PDA

View Full Version : Диета за 3 дни



bebeeeeee
10-28-2009, 14:13
Някой може ли да предложи някаква разтоварваща тридневна диета, за сваляне до 3 кг...

sunshine92
10-28-2009, 14:25
За 3 дни 3 килограма .... :? :? :?

clever
10-28-2009, 15:19
карай на фотосинтеза....
хора.. полудяхте
честно .. :? :lol: всяка втора иска да се подлага на диета
тфа е НЕнормално .. .. :?

meche95
10-28-2009, 16:14
^^то остави това ама всички тарикатии за 3дена ии сичко точноо :D :D не че съм карала някога диети де по скоро треа да надежюбелявам ама една фр лятото като си продупчи езика и не моеше да яде мн мн болеше я и един ден изкара на едно кисело мляко 2рия на 2 сока и е така 3 дена иии бешеее станала фиданкаа 3килограма със сиг беше свалила така че 3 дена глад и тва е

slynchoo
10-28-2009, 16:41
спрете се е ..
банални ставате вече!

Jo_Ni_To
10-28-2009, 16:42
Диета с мед и яйца

Тази диета е с продължителност три дни, като за тоз период ще свалите от 2 до 3 кг.

Първи ден
Закуска: 2 яйчени жълтъка и чайна лъжичка мед се разбиват се миксер. Чашка чай или кафе с лимон.
Обяд: 90 г кашкавал. Чай или кафе с чайна лъжичка мед.
Вечеря: бульон - 1 чашка, филийка черен хляб, ябълка, круша или портокал. Преди лягане чай с лимон.

Втори ден
Закуска: яйце с мед (сместа), кафе или чай с лимон.
Обяд: яйце с мед, 100 г извара, чай с лимон или кафе.
Вечеря: 150 г риба или пилешко, салата. Чай с лимон.

Трети ден
Закуска : яйце с мед, ябълка. Чай с лимон.
Обяд: 50 г кашкавал, филийка ръжен хляб (25 г), салата, полята с лимонов сок (200 г).
Вечеря: варени или задушени зеленчуци 300 г. 1 яйце. Чай с мед (1 ч. л. ).

Половин лимон трябва да присъства в ежедневното ти меню по време на тази диета. Може да е добавка към чая или към медено – яйчната смес.

Емии аз се бях зарибила да я пробвам ама нямам тая воля 3 дена без да ям сладко :shock: ..
Успех :P

Tarzano
10-28-2009, 17:38
забрани за храната,карай на вода и по плод-2 на ден

clever
10-28-2009, 17:45
^^то остави това ама всички тарикатии за 3дена ии сичко точноо :D :D не че съм карала някога диети де по скоро треа да надежюбелявам ама една фр лятото като си продупчи езика и не моеше да яде мн мн болеше я и един ден изкара на едно кисело мляко 2рия на 2 сока и е така 3 дена иии бешеее станала фиданкаа 3килограма със сиг беше свалила така че 3 дена глад и тва е
А!
видя ли авторке :lol:
продупчи си езика ! ;)
:razz: това е начинът :razz: :razz:

Luscious_Heart
10-28-2009, 17:49
честно .. :? :lol: всяка втора иска да се подлага на диета
тфа е НЕнормално .. .. :?
Не, мацка. 8)
Не че иска да се подлага на диета, ами сигурно след 3 дни трябва да се напъха в тясна рокля или ще се види с гаджето си, което живее на 400 км от дома й.
Не става! Да беше почнала преди месеци да отслабваш. :) Това специален повод да те кара да се замислиш за добрата си форма... е тъпо.
Иначе най-ефикасният начин за три дни да се отъвреш от 3 кг е липосукцията. 8)
Даже не за три дни, ами за колкото часа трае операцията. 8-) 8-) 8-)

AngelLady
10-29-2009, 11:49
трябвало е просто да се поровиш в нета намерих тази незнам дали действа

За три дни можете да свалите 2-3 кг. Актриси като Джулия Робъртс, Хали Бери и Сюзън Сарандън са използвали диетата при необходимост да смъкнат спешно някой килограм от иначе перфектните си фигури.

Ден първи
Закуска:
Чай или кафе с лимон
Смес от 2 жълтъка от пресни яйца и 1 лъжичка мед, разбити на пяна
Обяд:
Само 90 г кашкавал
Чай или кафе, подсладени с чаена лъжичка мед
Вечеря:
1 чашка бульон, 1 филийка черен хляб, плод - ябълка, круша или портокал
Непосредствено преди лягане - 1 чаша чай с лимон

Ден втори
Закуска:
Чай или кафе с лимон
Смес от 2 жълтъка от пресни яйца и 1 лъжичка мед, разбити на пяна
Обяд:
1 цяло яйце, нарязано на ситно и подсладено с мед
100 г извара
Чай или кафе, подсладени с чаена лъжичка мед
Вечеря:
150 г риба или пилешко, салата
Непосредствено преди лягане 1 чаша чай с лимон

Ден трети
Закуска :
Чай или кафе с лимон
1 яйце с мед, ябълка
Обяд:
50 г кашкавал, 1 малка филийка ръжен хляб, салата с прясно изцеден лимонов сок
Вечеря:
Варени или задушени зеленчуци 300 г, 1 цяло яйце
Непосредствено преди лягане 1 чаша чай с лимон






НО виж и какво пишат също !!!
Ако след диетата не се храните с нискокалорична храна, много бързо ще възстановите изгубените килограми.

3oPuTy
10-29-2009, 12:47
Диета с яйце
Сутрин:Сваряваш си едно яйце
Обед:Обелваш го
Вечер:Изхвърляш го,пиеш чаша студена вода и си лягаш

100% ще свалиш 3-те килограма 8-)

clever
10-29-2009, 13:09
Диета с яйце
Сутрин:Сваряваш си едно яйце
Обед:Обелваш го
Вечер:Изхвърляш го,пиеш чаша студена вода и си лягаш

100% ще свалиш 3-те килограма 8-) :lol: :razz: :razz: хахъхъхахах

хора .. с това спешно сваляне на кг. сте ми смешни чак :razz: ще ви види гаджето и сакън да кажете че сте с 5 кила повече от перфектното тегло)в кавички) :razz: :razz: сваляйте навреме и то за себе си;а не заради някаква си рокличка или заради гадженцетоо :razz: :razz: :razz: :lol:

smiLexaga1n
10-29-2009, 13:16
Диета с яйце
Сутрин:Сваряваш си едно яйце
Обед:Обелваш го
Вечер:Изхвърляш го,пиеш чаша студена вода и си лягаш

100% ще свалиш 3-те килограма 8-)

страшна диета.. и то с ефект (най-вероятно) 8-) 8-)

Но другите са прави, да си мислила по-рано, че трябва да отслабваш..

Abigoria
10-29-2009, 13:28
Диета с мед и яйца

Тази диета е с продължителност три дни, като за тоз период ще свалите от 2 до 3 кг.

Първи ден
Закуска: 2 яйчени жълтъка и чайна лъжичка мед се разбиват се миксер. Чашка чай или кафе с лимон.
Обяд: 90 г кашкавал. Чай или кафе с чайна лъжичка мед.
Вечеря: бульон - 1 чашка, филийка черен хляб, ябълка, круша или портокал. Преди лягане чай с лимон.

Втори ден
Закуска: яйце с мед (сместа), кафе или чай с лимон.
Обяд: яйце с мед, 100 г извара, чай с лимон или кафе.
Вечеря: 150 г риба или пилешко, салата. Чай с лимон.

Трети ден
Закуска : яйце с мед, ябълка. Чай с лимон.
Обяд: 50 г кашкавал, филийка ръжен хляб (25 г), салата, полята с лимонов сок (200 г).
Вечеря: варени или задушени зеленчуци 300 г. 1 яйце. Чай с мед (1 ч. л. ).

Половин лимон трябва да присъства в ежедневното ти меню по време на тази диета. Може да е добавка към чая или към медено – яйчната смес.

Емии аз се бях зарибила да я пробвам ама нямам тая воля 3 дена без да ям сладко :shock: ..
Успех :P

И с тея суровите яйца една хууубава салмонелозка... Ще се прочистиш не, ами... 8-)

myl0weee
10-29-2009, 14:54
Сега нещо ще ви кажа аз! Сега е най- вирусното и грипозно време! И аз 2 седмици бях на вода и мляко и сега- тежко болна, с 40 градуса температура. Молила съм се като грешен дявол на личния ми лекар да не ме оставя в болница! Мислете си за здравето, бе! Да сте мислили да слабеете лятото.. на никой не пожелавам да е с бронхит или пневмония!

magicfairy
10-29-2009, 15:00
^ Аз си ядях съвсем нормално, а сега имам Бронхит. Още малко и Пневмония щях да развия. Наистина не го пожелавам на никой, защото е ужасно. А тези, който тръгват да отслабват по това време се излагат на още по-голяма опасност. Все едно ако имате 2-3 килца в повече е кой знае какво. Божееееееее, народа се побърка.

myl0weee
10-29-2009, 16:02
magicfairy хората не свалят грима от бузите, мечтаейки за по-добро в страната на медузите.. :-|

iiirish
10-30-2009, 13:19
Абе хич не съм привърженик на тия диети да ви кажа :? Преди 5 години бях решила, че съм прекалено дебела (по най-глупавата причина - момче). Исках изведнъж да отслабна, като на магия :? И започнах така познатия ни метод - полуфотосинтез :? Не ядях почти нищо, а със всяка хапка мислех, че ще кача килограм. Това продължи месец и нещо, през което време от 60 станах на 50 килограма :shock: и сигурно щях да продължавам още (защото свалянето на килограмите ме стимулираше още повече) ако не бях започнала да имам проблеми със стомаха... не можех да ходя по нужда в тоалетната, болеше ме, тежко ми беше все. на лекар ходихме, клизми ми правеха, пих някви работи... е, да оправих се за известно време. но като минаха няколко годинки и започнах пак да имам същите проблеми... ако не ям фибри мога по 3-4 дена да не ида в тоалетната по голяма нужда :( е, накрая отивам, но през тези дни толкова ми се е подул корема и така ми тежи, че ми иде да изповръщам всичко погълнато до момента, като естествено нямам и апетит. и всичко от една диета...
мили момичета, моят съвет е да престанете с тези диети. да се харесвате такива каквито сте е най-хубавото нещо. аз сравнително се отървах със малко, просто имах късмет може би. можеше и от язва да заболея, и от анорексия :shock:

всъщност редовното ядене на мюсли поддръжа фигурата. отначалото когато започнах да ги ям, отслабнах с 3 килограма и в момента си ги поддържам без да мръдна от кантара. искам да кажа в края на краищата, че има много по-здравословен начин да отслабнеш и да се чувстваш добре отколкото да гладуваш.

cherrygloss
10-30-2009, 16:48
Диета с яйце
Сутрин:Сваряваш си едно яйце
Обед:Обелваш го
Вечер:Изхвърляш го,пиеш чаша студена вода и си лягаш

100% ще свалиш 3-те килограма 8-)
+1 НАЙ-ЕФИКаСНО! :razz: :razz:

ri41
10-30-2009, 17:47
спрете се е ..
банални ставате вече!

billytalent
10-30-2009, 17:49
Няма смисъл от такива диети,по-добре спортувай и на мен ми се е случвало подобно нещо като на iiirish и затова се отказах от тях

lizzy
10-30-2009, 18:30
Абе хич не съм привърженик на тия диети да ви кажа :? Преди 5 години бях решила, че съм прекалено дебела (по най-глупавата причина - момче). Исках изведнъж да отслабна, като на магия :? И започнах така познатия ни метод - полуфотосинтез :? Не ядях почти нищо, а със всяка хапка мислех, че ще кача килограм. Това продължи месец и нещо, през което време от 60 станах на 50 килограма :shock: и сигурно щях да продължавам още (защото свалянето на килограмите ме стимулираше още повече) ако не бях започнала да имам проблеми със стомаха... не можех да ходя по нужда в тоалетната, болеше ме, тежко ми беше все. на лекар ходихме, клизми ми правеха, пих някви работи... е, да оправих се за известно време. но като минаха няколко годинки и започнах пак да имам същите проблеми... ако не ям фибри мога по 3-4 дена да не ида в тоалетната по голяма нужда :( е, накрая отивам, но през тези дни толкова ми се е подул корема и така ми тежи, че ми иде да изповръщам всичко погълнато до момента, като естествено нямам и апетит. и всичко от една диета...
мили момичета, моят съвет е да престанете с тези диети. да се харесвате такива каквито сте е най-хубавото нещо. аз сравнително се отървах със малко, просто имах късмет може би. можеше и от язва да заболея, и от анорексия :shock:

всъщност редовното ядене на мюсли поддръжа фигурата. отначалото когато започнах да ги ям, отслабнах с 3 килограма и в момента си ги поддържам без да мръдна от кантара. искам да кажа в края на краищата, че има много по-здравословен начин да отслабнеш и да се чувстваш добре отколкото да гладуваш.

Бях в абсолютно същото състояние .. и до ден днешен немога да си оправя стомаха ;-( Ужасно е.
Най-голямата грешка е да искаш да сваляш кг за рекордно бързо време.

myl0weee
10-30-2009, 18:56
ц http://img.ineogen.ro/social/bg/ui/emotions/icon_slap.gif Да да да, Омрете с тия глупости бее........ карай 3 дни на въздух и ще си един красив труп :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

bebeeeeee
10-30-2009, 19:07
нее стига не съм казала че за три дни искам да стана кайли миноуг а просто три разтоварващи дни с определено меню!

VIPkuklichka
10-31-2009, 11:07
Хаха дори и да отслабнеш за 3 дни с 3 кг.. просто няма да ти личат, а и след това ще си ги качиш.. 8-)