PDA

View Full Version : а толкова я обичах...



bloodyF
10-28-2009, 16:02
такам....най-добрата ми приятелка...от 3 години се познаваме...разбира се не ми беше най-добрата приятелка в началото...карали сме се и всичко но бяхме неразделни...всичко беше перфектно докато не се появи и нашта класна..
тя ме мрази...защото мрази всяко дете ,чийто родител е учител в нашето училище...на мен естествено не ми пука обаче тя е разбрала че ние с Р. имаме огромно приятелство както аз си мислех почна да се заяжда с нея също..
в петък на рождения и ден (същия ден заминавахме на екскурзия за 3 дни) майка и отиде да се види с класната (тя държи всеки родител да иде по веднъж октомври месец...и класната и наговорила едни простотии на майка и как ние не спираме да говорим ,как аз и влияя много зле ,което не е така...
вчера естествено имаше продължение...аз бях болна още на екскурзията ,обаче вчера не можех да гледам последните часове и реших да си тръгна (имахме при класната последните 2 часа) обаче на мойта приятелка и прилоша също (не сме лъгали или нещо подобно въпреки че в момента някои от вас го мислят) и тя отиде първа и си тръгна и аз 3-4-5 минути след нея си тръгнах и видях че говори по телефона отпред .Отидохме заедно до поликлиниката(съответно до нейната и моята лекарка) и днес беше ужасно.. сутринта повръщах но защото един от нашия клас ми каза че ще сме взимали важни неща по математика (имаме 7ми час) стоях докрая...и тя почна да ме разпитва къде съм ходила вчера след като си тръгнах,кога съм се прибрала и аз нали съм си честна (и тъпа) и и казах че сме ходили заедно на лекар с Р.Оттам тя казва следното изречение (Р. днес не беше на училище) "Много ми е чудно как се разболявате заедно,ти очевидно не си болна ,за нея не знам,ще видиме тая работа с родителите ви" .
Откъдето аз и казвам по скайп като се прибрах (аз също няма да ходя тази седмица) и легнах да спя след като изкоментирахме нещо...ставам и гледам следното:

[16:33:06] х says: ive maika mi mi kaza da sprem da se vijdame i da si govorim
[16:33:51] х: ne mi se surdi tq re6i taka


Миналата година по г/д същото време се скарахме за...5 месеца..не си говорихме и нищо и аз първа отидох при нея...тя е няква..с детски акъл повече докато аз съм по..пораснала един вид...и имах приятелка която се премести в друг град...иначе беше точно като мен.И попринцип имам много приятелки (говоря в женски род,защото на момче не се доверявам вече)...обаче всичките са някакви тихи и скромни ,не че не мога да си говоря примерно с някоя за всичко ама друго си е да я чувстваш близка...и едва ли не тя ме заебава заради тъпата (не говоря просто така) и майка....

изобщо приятелка ли ми е или кво..?!?



п.п.сори стана дълго
п.п.2 искам да ида на психолог ,имам нужда...обаче нз как да кажа на нашите,...те са..консервативни (не много ,но достатъчно) и предполагам ще ми кажат че съм луда или нещо от сорта..дайте идеи и затова...


мерси на отзовалите се :-)

danibebi
10-28-2009, 17:31
Еми говори с фр. ти и се опитай да оправиш положението.Говори с майка ти и и разкажи всичко да говори с класната и да те остави намира тя.Ии успехчета :) :)

petinkataaa
10-29-2009, 19:56
в гадно положение си :( :( :(

mArMaLaDkA
10-29-2009, 22:02
Приятелката ти е елементарно същество, което още(че и занапред ще) се влачи в полите на майка си. Такива безхарактерни същества, без собствено мислене и мнение не ти трябват, освен ако и ти не си такава. Като си говорите през часовете - или не сядате заедно, или въпросната госпожица те сръчва, като тръгнеш да й пречиш през часа. Ако става въпрос за цигари, алкохол и т.н. - ще се повторя и ще кажа, че ако не беше такава мамина лигла, ами човек със собствена позиция и мнение, нямаше да запали, дори ако й тикаш цигарата в устата(примерно). Ебати. Никой не може да я накара да прави нещо против волята й, независимо дали ти, Петканка или Драганка сте й приятелки, братовчедки, сестри и тем подобни роднински връзки. Класната ти пък е някаква противна кокошка, на която ще й приляга повече да чопли семки и да клюкарства на пейката пред блока, отколкото да преподава на деца. В крайна сметка на нея не й е работа дали ти и приятелката ти симулирате, че сте болни, или не. Представили сте й документ и точка. Като толкова се съмнява - има номера на личния лекар, звъни и разбира кое що е.
И ако вашите или нечии други родители са с голяма уста, някой път, когато ги повика за някаква подобна глупост, ще й затворят устата по такъв начин, че повече да не си и помисля да се заяжда, заради личните си предпочитания и избиващи комплекси.

des7royer
10-30-2009, 07:54
Ако класната ти наистина е такава(предполагам че е), по добре си мълчи пред нея. Недей изказва мнение.. Знам го от личен опит.. Моята и тя е такава а пък аз не търпя да ме мачка .. Та стигало се е да ме викат на съвет, защото съм си взел бонбон от един без да го питам :? А приятелката ти защо не обясни на майка и, че нещата не са така, както казва класната :? Не вярвам да я изяде.

bloodyF
10-30-2009, 08:08
Мармаладка, мерси за мнението...осъзнах преди...няколко дни че майка и не е виновна///в смисъл всеки сам си избира с кой да е приятел или не....

des7troyer, класната ми е един ужасен човек...бих искала учителите да не могат да работят след 40-45 години... :?

des7royer
10-30-2009, 15:15
Охххх и аз така... Ето например старата ми класна стана директорка от тази година и сега сме с нова-млада. Тя намери подход не ни се кара за простотии иии сега класа е много по-сплотен и вскичко е ОК. Ноо това не значи че старата не се опитва да ме изкара черен :D

moon4e123
11-03-2009, 14:47
отиди при училищния психолог

dakata123
11-25-2009, 20:36
Ако класната ти наистина е такава(предполагам че е), по добре си мълчи пред нея. Недей изказва мнение.. Знам го от личен опит.. Моята и тя е такава а пък аз не търпя да ме мачка .. Та стигало се е да ме викат на съвет, защото съм си взел бонбон от един без да го питам :? А приятелката ти защо не обясни на майка и, че нещата не са така, както казва класната :? Не вярвам да я изяде.
Хах на съвет, за бонбонче 8-) Емоо

Sladurcho
11-25-2009, 21:31
Приятелката ти е едно много глупаво и спряло момиче.... А относно полужението в даскалото... какво да ти кажа .... След като класната ти е така шматка и се дразни с теб може би просто трябва да се съгласяваш и да не и се впрягаш много много :) грешка си направила че си и казала че двете сте ходили на лекар затова е почнала и да ти развива теориите че лъжеш и т.н. Относно майката на приятелката ти... таз жена по-добре да се застреля... мн ме дразнят родители,които искат те да определят децата им с кой да излизат, как да се обличат,как да се държат и т.н. Не трябва да ти пука заеби ги тез калтаци... гледай ти да си добре.. а според мен ще си много по добре ако не се занимаваш с глувата се бфф и не обръщаш внимание на тъпата си класна :)

lubomirky
11-25-2009, 21:38
осъзнайте се, темата е стара и чака ключ

Sladurcho
11-25-2009, 21:39
осъзнайте се, темата е стара и чака ключ

ии да е верно .. ми не погледнах датата :lol:

dakata123
11-26-2009, 06:47
Охххх и аз така... Ето например старата ми класна стана директорка от тази година и сега сме с нова-млада. Тя намери подход не ни се кара за простотии иии сега класа е много по-сплотен и вскичко е ОК. Ноо това не значи че старата не се опитва да ме изкара черен :D
Хубаво, но старата ти класна не те ли навестява през междучасията да види как е "любимият и клас"