PDA

View Full Version : Вечно заетият



Duff
10-28-2009, 20:38
Здравейте хора :)

В момента съм в много объркана ситуация изпълнена с много въпроси без отговор, много съмнения...като цяло съм в пълна мъгла и незнам какво става!

Първо да призная пред себе си и вас, че съм много влюбена колкото и да отричам! Нямам очи за друго момче в момента освен за него! Казва, че е много влюбен в мен, че иска да е с мен, че мисли постоянно за мен...а какво се оказва? Че това са само празни думи по показаното до днес. Пишеме си постоянно, но когато дойде време да излезнем той е винаги зает. Вярно е че е затънал с проблеми, но все пак...толкова ли не може да намери половин час да ме види щом казва колко му липсвам, и колко искал да ме види???
И какво се получава...че живеем на 25 мин разстояние един от друг, а се виждаме само през weekenda :(

Presley
10-28-2009, 21:09
Как се каэваш ?

Stan4o123
10-28-2009, 21:13
и аз съм в същата ситуация и просто откачам,само че аз съм момче и сме съседи и тя няма време да ме види...все излиза така,че аз настоявам да илезем,а тя все не може и не може и не може... адски гадно ми е,а тя не знам дали се чувства изобщо зле,че не можем да се видим...и моят въпрос е "как най-деликатно да я попитам дали изобщо иска да се видим или не е просто на принципа нежелание-оправдание"

sl0w
10-28-2009, 21:14
Ако обичаш някого , винаги ще намериш време за него :)

BigFakeSmile
10-28-2009, 22:33
Ти хубаво си лудо влюбена, ама слез малко на земята. Ако държиш на някого, отделяш от времето си за него. Караш го да се чувства специален. Не прави тази грешка да лудваш по него, а той да ти се прави на велик. По-късно ще съжаляваш. Като не се виждате връзка ли е, какво? Щом винаги работата му е по-важна от теб, не заслужава дори да го погледнеш. не се унижавай. Знам, че когато човек е влюбен си губи здравия разсъдък, ама ти не го прави, докато не е станало късно.

EarthShaker
10-29-2009, 05:36
Как се каэваш ?

:lol: :lol: да не е твойто момиче тва, викаш? :lol:

valdesbg
10-29-2009, 06:23
Пресли е момиче, и доколкото знам не е лесбийка. Така че варианта авторкатада е изгубената и лщбов отпада.

По темата - ми очеизвадно е че въпросния момък изобщо не те възприема насериозно. Това с проблемите, липса на време и подобни дивотии са си чисто и просто оправдания.

Accept it and move on :)

Zaharinka
10-29-2009, 07:40
Вие пък веднага,айде махни го тоя...
Ако работи,ако учи.Аз също не мога да обърна внимание на половинката ми подради ред причини...Според мен изчакай,ако няма промяна си хващаш пътя и напред. :)

Kukumqvka
10-29-2009, 10:25
Не си лудо влюбена,така си мислиш ..

cataclysm
10-29-2009, 10:35
Как се каэваш ?

:lol: :lol: да не е твойто момиче тва, викаш? :lol: И аз тва си помислих. :lol:

Madeyed
10-29-2009, 10:37
По темата - ми очеизвадно е че въпросния момък изобщо не те възприема насериозно. Това с проблемите, липса на време и подобни дивотии са си чисто и просто оправдания.

Accept it and move on :)


мхм +1

ivcheto0o
10-29-2009, 14:19
Ако обичаш някого , винаги ще намериш време за него :)

Marinchety
10-29-2009, 14:29
Ако обичаш някого , винаги ще намериш време за него :)

pwnage
10-29-2009, 14:40
Баш винаги не е. Може би той си мисли,че като го обичаш ще имаш тарпението да го чакаш. А има и вариант,при който,ако наистина има проблеми да не иска да те занимава с тях поради тяхното естество.
Говорете. :shock:

MaLkaTa_LaDy
10-29-2009, 16:39
1. Възможно е да си внушаваш.
2. Ако не е така, трябва да направиш нещо. Но винаги съм си мислила, че само с разговори не става. Трябва да действаш. Опипай ситуацията каква е. После реши какво ще направиш. Можеш да се пооддръпнеш малко от него, за да се усети и наистина да му залипсваш. Можеш да отидеш да го видиш ти и да разбереш как ще се държи и оттам да си направиш изводите. Ние не знам оптимално решение на пробема. [такова няма]

bebkata
10-29-2009, 16:42
Как се каэваш ?

:lol: :lol: да не е твойто момиче тва, викаш? :lol:

+1 :lol: :razz:

50cent
10-29-2009, 19:20
Как се каэваш ?

:lol: :lol: да не е твойто момиче тва, викаш? :lol:

+1 :lol: :razz:

хах тва ще е голям маитап жалко че не каза името си

NightGuardian
10-29-2009, 19:49
Отбягва те! Познат номер при момчета и момичета... 8)

Sh@d0w
10-30-2009, 04:44
Отбягва те! Познат номер при момчета и момичета... 8)

+

Едно момче иска ли да види момичето си нищо не може за го спре 8)

laji4ka
10-30-2009, 08:54
Вие пък веднага,айде махни го тоя...
Ако работи,ако учи.Аз също не мога да обърна внимание на половинката ми подради ред причини...Според мен изчакай,ако няма промяна си хващаш пътя и напред. :)


+1

soul1199
10-30-2009, 09:03
може в момента да не му е до срещи,ти сама каза,че има проблеми

lipsvashh_mi
10-30-2009, 09:10
залъгва те и това е..ако искаш да си с някой си с него без да ти пука от нищо..дори и най-големите проблеми и пречки разкарваш,за да си с човека...
така ,че не му се връзвай на приказките и свикни с мисълта,че не е първото или последното момче,което ще се държи по толкова глупав и нараняващ начин..
продължаваш напред и си намираш твоя човек :)

moneycomeme
10-30-2009, 09:36
Очевидно е че те избягва...Не насилвай нещата,явно не е човека, в който трябва да си влюбена.. :)

gabiiTu
11-14-2009, 17:06
Не заслужаваш да си с човек,който няма и 5 мин. време за теб! :)