PDA

View Full Version : This Is It ..



sladkish_14
10-29-2009, 06:37
Е, някой ходи ли на филма за Майкъл Джексън снощи ?
Кой с какво впечатление остана ?
И как Ви се стори филма .. ?

Дано да има някой друг фен тука :)

suitable
10-29-2009, 09:01
Абе аз съм си на мнение, че докато Майкъл беше жив - никой от вас не се сещаше за него, а сега всеки започна да му чете книгите и да му гледа филмите.. и не казвам, че и ти не си го слушал преди това, но масово хората показват това..

Xanibal
10-29-2009, 09:19
ТОЧНО! Един вид преиграват само за да се покажат като най-лудите фенове,а до сега не са слушали и една негова песен примерно...

spenZo
10-29-2009, 10:00
Майкчо не беше ли побелял като платно, разпадащ се негър, който съвсем между другото, беше и доказан педофил? :smt017

BrainlessROCKBABY
10-29-2009, 10:16
Абе аз съм си на мнение, че докато Майкъл беше жив - никой от вас не се сещаше за него, а сега всеки започна да му чете книгите и да му гледа филмите.. и не казвам, че и ти не си го слушал преди това, но масово хората показват това..
мхм

slynchoo
10-29-2009, 11:47
Абе аз съм си на мнение, че докато Майкъл беше жив - никой от вас не се сещаше за него, а сега всеки започна да му чете книгите и да му гледа филмите.. и не казвам, че и ти не си го слушал преди това, но масово хората показват това..

Много точно казано. :?

lenito_sf
10-29-2009, 12:25
suitable Абсолютно съгласна.. но такава е вечната иронията .Сещам се за поне още 3 изпълнители и актьори(актриси) чиито имена бяха оплювани докато бяха живи, а след като при едни или други условия са се споминали публиката се сети ,че са били велики в работата си. Но това беше извън темата ..
Харесвам Майкъл от малка не само заради гласа му и движенията ,но и заради човечността му .Още не съм ходила да гледам филма ,но тези дни със сигурност ще мина през Арена ииии очаквам много :)

sladkish_14
10-29-2009, 20:02
Всъщност темата ми не беше за това какво мислите вие, за това как и кога е станал популярен Майкъл Джексън.Това изобщо не ме вълнува.И никъде не споменах, че съм фенка просто най - обикновенно попитах дали някой е ходил на филма ?
Ако беше поредица от Хари Потър едва ли някой щеше да се развика.
Ставате банални с това 'от както почина всички са му фенове' дрън - дрън та пляс! Повечето хора, който го коментират това изобщо не знаят за какво става въпрос, още по - малко пък са компетентни по тази тема.И въпреки това вече казах, че не създадох темата с такава цел.Ако има някой нека напише мнение по въпросите ми , защото не ме интересува кво сте яли вчера :wink:

TrustNobody
10-29-2009, 20:08
вярно ли е, че този филм е минал ХП по гледаемост според IDMB :shock:

D0ll
10-29-2009, 20:11
Аз вчера ходих на премиерата и наистина много ми хареса този филм.Изключително вдъхновяващ... абе нямам думи...Представлява подготовката за концертите,които така и не се състояха.Дават там танцьорите от къде идват,интервюта,репетиции, анци,песни всичко... :) Много хора се разплакаха по време на филма и като свърши всички станахме и почнахме да пляскаме :) :) Който харесва музиката и танците на Майкъл трябва да го гледа наистина беше великолепен филм за легендата MJ.

SunShinePearl
10-29-2009, 21:08
ами за съжаление ще го дават само в столицата .. иначе бих отишла с голям интерес все пак той бе вели човек :)

JohnnyQuid
10-29-2009, 21:18
Париииии, още парииииии...и пак парииии http://media.photobucket.com/image/money%20emoticon/jorelldye/moneybag.gif

thoronaro
10-30-2009, 01:21
Ще го гледам тоя уйкенд.Майкъл е моят идол.

sladkish_14
10-30-2009, 07:28
`TrustNobody` - Вярно е, той мина всички филми , не само Хари 8-)

`D0ll` - Благодаря ти. ;-)

SunShinePearl - Не само в столицата ще го дават.Мисля,че бяха още около 5 града в България :)

cookie_master
10-30-2009, 19:27
вярно ли е, че този филм е минал ХП по гледаемост според IDMB :shock: :-x :-x :-x :-x :-x

padnaloblak
10-30-2009, 21:10
само искам да спомена че аз съм заклет фен на поп музиката от както открих този жанр (а тва беше мнооого отдавна) и от тогава имам две големи мечти от които една вече няма да се сбъдне със сигурност! мечтите ми бяха да видя Кристина Агилера и Майкъл Джексън на живо ... възхищавам се на тяхното творчество и смятам че 90% от хората виждат не майкъл джексън твореца а майкъл белия негър! същите които станаха фенове на бритни след като си обръсна главата и онези които харесваха джанет джексън след като едната и гърда се показа на едни музикални награди...

по темата. мн съжалявам че не мога да го гледам... сиг съм че филмът е страшно интересен...

пп: нека не забравяме че много творци са станали известни след кончината си.. такъв е и ван гог който през живота си не е продал и едно платно!

ShevchenkoFenka
10-31-2009, 10:47
Гледай филма! Никой друг не е способен да направи такова шоу, каквото Майкъл щеше да направи!

DjBaloon
10-31-2009, 17:15
Абе аз съм си на мнение, че докато Майкъл беше жив - никой от вас не се сещаше за него, а сега всеки започна да му чете книгите и да му гледа филмите.. и не казвам, че и ти не си го слушал преди това, но масово хората показват това..

И какво предлагаш да напрайме?
Всички трябва да се гаврят с него като е умрял и т.н.т
Тогава дали ще си доволен? :-o

Много мразя тъпи изказваня,някой казал че не било готино че станало еди какво си и айде и аз да го кажа :-o

Иначе по темата ми е интересно да го видя филма,стига да имам време

SunnyTime
11-01-2009, 09:31
Ами аз днес съм на филма и очаквам много...Иначе относно Майкъл...Няма какво да кажа..Просто една легенда...Велик..Изумителен ..Феноменален...НЕВЕРОЯТЕН... От малка го слушам и не го харесвам само като изпълнител а и като човек...

SunnyTime
11-01-2009, 17:20
Току що се върнах от филма...Невероятен е...Беше прекрасно...Даваха как е подготвял концертите си без почивка...Имаше весели и тъжни моменти...Някои хора в залата поплакаха...Накрая след филма всички започнаха да пляскат...Беше невероятно...Нека хората които наистина оценяват Майкъл да отидат на филма...Няма да съжеляват!

lenito_sf
11-01-2009, 19:03
Току що се върнах от филма...Невероятен е...Беше прекрасно...Даваха как е подготвял концертите си без почивка...Имаше весели и тъжни моменти...Някои хора в залата поплакаха...Накрая след филма всички започнаха да пляскат...Беше невероятно...Нека хората които наистина оценяват Майкъл да отидат на филма...Няма да съжеляват!

тенкс за отзивите .. сега и след твоето мнение съм решила тази седмица да ходя да го гледам .. харесвам Майкъл от малка ,израстнала съм с него музиката му и изобщо самия той винаги са ме карали да се усмихвам докато беше жив ... много се надявам филма да покрие и надмине очакванията ми :)

SunnyTime
11-02-2009, 12:54
Току що се върнах от филма...Невероятен е...Беше прекрасно...Даваха как е подготвял концертите си без почивка...Имаше весели и тъжни моменти...Някои хора в залата поплакаха...Накрая след филма всички започнаха да пляскат...Беше невероятно...Нека хората които наистина оценяват Майкъл да отидат на филма...Няма да съжеляват!

тенкс за отзивите .. сега и след твоето мнение съм решила тази седмица да ходя да го гледам .. харесвам Майкъл от малка ,израстнала съм с него музиката му и изобщо самия той винаги са ме карали да се усмихвам докато беше жив ... много се надявам филма да покрие и надмине очакванията ми :)



Хехехее много се радавам че и ти го харесвааш :-) Щом го слушаш от малка няма начин да не ти хареса филма..

Tempest
11-02-2009, 15:46
ами за съжаление ще го дават само в столицата .. иначе бих отишла с голям интерес все пак той бе вели човек :)

сигурна ли си :) Защото във Велико Търново също ще го дават тия дни.. и аз ще го пропусна, защото не съм му никакъв фен, а и не ме интересува...