PDA

View Full Version : Нека 'истинските дебати' започнат! Вашите идеи за теми тук.



SWASTIKA
10-28-2009, 18:02
Дайте си примерните теми за бъдещите дебати, ще направим анкета, която ще бъде малко по - стегната.

Глас, без обосновка защо е даден, ЩЕ БЪДЕ НЕВАЛИДЕН!

Ще се броят само и единствено гласовете прикрепени с пост, която обяснява избора на потребителя.

Нека развием дебатите и направим форума още по - интересен!

:)

montana6
10-28-2009, 18:04
Разрових се малко в нета и ми харесаха тези:

За или против глобализацията.
За или против национализма.
За или против присъединяването на Турция към ЕС.
За или против онлайн пазаруването.
За или против двойното гражданство.

SWASTIKA
10-28-2009, 18:12
За или против тъпите теми за дебат...


Помислете малко бе, Д**а

Ти даде идея в другата тема, имаш ли друга? :)

scyLLa
10-28-2009, 18:13
За или против присъединяването на Турция към ЕС.

ameli
10-28-2009, 18:14
Предложиха за бездомните кучета. Напълно подкрепям, защото освем хората и животните се озлобиха. :? Някои си позволяват да мъчат животните ( :-x ) което е нечестно, защото те са беззащитни. В един момент агресията им се проявавя и си я изкарват сърху невинен - най-често малки деца и възрастни хора. Също трябва да се правят приюти и да се кастрират кучетата.

Един уличен превъзходен, никога няма да откаже на грижи и внимание. Може не са с хубава порода, но и те са живи същества и имат право да дават и получават обич :)



Другата тема, която репдлагам е за агресията в училище-напоследък много зачестиха случаите с училищните побои, някои от които имат фатален край ...

SWASTIKA
10-28-2009, 18:21
Аз няма да помагам повече... хах

Аааааа, не със лошо. :(

ifilin4ica
10-28-2009, 18:30
Аз няма да помагам повече... хах

Аааааа, не със лошо. :(

А с добро ли....
предлагат единствено и само повърхностни теми, върху които не може да се дискутира като хората.
"За или Против бездомните кучета?"... защо не си я заврете някъде тая тема? С колко поста ще се изчерпи...повече от 5 не й давам.
тцтцтц :?

cataclysm
10-28-2009, 18:44
Аз няма да помагам повече... хах

Аааааа, не със лошо. :(

А с добро ли....
предлагат единствено и само повърхностни теми, върху които не може да се дискутира като хората.
"За или Против бездомните кучета?"... защо не си я заврете някъде тая тема? С колко поста ще се изчерпи...повече от 5 не й давам.
тцтцтц :? По- спокойно, бе. :razz:

SWASTIKA
10-28-2009, 18:46
Абе хора, давайте го по - спокойно! Не се намираме в училище или на лекции...

Всякакви теми ще има, няма да се насираме да мислим, колкото и да го мислим, философи няма да станем...

Обикновени теми, малко повече 'драма', интерес... То си е за нас да ви кажа честно.

Е, не само обикнове, ще има и по - сериозни, но не може да изчераме играта още първия месец... Така де.

Давайте ИДЕИ, ИДЕИ, ИДЕИ, ИДЕИ, а за критики по дебата, направете друга тема. :)

Canis_Dirus
10-28-2009, 19:42
Дискутирайте на теми, които ги интересуват тинейджърите. Какъв е смисъла да говорита за и против допълнителното пенсионно осигуряване.

За и против униформите в училище.
За и против сутрешната ведрина.
За и против по-голямото профилиране по избор на ученика в гимназиите. (Примерно повече часове да са ЗИП и да си избират децата сами)
За и против училищните столове.
За и против свободното избиране на учебници от учителите.

kir40
10-28-2009, 19:47
Tемата,която поражда най-много дискусии и спорове несъмнено е религията,така че не виждам тема с по голям потенциал за водене да разгорещен и смислен дебат от нея.

KasheAmfe
10-28-2009, 19:49
2012 година .. хаха щото филм е за мноого хора . А тия в моя клас кви сааа .. вси4ките само говорят че щяло да свърши света 2012г. хаха и нищо друго не знаят Нито как нитооо защо :x Свършвало се и тва е то хаха

hardball
10-28-2009, 19:52
За и против отглеждане на деца от хомосексуални двойки.

Спомням си, че в осми клас два дена подред щяхме да се изпотрепем класа от размисли и страсти цели междучасия :D

SWASTIKA
10-28-2009, 20:02
Много добре до момента.

Има доста теми, а и се надявам да продължат да се множат.

Надявам се следващият дебат д се получи вече както да трябва! :)

Joc
10-28-2009, 20:32
да ти пикая на дебатите.

SWASTIKA
10-28-2009, 20:35
да ти пикая на дебатите.

Съжалявам родителите ти. Можеха да ти дадат по - добро възпитание.

kir40
10-28-2009, 20:38
Teми за дебат,свързани с религията:
Има ли Бог?
Повече положително или отрицателно влияние е оказала религията за света от възникаването си до сега.
Пречи ли религията на развитието на човека?
и т.н.

Мисля че по подобни теми може да се дискутира много

Joc
10-28-2009, 20:38
да ти пикая на дебатите.

Съжалявам родителите ти. Можеха да ти дадат по - добро възпитание.

айде хващай се за родителите сега.

паляк

SWASTIKA
10-28-2009, 22:06
Teми за дебат,свързани с религията:
Има ли Бог?
Повече положително или отрицателно влияние е оказала религията за света от възникаването си до сега.
Пречи ли религията на развитието на човека?
и т.н.

Мисля че по подобни теми може да се дискутира много

Аз пък мисля, че тази тема е най - добрата и трябва да я запазим за по - късно или да я дебатираме повече от 10 дни... :)

LadyDi
10-28-2009, 22:45
На мен ми харесва темата за "Има ли Бог?".

SWASTIKA
10-28-2009, 23:51
Ревността - Болест или мания? Нещо нормално или пречка в живота?

Хомосексуалността - Избор или психическо изкривяване? Нещо нормално или нещо абсолютно грешно?

Ясновидството – факт и мистерия. Съществува или е просто измислица?

Живота след смъртта. Мит или по - скоро истина...

Личността в общество - конфликти и общуване.

cherinka
10-29-2009, 00:05
нещо свързано с обществените норми ми се върти в главата, ама не мога да го формулирам на тема.
ще помогнеш ли? :D

5StaR
10-29-2009, 00:10
Хааааа

Интернет - проклятие или дар . Позитивно или отрицателно влияние на тинейджърите от 12 до 16 годишна възраст... 8-)

SWASTIKA
10-29-2009, 00:13
Хааааа

Интернет - проклятие или дар . Позитивно или отрицателно влияние на тинейджърите от 12 до 16 годишна възраст... 8-)

Добро предложение.

ПП: Махни подписа, разваля страницата.

ППП: Темата с обществените нормни ми се вижда изключително обширна...

SWASTIKA
10-29-2009, 12:15
Нагодете си темата спрямо формата, защото тези, които са на религиозна тематика не могат да бъдат ограничени до двустранен спор...

Не е ли това най - голямата 'сила'? Да можеш да защитиш, това, което мразиш/не обичаш/ненавиждаш... :)

SWASTIKA
10-29-2009, 12:19
Говоря за съвсем различно нещо...

Дебатите на религиозна тематика не могат да бъдат сведени до две ясни тези, защото всеки човек има различно тълкувание или вярване. Религиозните теми са подходящи за дебат между две личности, но не и между два отбора от случайно подбрани индивиди.

А ще стане ли със доста хора, но без отбор? :)

LadyDi
10-29-2009, 12:45
Съмнявам се, защото за религиозните спорове е характерно да се залага повече на тропкането с крака и липсата на аргументация, защото става въпрос за вярвания, виждания и подобни неща.
Добре, а темата "Съществува ли Бог?"
Може да прозвучи тъпо, но в "Шифърът на Леонардо" бяха доста интересно описани и двете тези.
В смисъл, темата е ясно разграничена - има-няма.

LadyDi
10-29-2009, 12:53
Не говоря за висша сила, висш разум или вселенско съзнание, а за Бог, така както ни е представен в Християнството.
Не поставям Шифърът като еталон, просто го давам за пример.

LadyDi
10-29-2009, 13:09
Ами няма да е зле да зададеш ясна тема, защото ти написа "Съществува ли Бог?"...

Това може да се тълкува по много начини, които не са свързани с конкретния пример дали съществува Бог, както е представен в контекста на христиняската религия.

Общо взето тези теми не са добра идея, ако искате пробвайте и ще видите... :)
Някой друг беше задал темата, на мен просто ми се стори интересна.
Плюс това ми се иска да отбележа, че не иде реч за лични убеждения. Т.е. не дали аз вярвам в Бог.

Battlescarred, просто много искам някой да ме убеди, че има Бог. Какъвто ще да е. Някой.

SWASTIKA
10-29-2009, 14:09
Съществува, не е проблем да ти го обяснят. :)

LadyDi
10-29-2009, 14:10
Съществува, не е проблем да ти го обяснят. :)
Никой не е успял досега.

SWASTIKA
10-29-2009, 14:25
Това е така, защото ти не искаш да го разбереш.

Проблема не е в обяснението.

LadyDi
10-29-2009, 14:34
Как прецени, като дори не си опитал да ми го обясниш?

LadyDi
10-29-2009, 14:43
Охх, вярата е отсъствие на познанието... вярваш, когато не знаеш. Вярата не се доказва... или показва, а просто вярваш без да имаш доказателства или доводи.
Значи, наличието на познания, води до липса на вяра, така ли?

SouthStandServiceLad
10-29-2009, 14:45
Питайте Тома Аквински той може да ви каже.

SouthStandServiceLad
10-29-2009, 14:55
Не съм съгласен. Да те оборя ли ?

kir40
10-29-2009, 14:57
Мисля че темата за това дали в частност християнството е навредило(забавило) или помогнало(придвижило напред)развитието на света е добра.
Все пак ние сме свикнали да възприемаме по някакъв начин началото на света след рождението на Иисус Христос.
Например всички епохи в света(Средновековие,Ренеса нс,Просветление и т.н)са свързани с религията,най вече с Християнството,така че тук въпроса може да бъде,щяха ли ако нямаше Християнство например познаниета, които имаме сега за света(например тези придобити през Ренесанса,като Велики географски открития,медицина и т.н) да бъдат разкрити по рано.
Нещо подобно.
Ако нямаше Християнство,нямаше да има и Ренесанс,защото едната идея на Ренесанса или Възраждането е да се откъсне от Християнските догми и т.н,а всички знаем колко голям принос има Ренесанса за света.
Така че положителна или орицателна роля(например многото войни на религиозна тематика,да не кажа всички)има религията за света.

LadyDi
10-29-2009, 15:41
Не съм съгласен. Да те оборя ли ?
Моля те, обори го.
Не искам да създавам спор, но тази тема ми е ужасно интересна.

SWASTIKA
10-29-2009, 15:47
Интересно...

Дайте още предложения.

Ще изчакаме още някакво време и ще пусна гласуването. :)

SWASTIKA
10-29-2009, 17:16
Може да се формулира тема за вярата...

kir40
10-29-2009, 17:39
Може да се формулира тема за вярата...
Например какво..ограничение на логическото мислене или на мисълта ли е вярата в Бог или свърестествени сили

До колкото знам една част от мозъка контролира усещанията,а другата логиката или нещо подобно.Например,за да си музикант,художник,поет и т.н не би трябвало да можеш да си математик примерно.

Тема за интернета или за компютрите също би могла да бъде добра идея,но малко ме съмнява,тъй като мисля че последствията за света след създаването на интернета примерно са повече положителни и мисля,че ще бъде малко трудно да се искарат достатъчно силни доказателство за отрицателното влияние на интернета или на компютъра.

Сега се сетих и за ясновидството...някои казва че Ванга е познавало много неща,но аз съм си говорил с много хора,които знаят за теории обясняващи тези явления.
Мисля,че ще бъде интересно някои да се опита да докаже как Ванга примерно ти казва цялото ти родословно дърво и как говори с твои мъртви роднини.За това има и видео материали,правени са филми за нея,в които тя демострира възможностите си.Таче че би било предизвикателство някаои да докаже или да опровергае възможноста Ванга или когото и да било да разполага с "трето око" или нещо подобно

SWASTIKA
10-29-2009, 17:43
Наистина апелирам за още няколко теми, които ще започнем да избираме...

Все пак не винаги ще има СУПЕР интересни теми, но това няма значение. :) Важното е да има повече участници...

SWASTIKA
10-29-2009, 21:26
Гледах 'Цената на Истината' и се афектирах от участника.

Може да има тема, която да гласи следното:

Прошката. Благородна постъпка или грешка за цял живот? :)

SWASTIKA
10-29-2009, 21:30
Тъпоооооо


накарай хората да мислят и да спорят, а не да мрънкат клишета

Действително хората имат различно мнение. Спор може да породи всяко едно нещо и ти добре го знаеш. Не разбирам защо си мислиш, че всичко е клишета, защо всичко е толкова тъпо и постно?

Нима ти играеш ролята на критика в тази игра?

SWASTIKA
10-29-2009, 21:35
И темата за наркотици ще вмъкнем в гласуването, това е ясно. :)

kir40
10-29-2009, 21:44
темата за наркотиците според мен ше е най-интересна. сериозно :)

или ЛЕВСКИ vs. ЦСКА 8-)

UNITED vs. LIVERPOOL :-D
Teма за наркотиците изисква познания,а не някои да говори колко за лоши и вредни.Лъжите за наркотиците са навсякаде в интернет,да не говорим за училище.
За тези отбори не може да има никакъв спор-има си статистика,която казва всичко.
Не съм от Ливърпул,но не Манчестър са отбора с най-много титли,нали?
A двубоите между тях говорят много.В Шампионска Лига-5 титли срещу 3 в полза за Ливърпул.Винаги съм се чудел защо някой смята Юнитед за най-великия клуб на света.
Темата за ЦСКА и Левски е най-безсмислента.Отбор на 99 години срещу отбор на 61,a виж успехите им. :D

kir40
10-29-2009, 21:59
Ливърпул няма титла от 20 години... нито 1 спечелена Премиършип,където Юнайтед е тоталния доминатор. в ШЛ - Юнайтед има 2,Пуул 1. изцяло висят на стара слава. в преките мачове също Юнайтед доминира. във FA Cup също Юнайтед доминира...

сухата статистика на титлите няма значение в спор,където се гледат други неща. :wink: чорбата имат повече титли,ама Левски има повече титли в последните 20 години... Левски има повече купи,повече победи в директния мач,повече спечелени суперкупи... единствения отбор,играл в ШЛ и единствения стигнал 1/4-финал в УЕФА в 21-ви век...


иначе за наркотиците също може мн да се спори. съгласен съм,че много от нещата,които се говорят за тях са доста преувеличени. цигарите и алкохола са в пъти по-вредни и са убили в пъти повече хора от дрогата,която си е на-обикновен стимулант за парти/купон,стига да е в нормални дози.
Къде го видя това за ШЛ или говориш последните години.То се гледа цялата история на клуба.На един Челси му трябваха няколко стотин милиона и Манчрстър видяха титла през крив макарон,да не говорим какво им правеше Лийдс навремето.
Брво че Бербатов отиде при тях,че да видят какво значи класа.
Манчстър е смел на малките отбори,като се изправи срещу другите 3 от 4-ката се насират веднага.
Левски в ШЛ отиде да прибере парите и да прибере с това там колко гола бяха.Голяма гордост.Тоя Батков вземето го махнете,че Левски му трябва само да прибира парички,като върховния лучай с Рубин,такова нещо цял свят не е виждал.
Я си припомни ЦСКА какви отбори е побеждавал,в това число и Ливърпул.
За Левски наистина не мога да се сетя.Съжалявам :)

gsh
10-29-2009, 22:08
кокошката или яйцето 8-) :booooomb:

SWASTIKA
10-29-2009, 22:15
Ливърпул няма титла от 20 години... нито 1 спечелена Премиършип,където Юнайтед е тоталния доминатор. в ШЛ - Юнайтед има 2,Пуул 1. изцяло висят на стара слава. в преките мачове също Юнайтед доминира. във FA Cup също Юнайтед доминира...

сухата статистика на титлите няма значение в спор,където се гледат други неща. :wink: чорбата имат повече титли,ама Левски има повече титли в последните 20 години... Левски има повече купи,повече победи в директния мач,повече спечелени суперкупи... единствения отбор,играл в ШЛ и единствения стигнал 1/4-финал в УЕФА в 21-ви век...


иначе за наркотиците също може мн да се спори. съгласен съм,че много от нещата,които се говорят за тях са доста преувеличени. цигарите и алкохола са в пъти по-вредни и са убили в пъти повече хора от дрогата,която си е на-обикновен стимулант за парти/купон,стига да е в нормални дози.

Аз пък имам енциклопедия на наркотиците и виж ти, повечето неща, които пишат, са истина...

kir40
10-29-2009, 22:25
Ливърпул няма титла от 20 години... нито 1 спечелена Премиършип,където Юнайтед е тоталния доминатор. в ШЛ - Юнайтед има 2,Пуул 1. изцяло висят на стара слава. в преките мачове също Юнайтед доминира. във FA Cup също Юнайтед доминира...

сухата статистика на титлите няма значение в спор,където се гледат други неща. :wink: чорбата имат повече титли,ама Левски има повече титли в последните 20 години... Левски има повече купи,повече победи в директния мач,повече спечелени суперкупи... единствения отбор,играл в ШЛ и единствения стигнал 1/4-финал в УЕФА в 21-ви век...


иначе за наркотиците също може мн да се спори. съгласен съм,че много от нещата,които се говорят за тях са доста преувеличени. цигарите и алкохола са в пъти по-вредни и са убили в пъти повече хора от дрогата,която си е на-обикновен стимулант за парти/купон,стига да е в нормални дози.

Аз пък имам енциклопедия на наркотиците и виж ти, повечето неща, които пишат, са истина...
Кое например,написаното къде?
А енциклопедията каква е
:D
Разгледай малко в интернет в всеки сайт има уж научни изследвания,които доказват вредата на марихуаната примерно,но никъде не е посочен източника,не са предоставени реалните изследвание и те се изопачават,както на някой му е изгодно.
Или всички казват че пушенето на джойнт вкарва в пъти повече катран в организма от тютюна,но никъде не се споменават по безопсните начини за употреба.
и т.н много примери мога да ти дам особено за марихуаната.
Да не говорим за агресивната пропаганда,като Кажи НЕ на наркотиците или т.н.Къде е личния избор в случая

SWASTIKA
10-29-2009, 22:29
Казах енциклопедия на наркотиците.

Според теб в книга за рецепти ли съм го чел?

kir40
10-29-2009, 22:34
Казах енциклопедия на наркотиците.

Според теб в книга за рецепти ли съм го чел?
Въпроса ми беше коя по точно енциклопедия, кой я е написал,не на каква тематика е

SWASTIKA
10-29-2009, 22:36
Казах енциклопедия на наркотиците.

Според теб в книга за рецепти ли съм го чел?
Въпроса ми беше коя по точно енциклопедия, кой я е написал,не на каква тематика е

Някой си е измислял информация и я писал здравата, нищо интересно...

kir40
10-29-2009, 22:39
Казах енциклопедия на наркотиците.

Според теб в книга за рецепти ли съм го чел?
Въпроса ми беше коя по точно енциклопедия, кой я е написал,не на каква тематика е

Някой си е измислял информация и я писал здравата, нищо интересно...
И как по точно разбра,че това което пише в тази енциклопедия,чиято информация съвпада с "достоверната" такава от интернет,е вярно и отговаря на истината. :-o

SWASTIKA
10-29-2009, 22:54
Казах енциклопедия на наркотиците.

Според теб в книга за рецепти ли съм го чел?
Въпроса ми беше коя по точно енциклопедия, кой я е написал,не на каква тематика е

Някой си е измислял информация и я писал здравата, нищо интересно...
И как по точно разбра,че това което пише в тази енциклопедия,чиято информация съвпада с "достоверната" такава от интернет,е вярно и отговаря на истината. :-o

Ти от къде разбра, че твоята теория е най - вярна от всички останали?

kir40
10-29-2009, 23:03
Казах енциклопедия на наркотиците.

Според теб в книга за рецепти ли съм го чел?
Въпроса ми беше коя по точно енциклопедия, кой я е написал,не на каква тематика е

Някой си е измислял информация и я писал здравата, нищо интересно...
И как по точно разбра,че това което пише в тази енциклопедия,чиято информация съвпада с "достоверната" такава от интернет,е вярно и отговаря на истината. :-o

Ти от къде разбра, че твоята теория е най - вярна от всички останали?
Теория за какво?Тук не става въпрос за теория,а за научни доказателство.Изследвания, публикувани в медицински журнал примерно.
Колко от така наречените доказателства за вредата и ползата за дадено психоактивно в-во са сериозни,защото много често след някоя годинка изникват други учени,които пък са отрили нещо друго.
В моето училище на един голям плакат пише,че марихуаната води до пристрастяване и шизофрения,но без да е уточнено нищо друго,само сайта е посочен.Аз досега доказателства за тези трърдения не съм видял.
Не мислиш ли че някой тинейджър,като прочете плаката и после като провери че това не е вярно и дори ако се съмнява че е вярно,шанса да смята и казаното за другите наркотици да е лъжа и така тои да започне да употребява без да има достатъчно реална информация за последиците.

SWASTIKA
10-29-2009, 23:04
Имаш ли идея за тема?

kir40
10-29-2009, 23:11
Имаш ли идея за тема?
Относно наркотиците ли?
Аз идея за тема вече дадох.Добра идея за тема би била всяка теза,която би могла да се докаже или опровергае,а не някакви субективни преценки.
За мен религията,свръхестествено о,неразбираемото е най-интересната тема.
Винаги някоий може да ти се изсмее,но да докаже че грешиш е по-трудно.Някои неща например са наистина неразбираеми и рационално обяснение за тях няма,поне на пръв поглед,така че тема свързана с ясновидството ми се струва интересна или може би с свръхестествени явления,неща смятани за чудо или просто случаиност. :)

SWASTIKA
10-29-2009, 23:27
Браво на теб.

kir40
10-29-2009, 23:28
Браво на теб.
Тва ми звучи като ирония :D

SWASTIKA
10-30-2009, 00:14
Браво на теб.
Тва ми звучи като ирония :D

Но не е.

SWASTIKA
10-30-2009, 00:37
човек,който не е друсал никога според мен няма право да изказва мнение за наркотиците. разбира се,визирам леките. щото във всички филми и документални предавания за наркотиците не правят разлика между тежки и леки наркотици,броят ги като едно и също. а те немат нищо общо дефакто,освен името - наркотици...

Ако си експерт по наркотици и си ги изучавал много години, едва ли е трябвало да ги използваш?

SWASTIKA
10-30-2009, 02:23
и как ги изучаваш по-точно?

като четеш книжки писани от хора,които никога не са пробвали?

Можеш ли да се довериш пък на дрогирани, които пишат книги? :-o

SWASTIKA
10-30-2009, 02:58
защо треа да пишат книги изобщо?

Защото според теб, те са единстветените на които може да се вярва...

kir40
10-30-2009, 10:34
Ефектите на определ наркотик е строго индивидуален за отделния човек.
Да не забряваме че и те самите не знаят всъщност какво взимат.Примесите към учичните наркотици са огромни,което се прави с цел икономии от дилърите.Така че може дори да няма никакво психоактивно в-во.

Например,някои хора,пушещи трева,въобще не изпитват никакво "напушване",както и някои хора не могат да се пристрастят към цигарите и другите които не могат да ги откажат.
Така че да се вярва на писания на хора имали досег с наркотиците за мен е несериозно.

Повечето изследвания за ефектите на наркотиците са правени върху хора,употребяващи дадено в-во дълго време.И след това това се дава като доказателство какво ще ти се случи,ако посегнеш към тях.
Мисля,че темата за наркотиците няма да се получи в никакъв случай.

Всъщност може да се получи дебат за това дали информацията,която получаваме от интернет и други източници за наркотиците са вярни. :D

hottie
10-30-2009, 10:46
В моя квартал повечето хора, с които си играех като малка починаха заради наркотици - свръх дози...а някои са на лечение в чужбина. :( много тъжно

SWASTIKA
10-30-2009, 12:28
Още по - тъжно е, че спряхте да давате идеи за теми, ако са това, мога да пусна гласуването?

cataclysm
10-30-2009, 12:50
за или против оff topic
хаха

SWASTIKA
10-30-2009, 14:05
Много бързаш...

изчакай малко сред офтопика се раждат добрите идеи...

Дано да е така... :-o

kir40
10-30-2009, 14:22
Докато всеки ден гледам по новините за т.нар. свински грип,как показват в кой град колко заболели има от точно този грип,се сетих за едно тема.

Медиите-добро или зло.
Така всеки ще може да изкара добрите и лошите страни на медиите.
Ако сте забелязали в много градове има много хора,които носят предпазни маски на лицето си.И защо е така,може би заради психозата която създават всички медии за един нов вид грип,който се изкарава свръхсмъртоносен.

Всеки ден съобщават за нови случаи на заболели от точно този грип,но не се ангажират да кажат че всъщност този грип не е по специален от абикновенния сезонен.

kir40
10-30-2009, 14:33
Перифразирай темата и за медиите е интересно, но може да бъде зададен по друг начин
Примерно:медиите-манипулатор или безпристрастен информатор :D

ifilin4ica
10-30-2009, 14:42
Току що докато се прибирах от даскало ми хрумна тема...
Предимства и недостатъци на частното образование (може да е формулирана и по друг начин :) )

SWASTIKA
10-30-2009, 15:11
Добре... Вече имаме доста теми, а се очакват и още. :)

ameli
10-30-2009, 16:24
За онея мангали, които 'опитомяват' мечки :booooomb:

SWASTIKA
10-30-2009, 16:46
Към 21:00 пускам тема за гласуване, защото се събраха близо 20 тина теми... :)