PDA

View Full Version : Въпрос отностно случилото се днес



apolon91
10-27-2009, 14:54
Въпреки че знам отговора да ви питам като по вещи :) Правих секс с приятелката си днес попринцип си правим с презерватив от доста време и нямаме проблеми но днес пробвахме без ако въобще може да се нарече секс...така де пробвахме около 1 мин максимум без и въпреки че знам че можем да си продължим и аз и тя си казахме абе я по добре с презерватив иии така както винаги.Таа мисълта ми е има ли шанс момиче да забременее като цяло при такава ситуация няколко пати хоп-хоп ии... я по-добре с ?:))
А и Правя секс от около 3 години не само с това момиче и мисля че си се усещам напълно мислите ли че е по-добре следвашия път да си е както си трябва всичко докрай?

cookie_master
10-27-2009, 15:24
няма опасност

Qnkishhh
10-27-2009, 18:50
Нямам никакъв опит в секса поради простата причина, че съм девствена, затова може и да греша. Но съм чела, че в течността, която мъжът отделя, преди да свърши, също се съдържа някакъв дребен процент сперматозоиди. Един сперматозоид може да оцелее до седмица в женската вагина. :arrow: Може би има опасност тя да забременее, дори да е малка.

AlokiNn
10-27-2009, 18:55
Нямам никакъв опит в секса поради простата причина, че съм девствена, затова може и да греша. Но съм чела, че в течността, която мъжът отделя, преди да свърши, също се съдържа някакъв дребен процент сперматозоиди. Един сперматозоид може да оцелее до седмица в женската вагина. :arrow: Може би има опасност тя да забременее, дори да е малка.Принципно е така .. но в твоя случай не говорим за 2-3 пъти нищо не е станало спокойно :)

t0d1t0
10-27-2009, 19:18
апф... СПОКОЙНО ВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :( Хиляди,да не кажа милиони хора го карат на прекъснат полов акт... За 3-4 мин нищо няма да стане! Ето виж едно нещо и сам си направи заключение- http://forum.mamita-bg.com/index.php?action=printpage;topic=336.0
Ако си знаеш работата е добре,но също така не се надявай толкова на тази предеякулационна течност.

bqsna_teenagerka
10-28-2009, 09:38
Не вярвам,да е станала белята,процента е.....абсурдно малък. Но друг път,за да не се чудиш после,дали белята е станала и да ти е гузно,карай аккто си карал досега,рисковано е без презерватив,ако ще и милиарди хора да карат на принципа "ще го извадя на време". Факт,е че точно по тоя начин.. хиляди тинейджърки забременяват. дай по-добрре 2,70 за презервативи от колкото после 270 за аборт.

perfektencom
10-28-2009, 10:19
мисля че няма опасност да забременее щом не си се иссучел

mynichka93
10-28-2009, 18:45
Няма опасност :)

bebkata
10-28-2009, 21:07
А и Правя секс от около 3 години не само с това момиче и мисля че си се усещам напълно мислите ли че е по-добре следвашия път да си е както си трябва всичко докрай?

Извини ме много , но за мен си пълен боклук ! :-x :? :?

vesito0
10-29-2009, 09:06
А и Правя секс от около 3 години не само с това момиче и мисля че си се усещам напълно мислите ли че е по-добре следвашия път да си е както си трябва всичко докрай?

Извини ме много , но за мен си пълен боклук ! :-x :? :?

мисля, че имаше в предвид, че не е спал само с нея, а не че по между нея спи и с други :lol:

Sassygirl
10-29-2009, 12:21
не е бременна спокойно, след като правиш от три години секс би трябвало да си запознат с това нещо :x

Rofl4e
10-29-2009, 13:15
нищо и няма споко ;)

SpOrTs_GiRl
10-29-2009, 13:25
Алоу, тези презервативи за какво са измислени?