PDA

View Full Version : Коса/Вежди (cry)



ahaAm
10-28-2009, 17:05
>>>МОМЧЕ СЪМ<<<

Хора искам повече коса на главата си. Много ми е рядка, чувствам се плешив :lol:
Искам я по-гъста, ще стои много по-добре. Съвети?

И друг въпрос --> ?
Как да си оформя веждите? Не ги искам някви тънки, искам ги нормални. Всички ми казват, че трябва да се пооформят. Не искам да ми ги пипат женските от даскало! Не искам и на специалист! Мисля, че ще се справя и сам, само да знам как? :razz:
Някви клипове да има за тази цел? (неможах да намеря за момче)
Съвет?

Благодаря предварително :-P

mimsssssss
10-28-2009, 17:14
махни ги в средата ако са ти свързани като ги обереш до до началото на окото. а над клепача ако имаш много също можеш да ги поизчистиш. гледай да стане плавна форма. отначало да са по дебели в края заострени. не ги прави тънки!само ги почисти. ако имаш близка приятелка и дай тя да го направи, но кажи че искаш почистване, не оформяне!

amour4eto
10-28-2009, 17:17
:-D Относно косата мисля че трябва да използваш заедно с шампоана подхранваща маска или балсам....може да пиеш допълнително РЕВАЛИД рекламират го за по-силна коса...аз не мога да ти кажа дали действа тъи като не съм го ползвала.
А що се отнася до веждите,написал си че можеш сам да си ги оформиш...така че Действай!Трябва ти пинсета и един по един започваш да махаш излишните косъмчета,докато веждите ти придобият формата,която искаш :) Мисля,че това е достатъчно :P

ahaAm
10-29-2009, 09:34
Други предложения за сгъстяване на косата? :-o

BoCupycake
10-29-2009, 09:42
Да,присади си.

ahaAm
10-29-2009, 11:43
Искам мнение от хора. Горния индивид да се срие! :-x

BoCupycake
10-29-2009, 14:27
Самоубии се ве селски педераст. :booooomb: :booooomb: :booooomb:

MrUndaztood
10-29-2009, 15:28
Абсолютните въпроси имам и аз.

eatmysocs
10-29-2009, 16:58
Имам ебахти четината на главата... :D И съм го постигнал без да искам...просто от мялък, всяко лято...гола глава. Бръснене му е работата...ако, ли не...поне много късно подстригване...ама много късо. Така поне около година.....често...за веждите, ако се свързват в една..ок, ако не не ги пипай...педалско е.

meche95
10-29-2009, 17:02
Имам ебахти четината на главата... :D И съм го постигнал без да искам...просто от мялък, всяко лято...гола глава. Бръснене му е работата...ако, ли не...поне много късно подстригване...ама много късо. Така поне около година.....често...за веждите, ако се свързват в една..ок, ако не не ги пипай...педалско е.
за голата глава и мн късото постригване е вярн0о0о брат ми е същотоо и е с такаа четина

teenems
10-29-2009, 18:11
Самоубии се ве селски гей. :booooomb: :booooomb: :booooomb:

и кое му е педалското ?момчето иска да се поддържа .

bloodyF
10-29-2009, 18:32
vzemi si hininova voda,evtino i efektivno...vqrno che shte si q miesh kosata na 2 dni ama vurshi rabota..za 3 sedmici polzvane prez den na mokra kosa mi e porasnala s okolo 3 i polovina sm :D

za vejdite..shtom ne iskash nqkoq priqtelka da ti gi oformi si vzemi pinseta/ili vzemi na maika ti ako iskash/ i si gi izchisti samo po sredata...obache tui kato momchetata ste izkluchitelno "tromavi" (ne se seshtam podhodqshta duma,sujalqvam :D) v taq chast,nai-mnogo da ti stanat krivi/razlichni...vikni si edna priqtelka i da ti gi opravi (gledai i tq da ima hubavi vejdi,che da ne stanesh za smqh posle)


aide uspeh i pishi posle za rezultatite :)

teenproblem93932
10-29-2009, 18:33
ползвай
-хининова вода
-бадемово масло
-стимулант за коса на Икаров
-хининов шампоан

Rhype
10-29-2009, 18:52
>>>МОМЧЕ СЪМ<<<

Хора искам повече коса на главата си. Много ми е рядка, чувствам се плешив :lol:
Искам я по-гъста, ще стои много по-добре. Съвети?

И друг въпрос --> ?
Как да си оформя веждите? Не ги искам някви тънки, искам ги нормални. Всички ми казват, че трябва да се пооформят. Не искам да ми ги пипат женските от даскало! Не искам и на специалист! Мисля, че ще се справя и сам, само да знам как? :razz:
Някви клипове да има за тази цел? (неможах да намеря за момче)
Съвет?

Благодаря предварително :-P


Най-добре накарай някоя твоя приятелка да ти направи веждите : )
За косата не знам - моята е много гъста ,пък и зависи от гените ти : )

sh3_1s_7h3_0n3
10-29-2009, 21:44
За косата - прави си маски с тривитаминол, но трябва да си търпелив. Резултатът е след няколко седмици.

За веждите - отиди на козметик. Сам ще се офъкаш много жестоко, а е много грозно човек с грозни вежди. Супер отвратително е, защото веднага се променя сякаш лицето на човек. Не си прави експерименти от първия път още.

mArMaLaDkA
10-29-2009, 21:51
^ Аз сравнително малка тръгнах да си оправям веждите и супер сполучливите бяха. :-o

За веждите: оная глупост "в началото дебели, в края заострени" да я прилагат девойките във форума. Мъж със заострени в края вежди, е изключително смешен. И ако ще ги зачистваш отдолу, гледай да не прекаляваш, защото също стои прекалено изкуствено и перфектно, не ходи на мъжко лице.