PDA

View Full Version : Проблем



LqlQLqQxD
10-27-2009, 19:38
Имам въпрос. Косата ми е доста гъста, преди беше и много дълга, но вече е късичка (до раменете). По принцип е чуплива (доста) и за да стои хубаво сегашната ми прическа трябва да я изправям, обаче не иска да се изправя...преди се изправяше перфектно (не е от пресата), обаче вече не иска...преди 1 месец я боядисах черна, не знам дали може да е от това..не ми се вярва. Като беше дълга и по принцип освен, че е чуплива е и доста бухнала :D даже е смешно...за това искам да попитам дали някой има същия проблем и дали има някакъв начин да се справя с косата си :D

BoCupycake
10-27-2009, 19:49
Е как така не иска?
Да не си намалила градусите на пресата?Не може да не може да се изправи... :-o

LqlQLqQxD
10-27-2009, 19:51
Не. Тя има само 1 степен :D Ами, не иска :( бухва и става ужасно :(

BoCupycake
10-27-2009, 19:56
Кога бухва?Веднага или след като излезеш?
Защото,ако е след като излезеш е от влагата,особено,ако ти е мека косата.При мен го има същия проблем и нищо не ми помага.
Слагай повече и по - силни стилизанти за коса.

LqlQLqQxD
10-27-2009, 19:59
Почти веднага, след като съм я изправила :( Без да съм излизала..тоест не е от влагата! Можеш ли да ми препоръчаш някакви стилизанти? Ще съм ти адски благодарна^^

BoCupycake
10-27-2009, 20:09
Почти веднага, след като съм я изправила :( Без да съм излизала..тоест не е от влагата! Можеш ли да ми препоръчаш някакви стилизанти? Ще съм ти адски благодарна^^
Ъъъ,ами аз не използвам,защото ми е тънък косъма и се омазнява по-бързо,нооо всеки балсам или маска на които има надпис "за права коса" мисля,че помага.Също така,ако ти е по твърд косъма ще ти препоръчам вакса за коса.Слага се като разтриеш м/у двете ръце и сложиш по посока от горе надолу,но не започвай много от корените.
Другиии...има безброй много марки,отиди в някой козметичен магазин и кажи да ти предложат и гледай да са с по - силна фиксация. : )

LqlQLqQxD
10-27-2009, 20:13
Мноого ти благодаря^^ :-)

BoCupycake
10-27-2009, 20:14
Зааа нищо. : ))))))))))

Hilary_
10-28-2009, 10:38
изтощила си я (може би от части и от пресата и от боядисването) .. поспри малко за известно време и го карай на маски .. иначе повярвай ми ще стане още по - зле .. :?

LqlQLqQxD
10-28-2009, 12:41
Аз не я изправям от месец и нещо вече :) Фризьорката ми каза, че имам силна коса и че не е изтощена. Пък и изтощена коса по-лесно се изправя :(

Hilary_
10-28-2009, 12:44
Фризьорката ми каза, че имам силна коса и че не е изтощена.
и кога ти го каза това преди месец .. ? ;д
Пък и изтощена коса по-лесно се изправя :(
моляя?? :shock: :shock: Ти чуваш ли се .. точно обратното е .. :lol:

LqlQLqQxD
10-28-2009, 12:52
Нее преди 1-2 дена ходих при нея да ми скъси бритона :D Изтощена коса по-лесно се поддава на обработка, защото е по-слаба.

Hilary_
10-28-2009, 12:55
Изтощена коса по-лесно се поддава на обработка, защото е по-слаба.

пфф в голяма грешка си .. :-o