъжна,просто не искам никой да ме занимава... :)
Остави момичето да си помисли,винаги има такива периоди.Връзката трябва да е пълнноценна,за да не си омръзнете,за да има емоции и т.н.

Source
10-28-2009, 11:02
Ше се опитам,да мисля по трезво и спокойно,но едва ли ще успея ....