PDA

View Full Version : Демони



haritov
10-29-2009, 10:13
В архивите на Ватикана четох,че има специален отряд свещенници екзорсисти обучени за борба с демоните.Във всяка държава имало такъв свещенник най-малко един.В архивите се споменава за хора обладани от демони.
На 14. 05. 2008г.Ватикана официално съобщи, че признава съществуването на демонични същества.
Интересно е защо най-голямата религиозна институция в света напоследък започва да сваля своите "козове". Ватикана винаги е отричала съществуването на всичко друго освен Бог. Въпреки че покойният Йоан-Павел Втори е участвал в екзорсизъм. През 1982 той прогонва демон от душата на италианка и дори този случай е останал в архивите на Ватикана.

SolusChristus
10-29-2009, 11:39
Ватикана винаги е отричала съществуването на всичко друго освен Бог.


ъ?

Пич, според Библията демони има, Ватикана никога не е отричал съществуването на демони.

haritov
10-29-2009, 12:05
Ватикана винаги е отричала съществуването на всичко друго освен Бог.


ъ?

Пич, според Библията демони има, Ватикана никога не е отричал съществуването на демони.

Съгласен съм,но на нас казват каквото е удобно.все някак трябва да скрият истината.

SolusChristus
10-29-2009, 12:08
Библията е публично достояние, няма как да скрият нищо.

haritov
10-29-2009, 12:17
Библията е публично достояние, няма как да скрият нищо.

Всеки с вярата си...

SolusChristus
10-29-2009, 12:22
Библията е публично достояние, няма как да скрият нищо.

Всеки с вярата си...


Ватикана се води християнска организация. Главната документация за християнската религия е Библията. Ако искаш да разбереш християнството, четеш Библията. Толкова ли е сложно?

haritov
10-29-2009, 14:06
Библията е публично достояние, няма как да скрият нищо.

Всеки с вярата си...


Ватикана се води християнска организация. Главната документация за християнската религия е Библията. Ако искаш да разбереш християнството, четеш Библията. Толкова ли е сложно?

Би ли ми казал каков искаш да докажеш?

Всичко което съм написал са факти писани не от мен.Ако не ми вярваш провери какво ми се правиш на големия разбирач?!

SolusChristus
10-29-2009, 15:39
Братле, ти си идиот.

Който казва, че Ватикана отрича съществуването на демони също е идиот.

padnaloblak
10-29-2009, 17:39
бе ватикана е пълна с идиоти вие знаете ли че чак 1991 година Ватикана признаВА че земята е кръгла???? друго нямам кво да кажа просто...

haritov
10-29-2009, 18:26
Братле, ти си идиот.

Който казва, че Ватикана отрича съществуването на демони също е идиот.

На 14. 05. 2008г.Ватикана официално съобщи, че признава съществуването на демонични същества.

аз че съм идиот идиот съм ,но те моля чети повече какво пиша

и били ми казал какво искаш да кажеш с коментарите си?

не ти долавям тезата

кога съм казал,че Ватикана отрича демоните?

Във Ватикана има една бъблиотека там се намират всички архиви,но се допускат саопределени хора.
До преди 14.05.2008г официално са отричали демоните но записите не са от тогва от стотици години са.
Мило дете исках да ти кажа,че едно е да казват нещо,друго е то е истината

ZipFail
10-29-2009, 21:02
Теб пък кога са те пуснали в архивите ? 8-)

haritov
10-29-2009, 21:32
Теб пък кога са те пуснали в архивите ? 8-)

това което е публично достояние го има навсякъде

gret4ety
10-30-2009, 06:50
Братле, ти си идиот.

Който казва, че Ватикана отрича съществуването на демони също е идиот.
СТИГА СИ ОБИЖДАЛ ХОРАТА. НЯКОЙ ДА ТИ КАЖЕ НЕЩО И ТИ ВЕДНАГА - "ТИ СИ ИДИОТ" КЪДЕ СА МОДЕРАТОТИТЕ ДА ГО БАННАТ ТОЯ/ТАЯ ЧЕ МИ ПИСНА ВЕЧЕ...

SolusChristus
10-30-2009, 07:14
Братле, ти си идиот.

Който казва, че Ватикана отрича съществуването на демони също е идиот.
СТИГА СИ ОБИЖДАЛ ХОРАТА. НЯКОЙ ДА ТИ КАЖЕ НЕЩО И ТИ ВЕДНАГА - "ТИ СИ ИДИОТ" КЪДЕ СА МОДЕРАТОТИТЕ ДА ГО БАННАТ ТОЯ/ТАЯ ЧЕ МИ ПИСНА ВЕЧЕ...


Кучка. :oops:

gret4ety
10-30-2009, 08:27
Братле, ти си идиот.

Който казва, че Ватикана отрича съществуването на демони също е идиот.
СТИГА СИ ОБИЖДАЛ ХОРАТА. НЯКОЙ ДА ТИ КАЖЕ НЕЩО И ТИ ВЕДНАГА - "ТИ СИ ИДИОТ" КЪДЕ СА МОДЕРАТОТИТЕ ДА ГО БАННАТ ТОЯ/ТАЯ ЧЕ МИ ПИСНА ВЕЧЕ...


Кучка. :oops:
Аз вече нямам думи.. Писна ми от хора като теб на тоя свят...

SolusChristus
10-30-2009, 08:40
Братле, ти си идиот.

Който казва, че Ватикана отрича съществуването на демони също е идиот.
СТИГА СИ ОБИЖДАЛ ХОРАТА. НЯКОЙ ДА ТИ КАЖЕ НЕЩО И ТИ ВЕДНАГА - "ТИ СИ ИДИОТ" КЪДЕ СА МОДЕРАТОТИТЕ ДА ГО БАННАТ ТОЯ/ТАЯ ЧЕ МИ ПИСНА ВЕЧЕ...


Кучка. :oops:
Аз вече нямам думи.. Писна ми от хора като теб на тоя свят...

Нека цитирам подписа ти.



ОсВеН чЕ ЗавИждаШ нИщО дРугО нЕ вИжДаМ..НарИчАш Ме КуЧкА,нО аЗ нЕ сЕ оБижДаМ..МраЗя ЗабРанИ -туК нИщО нЕ вАжИ...КогАтО мЕ гЛедАш оТкАчАш НаЛи..?

Сега обиди ли се? :oops:

gret4ety
10-31-2009, 08:57
Не мога да се обидя от думите на умствено изостанал човек...

SolusChristus
11-02-2009, 17:26
Не мога да се обидя от думите на умствено изостанал човек...

:lol:

PonxY
11-10-2009, 21:22
кефиш ме пич ^_^

SolusChristus
11-11-2009, 00:32
кефиш ме пич ^_^

^_^

blgt
11-11-2009, 15:24
да то ватикана не само че има екзорсисти, ами и още доста неща. от типа на папа, кардинали и прочее.
абе четете повече вестници. ще се образовате. щом го пише във вестника, значи не подлежи на съмнение.


Колко е часът? -Колкото каже Шефа.

а, да. още нещо. то също така ватиканския архив е публичен, всичко в него е обявено публично, но до него имат достъп само определени хора. т.е. така наречената "публика".

са сигурно някой невежа ще земе да каже и че сме кацали на луната, и че няма живот на марс.

ps. кефи ме как се солите, продължавайте в същия дух :D накрая може да земете да се усамотите зад некой храст даже :D

anonymous682486
01-25-2010, 10:02
абе хора няма демони нарочно го казват за да им вярваме че са богове :D :D :D :D

betterman
04-04-2010, 04:38
Стегнете се Бе :shock: :shock:

nymphadora
04-05-2010, 08:26
Демони си има и винаги е имало.А Ватикана никога не съм я одобрявала..

HRaBr0TyYKeBaPcHe
04-05-2010, 14:40
Когато 1 вярващ е оборен или заплашен от загуба започва да убижда и псува.
Не споменавам имена

fr33runner
04-06-2010, 22:04
Когато 1 вярващ е оборен или заплашен от загуба започва да убижда и псува.
Не споменавам имена
+

DarknessAngel
04-07-2010, 21:33
Това,че са признали съществването им не значи,че не съществуват от зараждането на света...