PDA

View Full Version : Секс във менструация?



maniakalen
10-27-2009, 14:12
Здравейте!Въпросът ми е проблем ли е това нещо за организма на жената?Защото приятелката ми започна преди 16 дни да взима противозатъчни и не и действаха добре :? и ходи пак при гениколошката си и тя и ги спре защото не и понасяли :shock: :-o и сега пие някакви хапчета да и спре и вече от 2-3 има само по 1 2 капки и почти и е спряло но аз не издържам и въпросът ми е дали има проблем нещо за нейният организъм ако правим секс ?Мерси предварително и моля ви БЕЗ СПАМ и ТЪПИ ИЗКАЗВАНИЯ !

Pesenta
10-27-2009, 14:27
Абе хайде научете се да си преглеждате темите и да не пишете с толкова грешки бе и да има проблем гнусно е да го правите докато тя е в менструалния си цикъл може да има някакво заболяване или един господ знае какво друго

maniakalen
10-27-2009, 14:44
Де бе ти четеш ли въпроса ми бе нито питам дали е гнусно нито дали има опасност за мен !!!! Питам има ли ОПАСНОСТ за НЕЙНИЯ организъм ???

t0d1t0
10-27-2009, 14:47
Не можете ли да изчакате 5 дена бе бахти маймуните... Крие опасности от инфекции и ти за теб трябва да се притесняваш повече когато го правите без презерватив и то по време на менструация,но и на нея може да и стане нещо. Ама правете каквото щете,т'ва 1 ден да не можете без секс...

maniakalen
10-27-2009, 15:03
Добре бе никой ли не може да ми обясни дали има някаква опастнос за неиния организам това ми е въпроса вие явно не можете да четете :) Някой който знае да ми каже :)

t0d1t0
10-27-2009, 15:29
има бе злетак как няма да има,бахти и случаите. Прави каквото смяташ за добро. 5 дена максимум да не можеш да изчакаш,ебахти случая...

maniakalen
10-27-2009, 16:02
:) :)

Shia
10-27-2009, 16:02
Сложи си презерватив ЗАДЪЛЖИТЕЛНО по време на менструацията й и ,ако искаш момичето ти да се чувства конфортно й кажи да отиде до банята да се измие преди секса,ако се притеснява от кръвта си.
Опастност няма,докато си с презерватив.
Напротив тя ще има по-голямо усещане за секс,защото по това време вагината й е много чувствителна.

maniakalen
10-27-2009, 16:16
Сложи си презерватив ЗАДЪЛЖИТЕЛНО по време на менструацията й и ,ако искаш момичето ти да се чувства конфортно й кажи да отиде до банята да се измие преди секса,ако се притеснява от кръвта си.
Опастност няма,докато си с презерватив.
Напротив тя ще има по-голямо усещане за секс,защото по това време вагината й е много чувствителна.Значи задължително с презерватив ще го направим това е така и мерси за съвета за банята ..... БЛАГОДАРЯ !!

t0d1t0
10-27-2009, 16:17
Редно ли е да правим секс по време на цикъл?

В този случай няма „редно“ и „нередно“. Пуританките да не се гневят. Дали една жена ще прави секс или не, докато е неразположена, е въпрос на личен избор и собствено усещане. Няма нищо срамно и позорно, нито гнусно. Въпросът е дали това ви доставя удоволствие – физическо и емоционално, или го правите „да не останете назад“.

От медицинска гледна точка сексът докато жената е неразположена крие известен риск. Срещаните случаи са възпаление на пикочния канал, в следствие на специфични бактерии, съдържащи се в менструалната кръв. За да се избегне подобна опасност, сексът по време на цикъл трябва да е с презерватив и със силно завишена лична хигиена на партньорите, особено на жената. Ако спазвате тези условия, сексът може да е напълно нормален и дори страхотен.

Препоръчително е да се избяг9800_1.jpgват първите 2-3 дни, когато кръвотечението е най-силно, за да се чувствате по-комфортно и да не изпитате болка. Много жени имат болезнен цикъл и сексът може да не им се отрази добре. Това се дължи на подуването на вътрешните ни органи, от което да усетим по-силен натиск и дискомфорт при проникването на члена на мъжа.

За любителките на секса по време на цикъл горещо препоръчвам банята като поле за изява. Течащата струя на душа ще измие всичко и няма да има никакви видими „доказателства“, че сте в цикъл. Ваната е забранена, тъй като може да си лепнете инфекция след замърсяване на водата. Ако решите да го правите в спалнята, махнете любимите си чаршафи, защото няма начин поне малко да не изцапате. Дори това да не се случи по време на самия акт, то след това може да има секрет по презерватива на партньора.

Ако се притеснявате да не изцапате партньора си, тогава не правете секс в поза „ездачка“, защото след това със сигурност ще има кръв върху него. Поза лъжички или мисионерската са най-удачни за този деликатен период. Ако искате да намалите вероятността да изцапате, стойте с тампон няколко часа преди акта. Това значително ще намали обилността на менструацията ви по време на акта, а ако сте в последните дни от цикъла, може дори да няма никакви следи от кръв.

Секс по време на цикъл практикувайте само с мъж, който познавате добре и знаете, че няма нищо против. Уверете се какво е отношението на партньора ви в тази ситуация, за да не се получат неприятни изненади. Някои представили на мъжкия пол са доста скептично настроени и е възможно да изпитат погнуса при вида на няколко червени петна. Повечето мъже обаче нямат нищо против и цикълът на жената не е основателна спирачка, за да пропуснат страстна нощ. Важното е вие да се чувствате напълно отпуснати и без притеснение да се отдадете на акта. В противен случай не се насилвайте. Ако сексът по време на цикъл не ви е по вкуса, просто ще прескочите няколко дни. След това ще ви е още по-сладко.

проблема е,че крие рискове! Не,че ме е страх или нещо,но и аз не искам,защото знаеш ли какво ще стане. Мисля си за приятелката и предпочитам да изчакам няколко дена за да не и стане нещо на нея. :)

Shia
10-27-2009, 16:42
Правила съм не веднъж или дваж секс по време на менстуация с презерватив с хигиена и нямам никакви проблеми.

Това за болезнената менструация е вярно,НО секс в първия ден или ден по рано успокоява мускулите на вагината и болката се затъпява.
Удоволствието взима връз над болката.

Qnkishhh
10-27-2009, 18:40
Гнусно било. Ами като спите с девственици, как не ви е гнус?! Сякаш две-три капки кръв са кой знае какво...

BePoHuKa
10-27-2009, 20:25
Гнусно било. Ами като спите с девственици, как не ви е гнус?! Сякаш две-три капки кръв са кой знае какво...Доста е различно количеството кръв.. когато момието е в цикъл далеч няма да са 1-2 капки. ;)

Като цяло-лоша идея! :?

Whyniser
10-27-2009, 20:56
Доста деликатна ситуация.По-добре отложете секса,докато мине проблема.Ако е толкова неотложно задължително презерватив.

Midi4ka
10-27-2009, 22:01
Ам,ако искаш нормално мнение попитай гинеколога на приятелката си! ;) Ае...и ако правите секс..задължитено с презерватив! ;)

kremen4eto
10-28-2009, 07:04
Да, опасност има. :)

kremen4eto
10-28-2009, 07:05
И изобщо не е 'ВЪВ МЕНСТРУАЦИЯ', а е 'В МЕНСТРУАЦИЯ'

t0d1t0
10-28-2009, 10:23
а бе да еа к'во толкова сте се заяли за грешките?! Бах му майката,ся да не говорим за умственият багаж? Говорим за секс и т.н. доста по-надолу от главата. Ай к'во ще ми се правите тука на някакви си безгрешни. Ем ходете да учите българска филология. А и да не сте филолози,че постоянно да критикувате?! Научили няколко урока и ае,ще променят всичкото просто население. http://img.zamunda.net/pic/smilies/dots.gif Бах му майката,като не можете да кажете нищо по темата изобщо не се изказвайте. 2 страници само простотии http://s17.rimg.info/908854ad67a5c011cce057b917c64d13.gif

clever
10-28-2009, 10:27
опасно е ... недей :?

Dark_Angel_F
10-28-2009, 18:39
Попринцип не е особено препоръчително от хигиенична гледна точка, но ако толкова не можете да издържате ползвайте презервативи ,за да не си докара инфекция някой от вас.

amk933
10-28-2009, 18:40
Като прочетох секс в менструация и си представих секс в менструационни отпадъци (кръв, тампони, т.н.). 8-)

kremen4eto
10-28-2009, 19:51
а бе да еа к'во толкова сте се заяли за грешките?! Бах му майката,ся да не говорим за умственият багаж? Говорим за секс и т.н. доста по-надолу от главата. Ай к'во ще ми се правите тука на някакви си безгрешни. Ем ходете да учите българска филология. А и да не сте филолози,че постоянно да критикувате?! Научили няколко урока и ае,ще променят всичкото просто население. http://img.zamunda.net/pic/smilies/dots.gif Бах му майката,като не можете да кажете нищо по темата изобщо не се изказвайте. 2 страници само простотии http://s17.rimg.info/908854ad67a5c011cce057b917c64d13.gif

Аз мнението си го изказах и добавих поправката на грешката. Защо ли? Защото всички тука сме се научили да се е*ем, да духаме, да лижем, ама малко от нас знаят правописа на родния си език, което е срамно. Не се опитвам да променя никого, просто се дразня, защото това са елементарни правила, учещи се във 2ри - 3ти клас. По география и по история си учете колкото си искате, не сме длъжни да сме най-добрите, ама българският е нашият език и не бива да се пренебрегва :? :)

Qnkishhh
10-28-2009, 20:11
Гнусно било. Ами като спите с девственици, как не ви е гнус?! Сякаш две-три капки кръв са кой знае какво...Доста е различно количеството кръв.. когато момието е в цикъл далеч няма да са 1-2 капки. ;)

Като цяло-лоша идея! :?

Мисля, че авторът на темата говори за последните няколко дни от цикъла й, когато количеството кръв (поне при мен) е точно една-две капки кръв.

Qnkishhh
10-28-2009, 20:13
а бе да еа к'во толкова сте се заяли за грешките?! Бах му майката,ся да не говорим за умственият багаж? Говорим за секс и т.н. доста по-надолу от главата. Ай к'во ще ми се правите тука на някакви си безгрешни. Ем ходете да учите българска филология. А и да не сте филолози,че постоянно да критикувате?! Научили няколко урока и ае,ще променят всичкото просто население. http://img.zamunda.net/pic/smilies/dots.gif Бах му майката,като не можете да кажете нищо по темата изобщо не се изказвайте. 2 страници само простотии http://s17.rimg.info/908854ad67a5c011cce057b917c64d13.gif

Ако не се лъжа, и ти нищо не каза по темата...

t0d1t0
10-28-2009, 20:43
а бе да еа к'во толкова сте се заяли за грешките?! Бах му майката,ся да не говорим за умственият багаж? Говорим за секс и т.н. доста по-надолу от главата. Ай к'во ще ми се правите тука на някакви си безгрешни. Ем ходете да учите българска филология. А и да не сте филолози,че постоянно да критикувате?! Научили няколко урока и ае,ще променят всичкото просто население. http://img.zamunda.net/pic/smilies/dots.gif Бах му майката,като не можете да кажете нищо по темата изобщо не се изказвайте. 2 страници само простотии http://s17.rimg.info/908854ad67a5c011cce057b917c64d13.gif

Ако не се лъжа, и ти нищо не каза по темата...
а умницо да си видяла 1вата страница?! Брех божеее...Нищо не съм казал...

sweet_fantasy_f
10-28-2009, 20:52
В нейния случай май е най-добре да говори първо с гинеколожката си, иначе, ако се пазите не би трябвало да има никакви проблеми. Въпросът е, че особено сега това може да въздейства на цикъла й и отново да започне да й тече обилно... :x

Qnkishhh
10-29-2009, 08:05
а бе да еа к'во толкова сте се заяли за грешките?! Бах му майката,ся да не говорим за умственият багаж? Говорим за секс и т.н. доста по-надолу от главата. Ай к'во ще ми се правите тука на някакви си безгрешни. Ем ходете да учите българска филология. А и да не сте филолози,че постоянно да критикувате?! Научили няколко урока и ае,ще променят всичкото просто население. http://img.zamunda.net/pic/smilies/dots.gif Бах му майката,като не можете да кажете нищо по темата изобщо не се изказвайте. 2 страници само простотии http://s17.rimg.info/908854ad67a5c011cce057b917c64d13.gif

Ако не се лъжа, и ти нищо не каза по темата...
а умницо да си видяла 1вата страница?! Брех божеее...Нищо не съм казал...

Окей, моя грешка. Мисълта ми беше, че ти правиш същото, за което критикуваш-тровиш.

BoRe
10-30-2009, 20:30
Аз съм анти . Става ми лошо като видя кръв. :?

be7inka11
11-19-2009, 19:37
нехигиенично е,защото това което се изхвърля по време на менстроацията са стените на матката,защото яйцеклетката не е оплодена...

Rofl4e
11-19-2009, 20:54
Де бе ти четеш ли въпроса ми бе нито питам дали е гнусно нито дали има опасност за мен !!!! Питам има ли ОПАСНОСТ за НЕЙНИЯ организъм ???опасност няма.. ;) философа песента не го слушай той си дръна в тоя форум без никви знания и колкото да не заспи ;)

loliii
11-20-2009, 14:56
с кондом, нежност и по-голяма възбуда всичко ще е наред ;)