PDA

View Full Version : Приятелка .. Приятелка !?



silwinka
10-27-2009, 15:30
Искам да ви попитам .. ще ви обясня всичко - даже и да е ПРЕкалено дълго .. но моля помагайте ! Така започвам .. значи момичето за което ще говоря е моета '' най - добра приятелка '' май така се води .. с нея сме от 6 години заедно , но сме '' най-добри приятелки '' от 3 години някъде .. та тя постоянно почва да ме дразни > да ме скубе > да ми причинява болка > да ме дърпа > да ме използва > да ме кара да правя неща , които не искаам ! > завижда ми > вика ми > прави се наа супеер мега умна хах > вика ми , че понеже съм руса '' съм мееега тъпа '' > не ме подкрепя .. > (едва ли ме смята за приятелка , но ме използва , навсякъде да се мъкна с нея .. ) > лигаави се много с мене .. > говори неща против някои от приятелките ми (тя не им е приятелка.. Вече май )> зарязва ме при първа възможност ..
К'во да я правя?!
К'во да и кажа ?!
Не мисля , че ми е приятелка .
Вие как мислите ?! Пък ако я зарежа .. ще настрои всички против мене , и няма да ми останат приятели ! НЕ СЪМ ДЕТЕ , да подчертая ( макар , че звучи така хах )

ivcheto0o
10-27-2009, 15:38
наистина звучи много детско..... според мен определено не ти е приятелка. Няма смисъл да се занимаваш с нея.По-добре без приятели отколкото с такива дет не те уважават...а и не мисля че ще настрои всички против теб..това са точно лапешки истории ....огледай се сигурна съм че можеш да си намриш други много по-свестни приятели

bojilow
10-27-2009, 15:40
:lol: !
Такаа.. От къде да почна..

Виш сега, може да иска просто да се закача с теб, а унижава ли те пред други момичета или те зарязва без причини?
Говори с нея, питай я защо се държи така, няма нищо лошо..
Кажи и, че нещата който прави не са ти приятни и вече ако настяова и откажи..
Но по-това което чета мисля, че те ревнува от другите ти приятелки..
И си прави извод какви са ти приятелите, щом може да ги наговори да те зарежат .. :)
Мисля, че трябва да пораснеш малко.. :) Това е .. :P

evilBunny
10-27-2009, 17:15
това да имаш приятел означава тои да те подкрепя във всички ситуации,да е открит към теб и да ти дава добър и стойностен съвет, да не издава тайните ти , да бъде лоялен и да те увъжава. Според мен не трябва да се замисляш дали да я отрежеш,но първо поговори с нея за държанието й.

Biskfitka
10-27-2009, 17:20
Ти всяка седмица пускаш тема за приятелките ти :shock:

bilqnavod
10-28-2009, 09:47
Най добра приятелка, а това което си писала горе за най-добра приятелка ли важи?

deni15
10-28-2009, 11:33
Ахах ква е тая приятелката дето ще те скубе и ще ти причинява болка,ще те използва и ще те обижда.Тва не е никаква приятелка!!!

alwaysnforever
10-28-2009, 12:28
Това, което си написала изглежда дооооста детинско и на каква възраст си тогава, щом твърдиш, че не си дете :?
И не мисля, че зрял човек ще прави това, което прави приятелката ти, пък ти и ходиш по акъла ????
Явно и определението ти за "приятел" е доста различно от реалното, пък какво да кажем за "най-добър приятел" :shock:

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
10-28-2009, 12:30
Искам да ви попитам .. ще ви обясня всичко - даже и да е ПРЕкалено дълго .. но моля помагайте ! Така започвам .. значи момичето за което ще говоря е моета '' най - добра приятелка '' май така се води .. с нея сме от 6 години заедно , но сме '' най-добри приятелки '' от 3 години някъде .. та тя постоянно почва да ме дразни > да ме скубе > да ми причинява болка > да ме дърпа > да ме използва > да ме кара да правя неща , които не искаам ! > завижда ми > вика ми > прави се наа супеер мега умна хах > вика ми , че понеже съм руса '' съм мееега тъпа '' > не ме подкрепя .. > (едва ли ме смята за приятелка , но ме използва , навсякъде да се мъкна с нея .. ) > лигаави се много с мене .. > говори неща против някои от приятелките ми (тя не им е приятелка.. Вече май )> зарязва ме при първа възможност ..
К'во да я правя?!
К'во да и кажа ?!
Не мисля , че ми е приятелка .
Вие как мислите ?! Пък ако я зарежа .. ще настрои всички против мене , и няма да ми останат приятели ! НЕ СЪМ ДЕТЕ , да подчертая ( макар , че звучи така хах )

Прочети сама това, което си написала и сама ще стигнеш до извода! Приятелите не правят такива неща и не се унижават! Тя за теб може да е най-добра приятела, но ти за нея... Едва ли!

Force_bladeR
10-28-2009, 23:31
детска радост :lol: "повече не съм ти приятелка (следва реването)" :lol:

sl0w
10-29-2009, 06:20
Поговорете си сериозно , за вашето утношение . Кажи и че ако не те иска няма да ходиш с нея и ще си намериш нова бест фр :oops:

experiment_m
10-29-2009, 07:04
Тая твоята приятелка да не е някакъв садо-мазо изрод. :D
Много е кофти, че използваш думичката "приятел" за всеки познат. Разграничавай нещата и ги наричай с истинските им имена.

LoveRetroMusic
10-29-2009, 10:40
не ми се мисли какви са враговете ти ..

ef4etyYy
10-29-2009, 14:53
Ти всяка седмица пускаш тема за приятелките ти :shock: :razz: :razz:

Straxil
10-29-2009, 15:22
Ти всяка седмица пускаш тема за приятелките ти :shock: :razz: :razz:
Малко подкрепа проявете бе :razz: :razz: . :?

LambOfGod
10-29-2009, 15:43
Авторката някъде беше споменала, че е шести клас... :/

ef4etyYy
10-29-2009, 19:58
Ти всяка седмица пускаш тема за приятелките ти :shock: :razz: :razz:
Малко подкрепа проявете бе :razz: :razz: . :? хах да бе :razz:

mz1
10-30-2009, 20:36
Щом те удря и те зарязва безпри4инно не ходи с нея.Не и обръщай много внимание гледай малко по малко да страниш от нея.
:P

VIPkuklichka
11-01-2009, 13:06
Авторката някъде беше споменала, че е шести клас... :/

А казва, че не е дете.. смятай :lol:

silwinka
11-01-2009, 13:12
Авторката някъде беше споменала, че е шести клас... :/

А казва, че не е дете.. смятай :lol: Ама вие сте тъпи :D :D Как ще съм 6 клас ве , чувате ли се ?! 8 клас съм .. ама както и да е :o