PDA

View Full Version : професионална преса за коса --> въпрос



Sladurchoo
10-27-2009, 17:24
амии знам, че има много теми за преси за коса, искам да попитам някои по-различни неща така, че ако смятате да пишете коментари от вида на "търсачка !! " .. СПЕСТЕТЕ СИ ГИ !
ии искам да попитам каква е разликата между една такава преса и една по-обикновена от 30 лева например ..
и ако може предложения ..
и последно горе долу колко пари е една такава преса ..
а и също ако може да предложите такива с вафлички


мерси :)

gabri3lla
10-27-2009, 18:51
Разликата е в това, че професионалните и по-скъпи преcи изправят и предпазват косата по-добре.

tanchu
10-27-2009, 19:18
Разликата е в това, че професионалните и по-скъпи преcи изправят и предпазват косата по-добре.

да изправят по-добре ама и да я предпазват..каквато и да е пресата косата си гори :?

XTREMEFREERIDE
10-28-2009, 10:13
Ами, да ти кажа, не е гаранция, че ако е скъпа, пресата ще е по-хубава от една по-евтина. Моята беше 67лв. от Технополис. На PHILIPS е, но имам чувството, че не изправя ами само заглажда косата. Тоест не изправя трайно. Една приятелка има най-обикновена преса за 30лв. и косата й винаги е права като игла. Може и да си е от самата коса. :-o
За вафлички всякакви преси стават. Там каквато намериш. Моята беше за 14лв. от метро и съм си що годе доволна.
Като си купуваш, гледай да нагрява до 200 градуса за отрицателно време. И да може да се регулират градусите.

Hilary_
10-28-2009, 10:33
Разликата е в това, че професионалните и по-скъпи преcи изправят и предпазват косата по-добре.

да изправят по-добре ама и да я предпазват..каквато и да е пресата косата си гори :?

С разликата, че при професионалните плочките са изцяло керамични и не горят толкова колкото обикновените керамични .. :-o

Sarafina
10-28-2009, 12:03
Загрява по-бързо, изправя по-добре...