PDA

View Full Version : Цветна бременност?



Sassygirl
10-29-2009, 09:19
Здравейте, въпроса ми е следният - преди месец ми изписаха много силни антибиотици които трябваше да пия 7 дни, но на 3-4 ден от приема на антибиотиците трябваше да ми дойде, както и да е,закъсня ми със 7 дни.Първия ден беше много слабо и кръвта не беше тъмно червена, а розова.Същия ден започнах да пия противозачатъчни за първи път.Втория ден ми вървеше малко по-силно и от третия започна да ми спира след което 3-4 дни имах по няколко капки кръв на ден. От тогава имам всички възможни симптоми на бременност (гадене, болки в корема и в гърдите, главоболие, болки в кръста, често уриниране и т.н.) Направих си тест по време на цикъла и излезе отрицателен,знам че не е редно,но притеснението може да доведе до много неща.С приятелят ми сме взели още един тест, но трябва да го направя до 4 дни преди да ми дойде,има още време преди да го направя и затова реших че мога да попитам вас.Възможно е всичко това да се дължи на антибиотиците,противозача ъчните и настинка, но все пак имам нужда и от други мнения.Благодаря предварително :-)

fflorinaa
10-29-2009, 11:14
то толкова хапове си изпила , че само от това ще е :P не си бременна :P