PDA

View Full Version : Моля,за съвет. :)



pepito09913
10-28-2009, 14:04
Ами,моля за съвет.. преди 10тина дни с приятелят ми се забавлявахме леко.. И аз му пипах пениса,докато той не се изпразни в ръката ми... видях,че закъснявам и бързо се облякох,взех си чадъра и се прибрах у дома.След това леко се пипах там долу.. но не беше задоволяване просто за 10тина секунди и се сетих,че не съм си измила ръцете. и спрях..Забравих да кажа,че съм девствена.Използвала съм тампони само 1 път по време на цикъла,но знам,че тампоните не те отварят..Има ли вероятност някак си да съм бременна?!Четох много теми в интернет за момичета,които са девстени,но бременни.Просто ръката ми определено беше суха,обличах си якето,пипах дръжката на вратата.. имам предвид,че ръката ми беше докоснала много работи след като той свърши в нея и не знам дали е възможно да са останали сперматозоиди :? Много се притеснявам,цикъла ми закъснява,но съм болна от 4-5 дни и пия антибиотици и сигурно е от това,а и по принцип не ми идва никога точно,когато трябва.Е, моля за съвет дали има от какво да се плаша :/

lovercho93
10-28-2009, 15:05
Много ме съмнява да си забременяла от това.. :D
А това с цикъла е заради антибиотиците..особено ако взимаш и вит.С
:-D

sunshine92
10-28-2009, 15:16
Да, да те сперматозоидите имат много възможности за проникване и начини за обременяване. В този форум съм се запознала с толкова такива неща, че ... незнам.

Съжалявам за тематичното отклонение, не се притеснявай - не си бременна. Закъснението се дължи на антибиотиците, а и ти самата казваш, че цикълът ти не е редовен, тъй че.. спокойно. :)

pepito09913
10-28-2009, 15:20
Ами .. благодаря все пак за успокоението.. просто много се притеснявам за такива работи.. и трябваше да потърся съвет от някого , а за момента не исках да замесвам родителите или приятелката ми.А и като четох за една камара момичета,който за девствени, а по различни начини без да искат са забременяли и съвсем се уплаших ;d Благодаря ;]

dif4u1912
10-28-2009, 15:35
не се притеснявай...вече ти казаха + това при допир със въздуха сперматозоидите умират почти мигновено

Jamalska
10-28-2009, 15:41
:shock: Не си се измилаааа?!Отврат.Сега всичко е в сперма.

RedLabel
10-28-2009, 16:01
:shock: Не си се измилаааа?!Отврат.Сега всичко е в сперма.
:lol: :lol:

не си бременна

пп мий се

pepito09913
10-28-2009, 16:10
ахах.. еми аз си имам добра хигиена .. и си се мия винаги.Просто един път ми се е случило да бързам и да забравя.. и ето какво стана.Човешко е да се допускат грешки по невнимание и разсеяност. : )
Благодаря пак за отговорите.

amk933
10-28-2009, 16:25
не се притеснявай...вече ти казаха + това при допир със въздуха сперматозоидите умират почти мигновено

Без промяна в средата сперматозоидите живеят между 3 и 6 часа. Ако е мноооого сух въздуха или ги духаш със сешоар тогава може да умрат за няколко минути, но не преди чувствително да загубят водно съдържание. Зарежете го този мит със спермата и секундите, защото е далече от научната истина... :)

mechtaq_za_teb
10-28-2009, 16:37
Не си бременна!!!

Vain
10-28-2009, 17:36
Няма начин да си забременяла. Обаче тази част с миенето (или липсата на такова) ми дойде в повече.

Pesenta
10-28-2009, 17:47
:shock: Не си се измилаааа?!Отврат.Сега всичко е в сперма. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Едва ли си бременна от такова нещо . Сперматозуидите са живи до 1-2 часа ако не се лъжа ако пък е лъжа то ВеРоНиКа с удоволствие ще ме поправи :D, но ме съмнява да си бременна :razz:

pepito09913
10-28-2009, 18:08
Еми аз "изцапах" си ръката и след 20тина мин. се прибрах най-много.. не знам дали някой сперматозоид се е запазил жив ;/ ;d Но ръката ми беше суха и явно не :S
Това за хигиената не мисля ,че трябва да се обсъжда повече.. Знам,че човек трябва да има лична хигиена и си се мия редовно.. пак казвам-един път ми се е случило и ще умра от притеснение,едва ли ще има втори път.След всичко това,определно ще бъда по-внимателна. :)

HichNeMiPuka
10-28-2009, 19:10
и с тая гнусната, мръсна ръка си се пипала

pepito09913
10-28-2009, 19:32
Абе.. не е така първо бях се изтрила,бях пипала там много работи ;д Пък и той не изцяло свърши върху ръката ми,аз си я отдръпнах като усетих и просто имах малко по пръстите.. : ) Какво да направя.. моя грешка,за която съжеляваммкакво да се обеся ли ,че съм допуснала грешка :@ Със сигурност няма да я повторя никога повече.. :/

elito0o0o0
10-28-2009, 19:42
ЕЕ стиа ма! ... Ядох преди малко.. :( :( Бременна си д`ге.. от въздуха! .. аре махай са... иди се измий ,че миришеш..!!! :( :?

pepito09913
10-28-2009, 19:48
ха хаа забавен си ;]
може да локвате вече..

elito0o0o0
10-28-2009, 19:50
ха хаа забавен си ;]
може да локвате вече..аз съм момиче ма... освен,че си тъпа ,си и кьорава да му се незнае...

иначе идеята със ``локването`` ^ не е лоша!... ;)

pepito09913
10-28-2009, 19:53
Мислиш ли ,че ме интересува дали си момиче или момче? :D
Разбрах вече каквото ми трябваше .. толкоз ;]
П.П. Вземи си подобри правописа,неграмотната. :)

elito0o0o0
10-28-2009, 19:57
АрИ У лево ``бременната`` ;)

pepito09913
10-28-2009, 19:59
Слушам!!!
Ако някой иска да каже нещо по темата- ок.Като не - без повече спам. : )

Kandrobs
10-31-2009, 10:10
Е как няма да си измиеш Ръцете бре? :-o Но все пак не ми се вярва да си забременяла

godfate
11-02-2009, 16:51
Не вярвам да си бременна , за да оцелее тоя сперматозоид тряя е ебати борчето :D :D

cactus
11-02-2009, 17:17
ха хаа забавен си ;]
може да локвате вече..аз съм момиче ма... освен,че си тъпа ,си и кьорава да му се незнае...

иначе идеята със ``локването`` ^ не е лоша!... ;)
ужас...направо се чудя как едно момиче може да говори така...дори и по форумите..

Cucko0
11-02-2009, 18:10
не сии бременнаа спокойно

Hilary_
11-02-2009, 18:18
Абе.. не е така първо бях се изтрила,бях пипала там много работи ;д Пък и той не изцяло свърши върху ръката ми,аз си я отдръпнах като усетих и просто имах малко по пръстите.. : ) Какво да направя.. моя грешка,за която съжеляваммкакво да се обеся ли ,че съм допуснала грешка :@ Със сигурност няма да я повторя никога повече.. :/

Дръпнала си се докато е свършвал .. т'ва е една от най - големите грешки, които можеш да направиш .. :lol: Сигурно му е станало поне малко кофти .. :-o И защо да не повториш .. ? Това, че не си се измила не значи, че той е виновен в случая .. за да казваш, че няма да повториш това?? :-o То от тебе си зависи дали другия път ше си измиеш ръцете или не .. :lol:

По въпроса ти: Спокойно и аз мисля, че не си бременна .. а ти закъснява сигурно от антибиотиците .. :)

mz1
11-02-2009, 18:54
ха хаа забавен си ;]
може да локвате вече..аз съм момиче ма... освен,че си тъпа ,си и кьорава да му се незнае...

иначе идеята със ``локването`` ^ не е лоша!... ;)
ужас...направо се чудя как едно момиче може да говори така...дори и по форумите..

може да е от село :? :?

pepito09913
11-03-2009, 18:32
Абе.. не е така първо бях се изтрила,бях пипала там много работи ;д Пък и той не изцяло свърши върху ръката ми,аз си я отдръпнах като усетих и просто имах малко по пръстите.. : ) Какво да направя.. моя грешка,за която съжеляваммкакво да се обеся ли ,че съм допуснала грешка :@ Със сигурност няма да я повторя никога повече.. :/

Дръпнала си се докато е свършвал .. т'ва е една от най - големите грешки, които можеш да направиш .. :lol: Сигурно му е станало поне малко кофти .. :-o И защо да не повториш .. ? Това, че не си се измила не значи, че той е виновен в случая .. за да казваш, че няма да повториш това?? :-o То от тебе си зависи дали другия път ше си измиеш ръцете или не .. :lol:

По въпроса ти: Спокойно и аз мисля, че не си бременна .. а ти закъснява сигурно от антибиотиците .. :)
Имах предвид,че няма да повторя грешката да не си измия ръцете.. ;д :] И не съм бременна,дойде ми преди 4 дни..бБлагодаря за успокоението. :-D

TwisterOnTheFloor
11-04-2009, 21:52
Кво го нападате всички момичето ?! Грешка. На всеки може да се случи. Не си бременна, спокойно :-) Ако си девствена няма как. Има, но много трудно. Следващия път, внимавай!